خبر

 • تک بورد - سه نینجای سایبری به ویروس کرونا مبتلا شدند و حسابرسی آریزونا را با 6 میلیون دلار به تاخیر انداختند.

  سه نینجای سایبری به ویروس کرونا مبتلا شدند و حسابرسی آریزونا را با 6 میلیون دلار به تاخیر انداختند.
  26 روز و 8 ساعت قبل

  مقامات مطمئن نیستند که آیا تمرینات حزبی گزارش کاملی را ارائه می دهد یا خیر.
  در تحولی که مطمئناً شعله های هزاران تئوری توطئه را شعله ور می کند ، گزارش "حسابرسی" انتخابات ریاست جمهوری در آریزونا به دلیل تاخیر در COVID-19 به تأخیر افتاده است. شرکت خصوصی اجرا کننده این نمایش را فرا گرفت.

  "انتظار می رفت که تیم امروز پیش نویس کامل را برای سنا آماده کند ، اما متأسفانه داگ لوگان ، مدیرعامل Cyber ​​Ninjas و دو نفر دیگر از تیم حسابرسی پنج نفره تست کووید -19 مثبت داده و کاملاً مریض هستند" ، آریزونا کارن فن رئیس مجلس سنا در بیانیه ای اعلام کرد. هنوز مشخص نیست که آیا هیچ یک از افراد در برابر این ویروس واکسینه شده اند. کارشناسان انتخابات این تمرین را "بسیار مذموم" خوانده اند و بیشتر شبیه یک نمایش دلقک است تا ممیزی. هیئت نظارت شهرستان Maricopa ، که همه آنها جمهوری خواه هستند ، به جز یکی ، در نامه ای گفتند: "حسابرسان شما از سر خارج شده اند."

  این شرکت "حسابرسی" را انجام می دهد ، Cyber ​​Ninjas ، هیچ تجربه ممیزی در انتخابات را ندارد و به نظر نمی رسد مدیرعامل آن غیرحزبی باشد ، در توئیتی #توقف سرقت را توئیت کرده و حمایت خود را از ترامپ اعلام کند. او در توییتی که توسط آریزونا میرور آرشیو شده است ، گفت: "من از شنیدن این که مردم می گویند تقلبی صورت نگرفته خسته شده ام." این شرکت به طور قانونی در فلوریدا مستقر است ، اگرچه CNN دریافت که آدرس تجاری آن خالی است در حالی که آدرس قرارداد آن با سنای آریزونا صندوق پستی UPS اجاره ای است.

  تبلیغات

  اگرچه گزارش به تاخیر افتاده است ، آریزونا در حال حاضر احساس اثرات تمرین وزیر امور خارجه آریزونا ، کتی هابز ، دموکرات ، در ماه مه گفت که پس از به خطر افتادن دائمی دستگاه های سایبر نینجا ، شهرستان ماریکوپا باید همه دستگاه های رای گیری خود را جایگزین کند. او گفت که این روند مملو از "نقص امنیتی ، تاخیر ، بی نظمی و عدم شفافیت" است. به گفته وی ، رایانه های موجود در سایت دارای ورود به سیستم ، رمزهای عبور مشترک و احراز هویت چند عاملی نبوده و هیچ مدرکی مبنی بر اینکه کارگران زنجیره حضانت را به درستی اداره کرده اند ، وجود ندارد. هابز گفت که او به دنبال بازپرداخت ماشین های رای دهی است که اکنون بی فایده هستند.

  خواندن بیشتر

  Dominion پرونده های رای دهی با پرونده های تهمت 1.7 میلیارد دلاری علیه Newsmax ، کارگران OANCyber ​​Ninjas نیز تحقیقات خود را به دستگاه های رأی گیری محدود نکرده اند. به گزارش ایسنا ، آنها به معنای واقعی کلمه به نی ها چنگ انداخته اند و برگه های غایب را برای فیبرهای بامبو بررسی کرده اند ، زیرا فکر می کنند رأی های جعلی از آسیا آورده شده است. این بازبینی حزبی توسط 150،000 دلار از مالیات مالیات دهندگان آریزونا و 5/7 میلیون دلار از منابع خصوصی تأمین می شود. پاتریک برن ، بنیانگذار و مدیر عامل سابق Overstock.com یک میلیون دلار اهدا کرد و قصد داشت 2.5 میلیون دلار دیگر جمع آوری کند. برن در حال حاضر تحت شکایت Dominion Voting Systems به دلیل افترا به دلیل ادعاهای خود مبنی بر دست داشتن دستگاه های شرکت در تقلب در رای دهندگان است.

  هرچه گزارش به پایان برسد ، هیچ تاثیری بر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری 2020 نخواهد داشت ، اگرچه مطمئناً اطلاعات غلط بیشتری را ایجاد می کند که نظریه پردازان توطئه می توانند به عنوان اثبات قطعی صحت آنها ، بدون توجه به آنچه مورد بحث است ، مورد استفاده قرار دهند. .

خبرهای دیگر از سیاست فناوری