خبر

 • تک بورد - سنای کالیفرنیا لایحه کارگران انبار را با هدف قرار دادن آمازون تصویب کرد

  سنای کالیفرنیا لایحه کارگران انبار را با هدف قرار دادن آمازون تصویب کرد
  8 روز و 19 ساعت قبل

  سالهاست که الگوریتم ها کارگران را به سهمیه مجازات برانگیخته است.
  کارگران انبار در کالیفرنیا یک قدم به این که بتوانند در صلح ادرار کنند نزدیکتر هستند. دیروز ، سنای ایالتی با 26 رأی موافق 11 رأی موافق AB 701 را تصویب کرد ، لایحه ای که عمدتاً آمازون و دیگر شرکتهای انبارسازی که بهره وری کارگران را ردیابی می کنند ، هدف گرفته است. این لایحه کارفرمایان را از شمارش رعایت قوانین بهداشت و ایمنی - و بله

  اگرچه برخی از ناظران انتظار دارند نیوزوم با توجه به سابقه خود در سایر قوانین حامی کارگران ، مانند AB 5 ، این لایحه را امضا کند ، اما وی تا کنون مادر AB 701 بوده است. وقتی از نیوسوم در مورد مقاصدش پرسیده شد ، فقط اظهار ناراحتی کرد و گفت: "زمانی که این لایحه به میز فرماندار برسد ، بر اساس آن ارزیابی می شود." (فرماندار در حال حاضر از انتخابات فراخوان که در 14 سپتامبر برگزار می شود ، دفع می کند.) این لایحه کمک می کند تا خط مونتاژ ساختگی روی پله های کنگره ایالتی برپا شود. باررا به مدت 5 ماه تا پایان کار خود در سال 2019 در مرکز اجرای شرکت ریالتو ، کالیفرنیا کار می کرد. هنگامی که استخدام شد ، متوجه سختی سیستم بهره وری یا میزان ماتریس ردیابی کارکنان مبتنی بر دوربین و بارکد آمازون نشد. او تصور کرد که فقط سارقان اخراج شده اند.

  https://techbord.com سنای کالیفرنیا لایحه کارگران انبار را با هدف قرار دادن آمازون تصویب کرد در طول یک حرکت شلوغ ، اسکن بارکد باررا در زیر چند جعبه روی نوار نقاله گیر کرد. همانطور که جعبه های بیشتری روی خط قرار می گرفتند ، او تلاش می کرد اسلحه را کنار بگذارد. سرانجام او آن را بیرون انداخت ، اما به صورت او برخورد کرد و چشم او را مجروح کرد به طوری که او لحظه ای سیاه را دید. دقایقی بعد ، سرپرست وی به این دلیل مطرح شد که چرا اسکن را متوقف کرده است. "من داشتم فکر می کردم ، از کجا فهمید که من اسکن نمی کنم؟ او در منطقه نبود. " در یک کلینیک در محل ، او می گوید که یک حوله کاغذی مرطوب و ایبوپروفن به او داده شد ، سپس به او گفتند که سر کار برود. "مدیر من گفت ، دیدم که ایبوپروفن را مصرف کردی. Barrara به یاد می آورد که شما خوب خواهید بود. در بحبوحه ضعف بینایی خود ، او به شدت آگاه شد که تحت نظارت مداوم با چشم بینا قرار دارد.

  چندی بعد ، Barrera توسط مدیر متفاوتی بیش از حد "زمان خاموش" نوشته شد. Task ، ”سیستم آمازون برای ردیابی بهره وری کارکنان. بیش از پنج دقیقه بدون اسکن بارکد ، ساعت TOT تیک می زند ، صرف نظر از اینکه آیا این مدت زمان برای استفاده از حمام ، پاک کردن یک محل کار ، مسخره کردن یا صرفاً نفس کشیدن صرف شده است. (در ماه ژوئن ، آمازون سیستم را بازبینی کرد و میانگین TOT را در یک دوره طولانی تر نشان داد.) TOT بیش از حد ، زمینه ای برای نوشتن و در نهایت خاتمه بود. باررا می گوید: "گاهی اوقات با هم چت می کردیم و دختران می گفتند من در دوران قاعدگی هستم و وظیفه Time Off Time را انجام می دهم." او هنگامی که به شیفت برنامه ریزی شده بعدی خود گزارش داد ، متوجه شد که کارش فسخ شده است و نشان او کار نمی کند. (آمازون به درخواستهای اظهار نظر در مورد داستان باررا یا هر چیز دیگری که مربوط به AB 701 باشد پاسخ نداد.)

  تبلیغات

  AB 701 بازی را برای کارگرانی مانند باررا تغییر می دهد. این لایحه از کارفرمایان می خواهد که سهمیه های بهره وری را هنگام استخدام به کارگران اعلام کنند ، در کنار هرگونه مجازات برای کوتاهی در کار. سفر به دستشویی به عنوان زمان مرخصی محسوب نمی شود ، همچنین اقدامات بهداشتی و ایمنی مجاز مانند کشش یا ضدعفونی کردن یک محل کار مجاز نیست. ("سفرها" کلمه عملیاتی است. بسیاری از انبارها آنقدر گنجایش دارند که پیاده روی رفت و برگشت به دستشویی ممکن است 10 تا 15 دقیقه طول بکشد. باررا می گوید هشت نفر اگر پیاده روی می کنید.) همچنین به کارگران این حق را می دهد که 90 روز درخواست کنند ارزش بهره وری خود را دارد و به کمیسیون کار دولتی اجازه می دهد تا به اطلاعات مربوط به سهمیه بندی و میزان خسارت دسترسی داشته باشد. اگر کارفرمایی رعایت نکند ، یک کارمند می تواند بر اساس یک قانون دولتی به نام قانون دادستان خصوصی خصوصی شکایت کند.

  PAGA به عنوان چیزی که سنای ایالتی آن را "ضرب نیرو" برای اجرای قانون کار نامیده است عمل می کند. کارگران به عنوان دادستان کل این اجازه می دهد تا کارکنان از کارفرمایان خود به دلیل نقض ایمنی و ایمنی و کار نه تنها از طرف خود بلکه از همکاران خود و دولت شکایت کنند. پس از مذاکره با گروه های تجاری ، قانونگذاران یک ماده به AB 701 اضافه کردند که به کارفرمایان 30 روز مهلت می دهد تا قبل از شروع PAGA مشکل را برطرف کنند. در صورت برنده شدن کارگر تحت PAGA ، شرکت ها باید مجازات های مدنی را بپردازند ، اما خسارت نمی بینند و ارائه می دهند. تسکین دستور ، به این معنی که آنها باید رفتار مورد بحث را متوقف کرده و هزینه های وکالت کارگران را بپردازند. لورنا گونزالز ، عضو مجمع ، حامی لایحه می گوید: "این یک گاو نقدی نیست.

  AB 701 به دلیل شکایاتی است که گونزالس از کارگران انبار در مورد میزان آسیب آنها شنیده است. در فوریه ، او این لایحه را به مجلس ایالتی معرفی کرد ، جایی که در ماه مه به تصویب رسید. چهار روز بعد ، واشنگتن پست با تجزیه و تحلیل داده های اداره ایمنی و بهداشت شغلی ایالات متحده ، دریافت که کارگران انبار آمازون تقریباً دو برابر کارگران انبارهای غیر آمازون آسیب جدی می بینند.

  گونزالس نتیجه گرفت که کارگران برای محافظت از آنها نیاز به مقررات دارند. او می گوید: "وقتی پیاز را پوست می کنید ، متوجه می شوید که چه خبر است." "این واقعاً این واقعیت است که کامپیوتر آنچه را که کارگر باید بتواند انجام دهد تولید می کند ، و سپس هل می دهد ، فشار می دهد و فشار می دهد. ما آن را در اقتصاد گیگ نیز مشاهده کرده ایم. ما فکر کردیم ، وای ، قوانین ما به طور جدی برای رسیدگی به این موضوع ناکافی است. "چشم انداز بهترین کارفرمای زمین" علاوه بر تغییرات در سیاست Time Off Task ، این شرکت اعلام کرد که غربالگری پیش از استخدام برای مصرف ماری جوانا را متوقف می کند.

  گروه های صنعتی که با این لایحه مخالف هستند می گویند که قانون فعلی به کارگران حق غذا و غذا می دهد استراحت استراحت ؛ راشل میشلین ، رئیس انجمن خرده فروشان کالیفرنیا ، می گوید شاید Cal-OSHA یا کمیسیون کار کمبود بودجه مزمن به منابع بیشتری نیاز دارد. گروه های کارگری می گویند این واقعیت کار انبارهای مدرن را نادیده می گیرد ، که گاهی اوقات در ساختمانهای میلیون فوت مربعی نمایان می شود. کریستین کاسترو ، سخنگوی فدراسیون کار شهرستان لس آنجلس ، که به همراه نمایندگان تیم ملی کالیفرنیا از این لایحه حمایت کردند ، می گوید: "وقتی روی زمین هستید ، متوجه می شوید که [استراحت حمام مورد نیاز شما] از نظر لجستیکی غیرممکن است." شورای امور و مرکز منابع کارگران انبار. او می گوید: "کارگران می ترسند که دچار اختلال شوند زیرا زمان زیادی برای رسیدن به آنجا و بازگشت آنها طول می کشد." او می افزاید: "همچنین ، اگر این الزامات از قبل کار می کردند ، کارگران آنها خیلی آسیب نمی دیدند." در مورد چگونگی مدیریت کارفرمایان زمان کارگران در این بین کمی توضیح داده شده است. قبل از اینکه الگوریتم ها بتوانند هر حرکت یک کارگر را کنترل و هدایت کنند ، ثانیه به ثانیه ، کارکنان انعطاف پذیری بیشتری برای سرقت لحظات استراحت در زمان نیاز داشتند. "شما می توانید یک کارگر انبار در خیابان (در آمازون) باشید که در یک شرکت توزیع مواد غذایی کار می کنید. آنها لیستی از چیزهایی را که باید از انبار تهیه کنید ، روی پالت بگذارید و روی کامیون بارگذاری کنید به شما می دهند. شما X زمان برای انجام آن دارید. اگر می خواهید استراحت کنید ، به دستشویی بروید ، یک نفس بکشید زیرا شما فقط پنج کارتن غذای گربه را برداشته اید ، وقت دارید این کار را انجام دهید. " ائتلاف اتحادیه ها "نه در آمازون." وی سطح کنترل شرکت را "مدیریت خرد" می نامد. ، "که از کشاورزی گرفته تا خودرو متغیر است. او به AB 5 ، لایحه دیگری با حمایت گونزالس اشاره کرد که بسیاری از به اصطلاح پیمانکاران را به عنوان کارمند طبقه بندی کرد ، اما عواقبی را برای گروه هایی مانند روزنامه نگاران آزاد و عکاسانی که پس از گذراندن کار از دست داده اند و در دادگاه به چالش می کشند ، ایجاد کرد. "او به دنبال یک یا دو شرکت خاص بود"-استارتاپ های پر سر و صدا Uber و Lyft-"اما بسیاری از افراد دیگر درگیر آن شدند."

  بث گوتلیوس ، مدیر تحقیقات در دانشگاه از مرکز توسعه اقتصادی شهری ایلینوی ، پیامدهای ناخواسته کمتری را با AB 701 پیش بینی کرده است. من فکر نمی کنم ما شاهد همان بازی پویا در اینجا باشیم. " در عوض ، او فکر می کند که می تواند رفتارهای بد را در جوانه از بین ببرد. "این به سایر شرکتهایی که پیشتاز آمازون هستند پی می برد که ممکن است پنجره آنها بسته شود زیرا می توانند بدون چارچوب قانونی واقعی در سندباکس بازی کنند."

  لوئیس پورتیلو ، مدیر سیاست عمومی در حرفه مشارکت اقتصادی Business Inland Empire ، جایی که مرکز تحقق سابق Barrera در آن قرار دارد ، نگران عملی بودن سهمیه بندی برای کارکنان است ، زیرا حجم کار روزانه بر اساس جریان محصول متغیر است. وی از این لایحه به دلیل کمک به شرایطی که ممکن است انبارها را ترغیب به خروج از ایالت کند ، انتقاد کرد. اما با توجه به اینکه نزدیکی تأمین کنندگان و مشتریان تا حد زیادی مکان انبارها را تعیین می کند و با توجه به بنادر اصلی کالیفرنیا ، شنیدن این امر برای برخی از ناظران سخت است ، حداقل در بیشتر موارد. گوتلیوس می گوید: "من فکر نمی کنم راهی وجود داشته باشد که آمازون بتواند شبکه توزیع خود در کالیفرنیا را ریشه کن کند و همچنان بتواند در شیوه های رقابت با یکدیگر رقابت کند." استانداردهای سهمیه انبار ، اما حذف شد. گرچه گونزالس آن موضوع را بسته نمی داند. "در نهایت ، ما باید به آنجا برسیم." او فکر می کند داده هایی که آنها از طریق قانون جمع آوری می کنند ، در صورت امضا ، می تواند به قانونگذاران یا Cal-OSHA در ایجاد استاندارد کمک کند.

  گوتلیوس این لایحه را الگویی برای سایر ایالت ها می داند ، اگرچه به نظر او هدف نهایی فدرال است قانون گذاری. اما شیطان در جزئیات کمین کرده است. "من فکر می کنم ما از نحوه انتقال لایحه از طریق قانونگذاری و نحوه اجرای آن چیزهای زیادی یاد خواهیم گرفت. قوانین کار ما برای مدت طولانی تحت بودجه قرار نگرفته است ، بنابراین من فکر می کنم برخی سوالات واقعی در مورد ظرفیت وجود دارد. "

  صرف نظر از نتیجه ، سازمان دهندگان برای ادامه مبارزه نیرو می گیرند. این بیماری همه گیر توجه کارگران اساسی و شرایط خطرناکی را که اغلب تحت آن کار می کنند ، و نه فقط در کالیفرنیا ، مجبور کرده است. فرومین می گوید: "وقتی کارگران شرکت های مشابه در ایالت های دیگر از پیروزی این کارگران در کالیفرنیا مطلع می شوند ، می توانید مطمئن باشید که آنها برخی از حمایت های مشابه را درخواست خواهند کرد." "چون شما با زندگی کاری کارگران بازی می کنید."

  این داستان در اصل در wired.com ظاهر شد.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری