سناتورها دیروز سه ساعت وقت گذاشتند و آنتیگونه دیویس ، رئیس امنیت فیس بوک را در ">

خبر

 • تک بورد - سناتورها فیس بوک را محکوم کردند و گفتند از کتاب بازی Big Tobacco برای قلاب کردن بچه ها استفاده می کند

  سناتورها فیس بوک را محکوم کردند و گفتند از کتاب بازی Big Tobacco برای قلاب کردن بچه ها استفاده می کند
  21 روز و 9 ساعت قبل

  فیس بوک "آسیب پذیری های دوران کودکی را علیه خود کودکان مسلح کرده است."
  سناتورها دیروز سه ساعت وقت گذاشتند و آنتیگونه دیویس ، رئیس امنیت فیس بوک را در حال تلاش برای دفاع از رویکرد این شرکت برای رسیدگی به سلامت روانی کودکانی که از خدمات آن استفاده می کنند ، مورد انتقاد قرار دادند.

  سناتور ریچارد بلومنتال (D-Conn.) ، رئیس کمیته فرعی تجارت سنا در زمینه حمایت از مصرف کنندگان ، گفت: "فیس بوک کتاب بازی Big Tobacco را گرفته است." "این تحقیقات خود را در مورد اعتیاد و اثرات سمی محصولات خود پنهان کرده است ، سعی کرده است مردم و ما را در کنگره در مورد آنچه می داند فریب دهد و آسیب پذیری های دوران کودکی را در برابر خود کودکان سلاح کرده است."

  خواندن بیشتر

  جدیدترین "عذرخواهی" فیس بوک اختلال امنیتی و امنیتی را آشکار می سازد این جلسات پس از تحقیقات وال استریت ژورنال انجام شد که نشان داد فیس بوک روی انبوهی از تحقیقات نشسته است که فقط نشان می دهد بلومنتال می گوید: اسناد افشاکننده ، که به کنگره نیز تحویل داده شده است ، می تواند "بینش عمیقی از کمپین بی امان فیس بوک برای جذب و استثمار کاربران جوان" داشته باشد.

  سناتور مارشا بلکبرن (R-Tenn.) ، رتبه بندی کمیته فرعی گفت: "شما اعتماد خود را از دست داده اید و ما به شما در تأثیرگذاری بر فرزندان خود اعتماد نداریم.

  اینستاگرام احساس نوجوانان را ایجاد می کند بدتر

  تحقیقات خود فیس بوک نشان می دهد که اینستاگرام در درصد شگفت انگیزی از نوجوانان عامل مشکلات روانی است. حدود 20 درصد از نوجوانان در ایالات متحده و بریتانیا گفتند که پس از استفاده از اینستاگرام احساس تنهایی یا تنهایی کردند و از نوجوانانی که افکار خودکشی داشتند ، 6 درصد در ایالات متحده و 13 درصد در انگلستان منشا این احساسات را در اینستاگرام جستجو کردند.

  دیویس ، که از طریق ویدئو شهادت داد ، به کمیته فرعی گفت: "ما به شدت به ایمنی و امنیت افراد در بستر خود اهمیت می دهیم." وی افزود: "ما مسئله را بسیار جدی می گیریم." "ما برای ایجاد تجربیات ایمن و مناسب سن برای افراد بین سنین 13 تا 17 سال ، حفاظت های متعددی را انجام داده ایم."

  خواندن بیشتر

  اسناد لو رفته قوانین خاص فیس بوک برای 5.8 میلیون VIP از آنها استفاده می کند اگرچه دیویس گفت که شرکت وی به دلیل شهادت در کنگره از افشا کننده انتقام نخواهد گرفت ، اما پاسخ وی این احتمال را باقی می گذارد که فیس بوک به دنبال شخصی است که آنها را به رسانه ها تحویل دهد.

  سناتورها به وضوح از عدم شفافیت فیس بوک ناراضی بودند. سناتور تد کروز (ایالت تگزاس) عدم تمایل این شرکت برای به اشتراک گذاشتن تمام تحقیقات خود را به صفر رساند. به عنوان مثال ، در انتظار افشای وال استریت ژورنال ، فیس بوک دو ارائه از تحقیقات خود در مورد اینستاگرام و سلامت روان نوجوانان را منتشر کرد. اما ژورنال شش ارائه منتشر کرد که بسیار بیشتر از آنچه فیسبوک می خواست به اشتراک بگذارد در مورد تحقیقات فاش شد. دیویس گفت اسلایدهای مجله تصویری ناقص یا نادرست از کار شرکت ارائه می دهد.

  تبلیغات

  کروز دیویس را مجبور کرد تا شرکت را متقاعد کند که تمام تحقیقات خود را منتشر کند ، و او ناراحت شد. کروز جلوتر رفت. "شما به ما می گویید ،" اگر فقط تحقیقات کامل را می دانستید "، و در همان زمان ، شما تحقیق را منتشر نمی کنید. پس کدام است؟ » کروز پرسید. دیویس گفت که فیس بوک هنوز در حال ارزیابی این است که کدام تحقیق را می تواند با عموم به اشتراک بگذارد. کروز گفت: "بنابراین شما مواردی را انتخاب کرده اید که می خواهید ما آنها را ببینیم." به مدیریت بلایای روابط عمومی نیز محدود نشده است. به نظر می رسید هنگام پاسخ به س questionsالاتی که بلومنتال و بلکبرن در ماه اوت برای مدیرعامل مارک زاکربرگ ارسال کرده بودند ، رویکرد مشابهی را اتخاذ کرد. در جلسه دیروز ، یکی از این سالات برای Blumenthal بسیار مهم بود: "آیا تحقیقات فیس بوک تا به حال نشان داده است که سیستم عامل ها و محصولات آن بر سلامت روانی و رفاه کودکان و نوجوانان تأثیر منفی می گذارد؟"

  در ماه آگوست ، شرکت پاسخ داده بود ، "ما از اتفاق نظر بین مطالعات یا کارشناسان در مورد میزان زمان زیاد روی صفحه نمایش آگاه نیستیم." شرکت کمتر از آینده بود "این پاسخ به سادگی واقعیت نداشت. بلومنتال گفت.

  سن. اد مارکی (D-Mass.) دیویس را مجبور کرد که برنامه برنامه اینستاگرام خود برای نوجوانان را لغو کند. "آیا قول می دهید سایتی راه اندازی نکنید که شامل ویژگی هایی مانند دکمه ها و تعداد دنبال کنندگان باشد که به کودکان اجازه می دهد میزان محبوبیت خود را تعیین کنند؟" مارکی پرسید.

  دیویس متعهد نمی شود. او گفت: "اینها انواع ویژگی هایی است که ما با متخصصان خود در مورد درک آنها صحبت خواهیم کرد ، در واقع چه چیزی مناسب سن است و چه مناسب سن نیست ، و ما البته با آنها در مورد این ویژگی ها صحبت خواهیم کرد." .

خبرهای دیگر از سیاست فناوری