خبر

 • تک بورد - سرویس تلویزیونی رایگان Locast پس از از بین رفتن حق چاپ به طور دائم تعطیل شد

  سرویس تلویزیونی رایگان Locast پس از از بین رفتن حق چاپ به طور دائم تعطیل شد
  5 روز و 14 ساعت قبل

  لوکاست باید تصمیم بگیرد که آیا به عنوان ABC ، ​​CBS ، Fox ، NBC در پرونده کپی رایت تجدیدنظر خواهد کرد یا خیر.
  به Locast دستور داده شد که سرویس تلویزیونی آنلاین خود را برای همیشه در حکمی دائمی که دیروز توسط یک قاضی فدرال صادر شد ، برای همیشه تعطیل کند. این دستور دو هفته پس از آن صادر شد که قاضی به شبکه های پخش بزرگ در پرونده حق چاپ خود علیه لوکاست ، یک سازمان غیرانتفاعی که دسترسی آنلاین به ایس

  برای پخش مجدد کانالهای پخش ، Locast باید بر اساس درخواست تجدیدنظر برنده شود. لوکاست پس از حکم اول سپتامبر عملیات خود را متوقف کرده است که می گوید مشمول معافیت حق نسخه برداری برای افراد غیرانتفاعی نیست ، بنابراین دستور دائمی وضعیت موجود را تغییر نمی دهد.

  قاضی منطقه ای آمریکا ، لوئیس استانتون به نقل از یک توافق دسامبر 2019 بین لوکاست و شبکه هایی که دامنه دعاوی را محدود می کند و می گوید اگر دادگاه تشخیص دهد که لوکاست واجد شرایط معافیت قانون حق چاپ نیست ، باید حکم دائمی داده شود. در این توافقنامه لوکاست "از درخواست برای توقف حکم دائم در انتظار تجدیدنظر ، و نه از پخش کننده ها برای مخالفت با چنین اقامتی" منع شده است. "

  ABC ، ​​CBS ، Fox و NBC پس از صدور حکم اول سپتامبر دستور صدور حکم دائم را صادر کرد. در حکم روز گذشته قاضی آمده است که متهمان "به طور دائم محروم شده و از کار با لوکاست منع شده اند" اما "ورود حکم به دادگاه فرصتی برای تجدید نظر در نظر می گیرد."

  پرونده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک و لوکاست می توانند به دادگاه تجدید نظر فدرال اعتراض کنند. ما امروز از لوکاست پرسیدیم آیا قصد تجدیدنظر دارد یا خیر و در صورت دریافت این مقاله این مقاله را به روز می کند. وکیل لوکاست R. David Hosp قبلاً گفت که این شرکت "به مأموریت خود در ارائه خدمات تلویزیونی رایگان و محلی به همه آمریکایی ها متعهد است" ، بنابراین درخواست تجدید نظر محتمل به نظر می رسد.

  Locast ضرر کرد زیرا از درآمد خود برای توسعه استفاده کرد.

  شبکه های پخش در جولای 2019 از لوکاست شکایت کردند و مدعی شدند که این سازمان غیرانتفاعی "باید مجوز پخش مجدد برنامه های تلویزیونی دارای حق نسخه برداری را داشته باشد" حتی اگر شبکه های تلویزیونی به صورت رایگان در دسترس باشند. لوکاست استدلال کرد که خدمات آن قانونی است زیرا قانون کپی رایت ایالات متحده به سازمان های غیرانتفاعی اجازه می دهد در صورت عدم استفاده از مزایای تجاری و دریافت هزینه بیش از آنچه "برای جبران هزینه های واقعی و معقول نگهداری و راه اندازی انتقال ثانویه" از کاربران دریافت نمی کند. سرویس. "

  استانتون معتقد است که Locast واجد شرایط این معافیت نیست زیرا از پرداخت های بینندگان برای تأمین بودجه خود در بازارهای جدید جغرافیایی استفاده می کند. استانتون می گوید: "از نظر قانون ، درآمد حاصل از دریافت هزینه از دریافت کنندگان تنها می تواند برای جبران هزینه های واقعی و منطقی نگهداری و بهره برداری از خدمات استفاده شود ، نه گسترش آن در بازارهای جدید." تبلیغات

  نسخه رایگان سرویس Locast هر 15 دقیقه یکبار برنامه ها را با درخواست کمکهای مالی متوقف می کند. کاربران می توانند با پرداخت 5 دلار در ماه تبلیغات را غیرفعال کنند. کاربرانی که نمی توانند به راحتی این هزینه را بپردازند ، می توانند درخواست کنند که سرویس بر اساس شرایط مالی خود درخواست های اهدایی را متوقف کند.

  لوکاست همچنین از ارائه دهندگان تلویزیون های پرداختی مانند AT&T کمک های مالی دریافت کرده است ، اما پرداخت مستقیم کاربران حساب شده است. طبق حکم قاضی ، 4.37 میلیون دلار از درآمد 4.52 میلیون دلاری لوکاست در سال 2020. استانتون می نویسد: "با توجه به این حقایق بلامنازع ، در سال 2020 Locast از هزینه های کاربر بسیار بیشتر از هزینه لازم برای جبران هزینه های نگهداری و عملکرد سرویس خود درآمد کسب کرد." >

  قبل از تعلیق عملیات ، لوکاست گفت که ایستگاه های پخش را در 36 بازار جغرافیایی که 55 درصد از جمعیت ایالات متحده را شامل می شود ، پخش می کند. این بازارها شامل شهرهای نیویورک ، لس آنجلس ، ناحیه کلمبیا ، میامی ، بوستون ، بالتیمور ، شیکاگو ، دیترویت ، آتلانتا ، دالاس ، دنور ، هوستون ، فینیکس ، سیاتل و سان فرانسیسکو بود.

  The Electronic Frontier Foundation (EFF) ، که نماینده Locast در دادگاه است ، قبلاً گفته بود که پرونده معافیت از حق نسخه برداری "بار دیگر نشان می دهد که چگونه شرکت های سرگرمی غول پیکر از حق چاپ برای کنترل زمان ، مکان و نحوه دریافت برنامه های تلویزیونی محلی و رانندگی خود استفاده می کنند. مردم برای دریافت اخبار و ورزشهای محلی خود از خدمات تلویزیونی با قیمت بالا خریداری می کنند. ما ناامید هستیم که دادگاه این سودجویی سنگین را که قصد کنگره را پایمال می کند ، تضمین می کند که دسترسی جوامع محلی به اخبار مهم برای مردم بدون توجه به توانایی آنها در پرداختن ، پایمال می شود. . "

خبرهای دیگر از سیاست فناوری