وقتی Ring خواستار افزایش فروش دوربین های نظارتی و از">

خبر

 • تک بورد - رینگ به عنوان بخشی از یک کار بازاریابی تأثیرگذار ، به افسران پلیس دوربین رایگان داد

  رینگ به عنوان بخشی از یک کار بازاریابی تأثیرگذار ، به افسران پلیس دوربین رایگان داد
  7 روز و 13 ساعت قبل

  افسران LAPD "خبر را برای راه اندازی این کار گسترش دادند و به آن کمک کردند سهم بازار را بدست آورد.
  وقتی Ring خواستار افزایش فروش دوربین های نظارتی و از بین بردن تصویر خود به عنوان یک شرکت مبارزه با جرم است ، شروع به ایجاد یک نام تجاری- سفیر بازاریابی سفیر که برای بسیاری از استارتاپ ها آشنا خواهد بود. اما این شرکت به جای تعقیب تأثیرگذاران اینستاگرام یا ضرب و شتم وبلاگ نویسان ، در عوض افسران ادا

  بر اساس گزارش جدید لس آنجلس تایمز ، سالها از جمله در اوایل مالکیت آمازون بر این شرکت ، Ring کمتر از 100 افسر LAPD به دستگاه های رایگان یا کدهای تخفیف به ارزش ده ها هزار دلار و احتمالاً بیشتر داده است.

  نامه های الکترونیکی به دست آمده توسط LA Times از طریق درخواست سوابق عمومی نشان می دهد که کارمندان رینگ افسران LAPD را تشویق می کنند "در مورد چگونگی اثبات این زنگ در برای اثبات کاهش جرم در محله ها" و ارائه تخفیف و تخفیف رایگان تبلیغ کنند.

  "محمد تاجسار ،" حلقه و ارتباط آن با ادارات پلیس ، از جمله LAPD ، فقط یک نمونه از مشکلات در حال رشد است که در آن عدم وضوح در مورد پایان بخش دولتی و شروع سرمایه داری نظارت خصوصی وجود دارد. وكیل ارشد كاركنان ACLU در جنوب كالیفرنیا ، به ارس گفت.

  با انتشار اخبار در مورد مبارزات نفوذی از طریق LAPD ، افسرانی كه كارمندان رینگ به آنها مراجعه نمی كردند به هر حال با آنها تماس گرفتند و محصولات رایگان و دی scounts.

  ماریا گری نوشت: "ما از ما س toال می شود که بخواهیم .." "هر ساله ، ما یک مهمانی West LA Division Beach داریم. بدون پرسیدن من ، می بینید که با این ایمیل کجا می روم؟ مهمتر از همه ، ما دوست داریم شما بیایید و در آن شرکت کنید. با ما چند دوست بیاورید. " آگوست چیمنت ، مدیر عملیات رینگ ، در پاسخ گفت: "ما خوشحال می شویم اگر مورد علاقه Ring Doorbell و شاید یک علامت امنیتی جدید خورشیدی باشد را اهدا کنیم؟ :) "

  یک ایستگاه دیگر پس از ارسال یک ایمیل حاوی زبان تبلیغاتی که برای اولین بار Cziment را تأیید کرده بود ، بیش از 12000 دلار رایگان دریافت کرد.

  نگرانی های اخلاقی تبلیغات

  LAPD دارای کد اخلاقی است ، البته. این ماده می گوید که افسران "نمی توانند از موقعیت خود برای تأمین مستقیم یا غیرمستقیم امتیازات یا معافیت های غیرمجاز برای خود یا دیگران استفاده کنند" و آنها "هیچ نوع هدیه ، پاداش یا لطفی را نمی پذیرند که بتواند به عنوان تلاش برای تأثیرگذاری بر آنها تعبیر شود. اقدامات مربوط به مشاغل شهر. " اما برای بسیاری از مواردی که تایمز کشف کرد ، به نظر نمی رسید LAPD نگران کننده باشد. کدهای تخفیف "به طور کلی با قانون اخلاقی ما مغایرت ندارند" ، Det. مگان آگیلار به LA Times گفت. "مطمئناً ، هر وضعیت به صورت موردی بررسی می شود."

  یک تبادل نامه الکترونیکی نشان می دهد که چگونه افسران مرزهای حمایت از یک کلاس از محصولات امنیتی مانند دوربین های امنیتی را تار می کنند - که مجاز است و گاهی تشویق می شوند - و فروشنده های کاملاً مشخص مارک های خاصی مانند Ring می شوند. افسر اریک مولیندو در آوریل 2016 با ارسال ایمیل به Ring's Cziment درخواست کد تبلیغی و زنگ درب رایگان را ذکر کرد و عنوان کرد که در غرفه ای در نمایشگاه امنیت عمومی کار می کند. Cziment با خوشحالی یک واحد رایگان همراه با آگهی های تبلیغاتی برای غرفه به او فرستاد. بعداً مولدیندو از طریق پست الکترونیکی به Cziment گفت ، "امروز روز خوبی در نمایشگاه ایمنی عمومی بود ... با رینگ صحبت کرد و (5) افسر / افسر ذخیره آنها را خریداری کردند!"

  تاجسار ، وکیل مدافع ACLU ، گفت این نوع ترتیب تعجب آور نیست. وی گفت: "به ویژه رینگ سابقه شکار غیرقانونی روسا و مدیران پلیس ، استخدام آنها ، و سپس استفاده از آنها برای فروش لوازم رینگ با ارتباطاتی که از زندگی قبلی خود دارند ،". "این واقعاً یک درب گردان است که Ring برای ایجاد سهم بازار در سراسر کشور ایجاد کرده است. این مسئله نگرانی های اخلاقی در مورد فساد ، پرداخت به بازی و قوانین اخلاقی پیرامون افشای اطلاعات را به وجود می آورد. "

  شواهد سableال برانگیز

  مبارزات انتخاباتی Ring در زمانی انجام شد که این شرکت برای ارائه 500 ویدیوی رایگان با LAPD همکاری کرده بود. زنگ های در در محله Wilshire Park لس آنجلس در تلاش برای اثبات ادعاهای مبارزه با جرم و جنایت است. در مارس 2016 ، LAPD و Ring یک کنفرانس خبری مشترک برگزار کردند و اعلام کردند که پس از نصب فقط 40 دوربین در محله ، سرقت ها در مدت شش ماه 55 درصد کاهش یافته است. بعداً ، این شرکت نتایج را اصلاح می کند و می گوید که این افت در طی هفت ماه اتفاق افتاده است ، نه در شش ماه. توسط MIT Technology Review یافته ها را تردید می کند. خبرنگار مارک هریس پس از دریافت مکان های دوربین های نصب شده از انجمن محله و پس از بررسی اطلاعات عمومی در مورد جرم و جنایت در این مناطق ، دریافت که در واقع سرقت ها در مقایسه با سال قبل افزایش یافته است. چه اینکه ، در سال 2017 ، سرقت ها به بالاترین حد در هفت سال گذشته رسیده است. با این وجود ، Ring همچنان به تبلیغ قابلیت های "مبارزه با جرم" خود ادامه می داد.

  نگرانی های مربوط به آزادی مدنی

  حلقه کمپین تأثیرگذار خود را در زمان پخش برنامه همسایگان خود ، که به کاربران امکان می دهد در مورد ویدیوهای اطراف به اشتراک بگذارند و در مورد آنها نظر دهند ، خنثی کرد. به LAPD برای یافتن و درخواست فیلم دسترسی به پورتال ویژه ارائه شده توسط Ring داده شد. این شرکت پورتال را به عنوان یک صرفه جویی در وقت حساب می کند و در فیلم هایی که به ادارات پلیس می فرستد ، می گوید: "دیگر خانه به خانه برای جستجوی دوربین و درخواست فیلم نیست." تنها کاری که محققان باید انجام دهند تعیین یک زمان و یک منطقه مورد علاقه خاص و کمک به Ring برای تماس با کاربرانی است که سیاهههای مربوط به دوربین آنها با درخواست مطابقت دارد.

  علاوه بر هماهنگی با LAPD ، Ring با صدها مورد معامله کرده است. ادارات پلیس در سراسر ایالات متحده برای دسترسی به پورتال اجرای قانون. تاجسار گفت که سیاست حفظ حریم خصوصی Ring در مورد فیلم "سست" است.

  تاجسر گفت: "دقیقاً به همین دلیل است که Ring با شدت حمله به بخشهای پلیس بازاریابی می کند." "آنها ادارات پلیس را پنجه گربه می دانند. آنها می توانند بازاریابی Ring را برای آنها انجام دهند تا اینکه Ring مستقیماً به ما مراجعه کند. "

  این پورتال همچنین در بسیاری از موارد به اجرای قانون اجازه می دهد تا از نیاز به حکم قضایی که نظارت قضایی و شفافیت بیشتری را فراهم می کند ، جلوگیری کند. از آنجا که بسیاری از کاربران Ring به طور داوطلبانه فیلم هایی را به برنامه Neighbours ارسال می کنند ، ادارات به مجموعه افرادی دسترسی پیدا می کنند که تمایل بیشتری به اشتراک گذاشتن فیلم با آنها دارند.

  پس از تماس LA Times با Ring برای پیش از ماجرا ، این شرکت خط مشی های خود را به روز کرد تا افراد بتوانند درخواست های فیلم از سازمان های اجرای قانون را با اضافه کردن یک دسته پست به نام "درخواست کمک" مشاهده کنند. مشکل؟ برای دیدن فیلم ها باید از برنامه همسایه ها استفاده کنید.

  طرفداران حریم خصوصی مربوط به گسترش شبکه نظارتی کنترل شده خصوصی هستند که دسترسی آماده برای اجرای قانون را فراهم می کند. تاجسار گفت: "احتمال سو abuse استفاده در اینجا بسیار زیاد است." / هایدی بوگوسیان ، وکیل دادگستری و مدیر اجرایی سابق اتحادیه وکلای ملی ، به لس آنجلس گفت: "این زمینه برای نقض آزادی های مدنی بسیار زیاد است." بار. وی گفت: "هنگامی كه ترس مردم از مالكیت یا جرم خشن افزایش می یابد ، نحوه تفسیر اعمال عادی شخصی كه در خیابان قدم می زند یا زنگ خانه را به صدا در می آورد ، تغییر می کند ،" و این می تواند به جوامع رنگی منجر شود [ ] به دروغ به جرم متهم شد. "

خبرهای دیگر از سیاست فناوری