خبر

 • تک بورد - رند پل ، مارجوری تیلور گرین به دلیل عدم اطلاع رسانی COVID از رسانه های اجتماعی محروم شدند

  رند پل ، مارجوری تیلور گرین به دلیل عدم اطلاع رسانی COVID از رسانه های اجتماعی محروم شدند
  11 روز و 4 ساعت قبل

  پلتفرم ها اقدام می کنند ، اما اطلاعات غلط در حساب های اجتماعی قانونگذاران باقی می ماند.
  دو قانونگذار به دلیل ارسال مکرر اطلاعات غلط COVID-19 ، حساب YouTube را از YouTube و توییتر به حالت تعلیق درآورده اند ، اما فیلم هایی از هر دو که از اطلاعات غلط مشابه حمایت می کنند در فیس بوک باقی مانده است.

  روز سه شنبه ، YouTube ویدیویی را که سناتور رند پل (R-Ky) ارسال کرده بود حذف کرد که در آن او به دروغ ادعا می کرد که ماسک ها در جلوگیری از شیوع COVID-19 م effectiveثر نیستند. همچنین دیروز ، توییتر نماینده مارجوری تیلور گرین (R-Ga.) را به مدت یک هفته به حالت تعلیق درآورد ، زیرا او به دروغ ادعا کرد که نه واکسن و نه ماسک باعث کاهش شیوع COVID نمی شود. در حقیقت ، هر دو ماسک و واکسن کار می کنند و شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد پوشیدن آنها باعث کاهش سرعت شیوع بیماری می شود. پس از شکایت از پلوسی به دلیل قانون ماسک ، هر دو پل و گرین به ترتیب از YouTube و توییتر به مدت یک هفته محروم شده اند. تعلیق پل به این دلیل اعلام شد که یوتیوب هفته گذشته مجبور شد یکی دیگر از فیلم های او را حذف کند. از آنجا که این دومین تخلف او است ، حساب وی به مدت هفت روز قادر به انتشار نخواهد بود. گرین اکنون در چهارمین اعتصاب خود در توییتر است ، به این معنی که نقض دیگری می تواند منجر به ممنوعیت دائمی وی از این پلتفرم شود.

  واکسن های COVID-19 در کاهش عفونت ها حتی در صورت وجود نوع دلتا بسیار مثر بوده است. در یک مطالعه پیش چاپ جدید ، هر دو واکسن Pfizer و Moderna به جلوگیری از بستری شدن افراد در معرض دلتا کمک کردند. و در حالی که آنها در جلوگیری از عفونت های جدید بسیار م effectiveثر نبودند ، اما از هیچ واکسنی بهتر باقی می مانند.

  علاوه بر این ، نشان داده شده است که ماسک ها ، حتی پارچه ای ، در کاهش شیوع COVID-19 مثر هستند. با افزایش دلتا ، ماسک ها برای افرادی که واکسینه یا غیر واکسینه شده اند گزینه ای برای کاهش تماس و جلوگیری از شیوع ویروس باقی می ماند. CDC توصیه می کند که همه در مناطق دارای انتقال شدید تا بالا از یک لباس استفاده کنند. نحوه انتخاب و نگهداری بهترین ماسک ها برای استفاده در برابر COVID-19 [به روز شده] در حالی که YouTube یکی از ویدئوهای پل را حذف کرد ، اما هنوز یکی دیگر را حذف نکرده است که در آن سناتور با وجود شواهدی مبنی بر کارکرد آنها ، کارایی ماسک ها را زیر سال می برد. آن قسمت ، از 5 آگوست ، بخشی از فاکس نیوز است که در آن می گوید: "هرچه تعداد [دستور] ماسک بیشتر باشد ، بیشتر به بیماری مبتلا می شویم. اکنون ، من فکر نمی کنم که ماسک باعث بیماری شده است ، اما فکر نمی کنم که ماسک هیچ کمکی کرد. " ما از یوتیوب خواسته ایم در مورد اینکه چرا آن ویدئو در حالی که ویدیوی دیگر حذف شده است همچنان پابرجاست ، اظهار نظر کنیم و هنگامی که پاسخی دریافت کردیم این داستان را به روز می کنیم. سن. رند پل ، در بخشی از فاکس نیوز که در یوتیوب و فیس بوک منتشر کرد ، به دروغ ادعا کرد که ماسک ها در کاهش سرعت شیوع COVID-19 بی تأثیر هستند. بزرگنمایی/سناتور رند پل ، در بخش Fox News او در یوتیوب و فیس بوک منتشر شد ، به دروغ ادعا شد که ماسک ها در کاهش سرعت شیوع COVID-19 بی تأثیر هستند.

  هر دو حساب فیس بوک پل و گرین همچنان فعال هستند ، اگرچه هر دو شامل ویدئوهایی هستند که اطلاعات غلط مشابه در مورد ماسک ها را بازگو می کنند. پل ، در صفحه فیس بوک خود ، همان قسمت فاکس نیوز را که در صفحه یوتیوب او باقی مانده است ، دوباره ارسال کرد. گرین در 2 آگوست یک ویدیوی زنده ضبط کرد که در صفحه فیس بوک او بایگانی شده است و در آن می گوید: "اگر ماسک نزنید دستگیر خواهید شد ، حدس بزنید که کار نمی کند. احتمالاً یک تکه پارچه کوچک صورت شما را می پوشاند ، یا یک دستمال ، مانند ماسک کاغذی ، آن ها مانع از گسترش COVID نیز نمی شوند. " هر دو ویدئو علیرغم شواهد علمی فراوان مبنی بر جلوگیری از شیوع COVID-19 در فیس بوک باقی مانده است.

  تبلیغات نماینده مارجوری تیلور گرین به دروغ ادعا کرد که ماسک ها در توقف گسترش COVID-19 در م effectiveثر نیستند یک ویدیوی زنده 2 آگوست در فیس بوک. بزرگنمایی/نماینده مارجوری تیلور گرین به دروغ ادعا کرد که ماسک نیست م atثر در توقف گسترش COVID-19 در یک ویدیوی زنده در 2 اوت در فیس بوک.

  ما از فیس بوک پرسیدیم که آیا این دو ویدیو سیاست های شرکت در مورد اطلاعات غلط مربوط به COVID را نقض می کند یا خیر ، و اگر این خبر را بشنویم ، این خبر را به روز خواهیم کرد.

  ممنوعیت های دیگر

  دیروز ، توییتر همچنین اوبری هاف ، بازیکن سابق سان فرانسیسکو غول را به دلیل نقض مکرر خط مشی شرکت این شرکت برای همیشه ممنوع اعلام کرد. هاف به یک بازیگر جزئی در محافل راست افراطی تبدیل شده است ، که اغلب محتوای التهابی ارسال می کند ، شدت COVID را کم اهمیت جلوه می دهد و دروغ های آشکاری در مورد واکسن های COVID ارسال می کند.

  در اوایل ماه جاری ، SkyNews Australia ، معادل Fox News این کشور که متعلق به News Corp است ، توسط YouTube مورد اعتصاب قرار گرفت ، به این معنی که این کانال نمی تواند به مدت یک هفته فیلم ارسال کند. یوتیوب نمی گوید کدام ویدیوها خط مشی های این پلتفرم را نقض کرده است ، اما سخنگویی به CNN گفت که "ما به محتوایی که وجود کووید -19 را نفی می کند یا مردم را ترغیب می کند از هیدروکسی کلروکین یا ایورمکتین برای درمان یا جلوگیری از ویروس استفاده کنند ، اجازه نمی دهیم."

  شواهدی وجود ندارد که نشان دهد هر کدام از داروها به بیماران کووید -19 کمک می کند. ایورمکتین بیشتر برای درمان عفونت های کرم انگلی - نه عفونت های ویروسی - استفاده می شود و دوزهای خاصی می تواند خطرناک باشد. در مورد هیدروکسی کلروکین ، WHO آزمایشات خود را سال گذشته متوقف کرد ، زیرا نتایج نشان داد بیماران COVID-19 هیچ فایده ای از دارو ندارند.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری