خبر

 • تک بورد - رئیس FCC می‌گوید، ISP‌ها باید یارانه دولت را برای همه برنامه‌ها بپذیرند - دیگر هیچ افزایشی وجود ندارد.

  رئیس FCC می‌گوید، ISP‌ها باید یارانه دولت را برای همه برنامه‌ها بپذیرند - دیگر هیچ افزایشی وجود ندارد.


  17 روز و 13 ساعت قبل

  پس از اینکه ISP ها از یارانه های قبلی برای فروش بیشتر کاربران استفاده کردند، صندلی FCC به دنبال قوانین سخت گیرانه تر است.
  کمتر از یک سال پس از اینکه Verizon و سایر ISP ها کاربران را مجبور به تغییر طرح ها برای دریافت تخفیف های دولتی کردند، یک برنامه فدرال جدید با الزام به جلوگیری از این افزایش فروش جلوگیری می کند. ISP ها به مشتریان اجازه می دهند در هر طرح اینترنتی یارانه دریافت کنند.

  با مزایای پهنای باند اضطراری سال گذشته 50 دلاری در ماه که توسط کنگره ایجاد شد، کمیسیون ارتباطات فدرال به ISPها اجازه داد تا زمانی که حداقل برای یک طرح خدمات تخفیف ارائه دهند، در برنامه شرکت کنند. FCC گفت که این کار را برای تشویق مشارکت ارائه دهندگان انجام داده است، اما برخی از ISP های بزرگ به شدت برنامه های واجد شرایط یارانه را محدود کردند - کاربران را مجبور کردند برای دریافت تخفیف موقت به طرح هایی که ممکن است گران تر باشند تغییر دهند.

  کنگره متعاقباً یک برنامه جایگزین ایجاد کرد که 30 دلار یارانه ماهانه به افراد با درآمد پایین ارائه می دهد. این برنامه همچنین تصریح کرد که ISP ها "به یک خانواده واجد شرایط اجازه می دهند تا مزایای اتصال مقرون به صرفه را برای هر ارائه خدمات اینترنتی ارائه دهنده شرکت کننده با همان شرایط موجود برای خانواده هایی که خانواده های واجد شرایط نیستند، اعمال کنند." FCC هنوز باید قوانینی را برای اجرای برنامه اتصال مقرون به صرفه جدید (ACP) وضع کند، اما این الزام FCC را از استفاده از قانون یک طرحی که به ISPها کمک می کرد از برنامه به عنوان فرصتی برای فروش استفاده کنند، جلوگیری کرد. تبلیغات

  ISPها از FCC خواستند که طرح‌های قدیمی را کنار بگذارد

  با وجود آن، هنوز این سؤال وجود دارد که آیا FCC «هر گونه ارائه خدمات اینترنتی» را برای شامل طرح‌های قدیمی و پدربزرگ تعریف می‌کند یا خیر. که دیگر به مشتریان جدید ارائه نمی شوند. ISPها از FCC خواستند که به آنها اجازه دهد برنامه های قدیمی یا پدربزرگ را از پیشنهادات واجد شرایط یارانه حذف کنند - مانند درخواست های AT&T، Verizon، Frontier، Dish، گروه لابی کابلی NCTA، و گروه لابی مخابراتی USTelecom.

  FCC اکنون در مسیر رد این درخواست ها بر اساس پیش نویس قوانین منتشر شده توسط رئیس جسیکا روزن وورسل در روز جمعه است. اگرچه بسیاری از ISPها «نگرانی خود را در مورد چالش‌های فنی گسترده لازم برای گنجاندن طرح‌های قدیمی و قدیمی ابراز کرده‌اند»، پیش‌نویس قوانین FCC «به این نتیجه می‌رسد که هر ارائه خدمات اینترنتی برای یک مشتری خاص به معنای هر طرح اینترنت پهنای باندی است که مشتری در حال حاضر در آن ثبت‌نام کرده است. صرف نظر از اینکه آیا این یک طرح قدیمی است یا خیر)، و همچنین هر طرح اینترنت پهنای باندی که یک ارائه دهنده در حال حاضر به مشتریان جدید ارائه می دهد."

  این پیش نویس همچنین می گوید:

  [W] دریافت که هدف این ماده اطمینان از اینکه خانوارهای واجد شرایط مجاز به اعمال مزایای اتصال مقرون به صرفه برای طرح‌های ارائه شده در حال حاضر و در دسترس خانوارهای غیر واجد شرایط هستند، به گونه‌ای که خانوارهای واجد شرایط محدود به انتخاب از زیرمجموعه‌ای از طرح‌ها نباشند، است. یا به نوعی برای چنین طرح هایی محدود شده است. ما همچنین فکر نمی‌کنیم که کنگره قصد داشت مصرف‌کنندگانی را که در برنامه‌های قدیمی یا قدیمی موجود هستند از شرکت در برنامه اتصال مقرون به صرفه محروم کند. ما همچنین تصریح می‌کنیم که شرط واجد شرایط بودن طرح‌های قدیمی یا قدیمی برای بازپرداخت، مستلزم این نیست که ارائه‌دهندگان چنین طرح‌های قدیمی یا قدیمی را به مشتریان دیگر، از جمله مشتریان واجد شرایط ACP، که قبلاً در چنین طرح‌هایی نبوده‌اند، ارائه دهند.

  طرح Rosenworcel به ISP ها 60 روز پس از انتشار سفارش در ثبت فدرال فرصت می دهد تا "اطمینان حاصل کنند که مزایای اتصال مقرون به صرفه را می توان برای همه طرح های به طور کلی در دسترس و فروخته شده اعمال کرد" و برای "تطبیق درخواست های مشترکین موجود برای اعمال مزایای اتصال مقرون به صرفه" به طرح های میراثی یا پدربزرگ بر اساس مورد به مورد."


  تگ ها:

  رئیس , می‌گوید , isp‌ها , باید , یارانه , دولت , برنامه‌ها , بپذیرند , دیگر , افزایشی , وجود , ندارد.


  v 5
خبرهای دیگر از سیاست فنی