خبر

 • تک بورد - دیوان عالی کشور از مدرسه ای که او را به خاطر پست اسنپ چت مجازات کرده حمایت می کند

  دیوان عالی کشور از مدرسه ای که او را به خاطر پست اسنپ چت مجازات کرده حمایت می کند
  9 روز و 17 ساعت قبل

  HS وقتی لایرر را از تیم نوجوانان بدرقه کرد ، اولین متمم را نقض کرد.
  دادگاه عالی امروز به نفع یک تشویق کننده و درمورد دبیرستان پنسیلوانیا که او را به دلیل پست "مبتذل" اسنپ چت از عضو تیم عمومی رد کرد ، رای داد.

  برندی لوی در سال 2017 14 ساله بود که پس از ناکامی در ایجاد تیم تشویقی دانشگاه دبیرستان Mahanoy منطقه ، از اسنپ چت برای ابراز ناامیدی خود استفاده کرد. پست او در Snapchat حاوی تصویری از خودش و یک دوست با انگشتان میانی بالا رفته و عنوان بود "Fuck school fuck softball fuck cheer fuck همه چیز." پست دوم او همچنین از تصمیم تیم انضباطی شکایت داشت اما هیچ فحاشی نداشت. پست ها به طور گسترده توزیع نشدند: همانطور که دیوان عالی کشور اشاره کرد ، Snapchat "یک برنامه رسانه اجتماعی برای تلفن های هوشمند است که به کاربران امکان می دهد تصاویر موقت را با دوستان منتخب به اشتراک بگذارند."

  "پست های BL ابراز ناامیدی از در این مدرسه و گروه تشویق کننده مدرسه ، و یکی حاوی زبان و حرکات رکیک بود. " "وقتی مقامات مدرسه از پست ها باخبر شدند ، BL را از تیم تشویق جوانان برای سال آینده به حالت تعلیق درآوردند."

  لوی و والدینش از منطقه مدرسه شکایت کردند و در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای این پرونده پیروز شدند منطقه میانی پنسیلوانیا و در دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای مدار سوم. منطقه مدرسه به دیوان عالی کشور متوسل شد ، که پیروزی خانواده را تأیید کرد.

  "در حالی که مدارس دولتی ممکن است علاقه خاصی به تنظیم برخی سخنرانی های دانش آموزان خارج از دانشگاه داشته باشند ، علایق خاص ارائه شده توسط مدرسه کافی نیست برای غلبه بر علاقه BL به بیان آزاد در این پرونده " در این تصمیم اکثریت ، "این مدرسه" هنگامی که وی را از عضو هیئت تشویق رده های پایه معلق کرد ، "حقوق اصلاحیه اول B.L. را نقض کرد." دادگستری کلارنس توماس نظر مخالفی ارائه داد.

  تبلیغات

  مدارس توانایی محدودی در تنظیم سخنرانی خارج از دانشگاه دارند

  در یک پرونده 1969 ، Tinker v. Des Moines Independent Community School Dist.، the در دادگاه عالی "مشخص شد که مدارس علاقه خاصی به تنظیم سخنرانی دانش آموزان در دانشگاه دارند که" کار کلاس را به طور جدی مختل می کند یا شامل بی نظمی اساسی یا تجاوز به حقوق دیگران است "،" در حکم امروز اشاره شده است.

  دادگاه منطقه با تكيه بر Tinker و "دريافت كه مجازات BL نقض اصلاحيه اول است زيرا پست هاي Snapchat وي باعث اختلال اساسي در مدرسه نشده است" و "با صدور دستوري به مدرسه دستور داد BL را دوباره به تيم تشويق بازگرداند ،" دادگاه عالي كشور گفت در حالی که دادگاه تجدیدنظر مدار 3 حکم را تأیید کرد ، اما همچنین "استدلال کرد که تینکر اعمال نشده است زیرا مدارس مجوز خاصی برای تنظیم سخنرانی دانش آموزان در خارج از دانشگاه ندارند".

  دادگاه عالی امروز توضیح داد که "[ ] ويژگي هاي ويژه اي كه به مدارس مجوز اضافي براي تنظيم گفتار دانش آموزان را مي دهند ، هميشه هنگامي كه اين سخنراني در محيط دانشگاه برگزار مي شود ، از بين نمي روند. شرايطي كه ممكن است منافع قانوني يك مدرسه را در بر داشته باشد ، شامل آزار و اذيت و آزار جدي و شديد است كه افراد خاصي را هدف قرار مي دهد ؛ تهديدات معلمان يا ساير افراد دانش آموزان ؛ عدم رعایت قوانین مربوط به درس ، نوشتن مقالات ، استفاده از رایانه ، یا مشارکت در سایر فعالیت های آنلاین مدرسه و نقض وسایل امنیتی مدرسه. "

  اما محدودیت های اساسی در مدارس وجود دارد. "دادگاه برای تنظیم سخنرانی خارج از دانشگاه ، دیوان عالی کشور نوشت:

  اول ، هنگامی که دانش آموز در خارج از دانشگاه صحبت می کند ، یک مدرسه به ندرت در loco parentis ایستاده است. دوم ، از دیدگاه سخنران دانشجو ، مقررات سخنرانی خارج از دانشگاه ، هنگامی که با مقررات سخنرانی درون دانشگاه همراه باشد ، شامل تمام سخنرانی هایی است که یک دانشجو در طول 24 ساعت شبانه روز بیان می کند. این بدان معناست که دادگاه ها باید در مورد تلاش یک مدرسه برای تنظیم سخنرانی خارج از دانشگاه شک و تردید بیشتری داشته باشند ، زیرا انجام این کار ممکن است به این معنی باشد که دانش آموز نمی تواند به هیچ وجه به این نوع سخنرانی بپردازد. سوم ، مدرسه خود علاقه مند به محافظت از بیان غیرمعمول دانش آموز است ، به ویژه هنگامی که این عبارت در خارج از دانشگاه اتفاق می افتد ، زیرا مدارس دولتی آمریکا مهد های دموکراسی هستند. روی هم رفته ، این سه ویژگی سخنرانی خارج از دانشگاه به معنای آن است که از محدودیت هایی که اصلاحیه اول به مدارس می بخشد با توجه به ویژگی های خاص آنها کاسته می شود.

  تبلیغات پست های نوجوان با مدرسه تداخل ندارد

  در پرونده لوی ، "پست های این نوجوان دارای حق حمایت از اصلاحیه اول هستند" زیرا "منعکس کننده انتقاد از قوانین جامعه ای است که BL بخشی از آن را تشکیل می دهد" و "پیام شامل ویژگی هایی نیست که آن را خارج از محافظت عادی اصلاحیه اول قرار دهد" دیوان عالی کشور نوشت.

  لوی علاوه بر ایجاد پستهای خود در خارج از مدرسه و خارج از ساعت مدرسه ، "مدرسه را در پست های خود شناسایی نکرده و یا هیچ یک از اعضای جامعه مدرسه را با زبانی مبتذل یا توهین آمیز هدف قرار نداده است ، "قضات نوشتند. در این حکم آمده است که "وی همچنین" سخنرانی خود را از طریق تلفن همراه شخصی به مخاطبانی متشکل از حلقه خصوصی وی از دوستان اسنپ چت منتقل کرده است. "

  این پست ها به هیچ وجه در مدرسه تداخل ندارند. "علاقه مدرسه برای جلوگیری از ایجاد اختلال توسط سوابق پشتیبانی نمی شود ، که نشان می دهد بحث در مورد موضوع حداکثر 5 تا 10 دقیقه کلاس جبر" فقط برای چند روز "طول کشیده و برخی از اعضای تیم تشویق دادگاه نوشت: "از محتوای Snapchats BL ناراحت بودند. این به تنهایی استانداردهای طلبکار تینکر را برآورده نمی کند." "به همین ترتیب ، چیز کمی وجود دارد که بتواند دخالت اساسی در مدرسه را ایجاد کند ، یا تلاش او را برای حفظ انسجام در تیم تشویقی مدرسه بهم بزند."

  لوی تعجب کرد "یک ضربه سریع" به دادگاه عالی رفت

  لوی است امروز CNN در مقاله ای نوشت 18 ساله و یک دانشجوی تازه کار در دانشگاه بلومزبورگ است. لوی در بیانیه ای به نقل از CNN و سایر سازمان های خبری از تصمیم دیوان عالی کشور تمجید کرد.

  وی گفت: "مدرسه خیلی دور رفت و من خوشحالم که دادگاه عالی موافقت می کند." "جوانان نیاز به توانایی ابراز وجود دارند بدون اینکه نگران مجازات شدن هنگام ورود به مدرسه باشند. من هرگز تصور نمی کردم که یک ضربه محکم و ناگهانی به یک پرونده دیوان عالی تبدیل شود ، اما من افتخار می کنم که من و خانواده ام طرفدار برای حقوق میلیونها دانش آموز مدارس دولتی. "

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری