خبر

 • تک بورد - دستگاه Theranos

  دستگاه Theranos "سر و صدای زیادی ایجاد کرد" اما در نسخه ی نمایشی Safeway هیچ کار دیگری نکرد
  5 روز و 12 ساعت قبل

  مدیرعامل سابق می گوید: بقال بیش از 100 ساعت در مورد معامله Theranos دقت لازم را انجام داد.
  مدیرعامل سابق Safeway گفت که شرکت وی بیش از 100 ساعت تلاش لازم را برای معامله با Theranos انجام داد که در نهایت بیش از 360 میلیون دلار برای زنجیره مواد غذایی هزینه خواهد داشت. قبل از لغو توافق

  با این حال ، حتی پس از آن تحقیقات ، هنگامی که Safeway تقریباً یک سال دستگاههای تشخیصی Theranos را در مقر اصلی شرکت آزمایش کرد ، استیون بورد ، مدیرعامل وقت ، گفت که روشن شد که این راه اندازی یک آشفته است ، آزمایشات بیماران را از دست می دهد و نتایج عجیب و غریبی به دست می آورد.

  خواندن بیشتر

  Safeway 367 میلیون دلار برای آماده شدن برای آزمایشات Theranos هزینه کرد که هیچ وقت انجام نشد "من فکر می کنم هر زمان که کار جدیدی را شروع کنید ، نقاط بدی خواهید داشت اما ما همچنان نقاط خشن داشتیم. " "ما نمونه هایی داشتیم که گم شده بودند. ما نتایجی داشتیم که منطقی نبود. "

  افشاگری های بورد در حین بازجویی توسط وکیل مدافع الیزابت هولمز ، کوین داونی ، آشکار شد. هولمز به جرم 10 مورد کلاهبرداری از طریق سیم و دو فقره توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری تحت محاکمه است.

  دادگاه همچنین در مورد "امتحانی" که هلمز هنگام انتخاب اعضای هیئت مدیره Safeway انجام داد ، از بورد بیشتر شنید. مایکل شنون ، مدیر هیئت مدیره ، انگشت خود را نیش زد و خون او را از نظر آنتی ژن اختصاصی پروستات ، آزمایش غربالگری سرطان پروستات ، ارزیابی کرد. بورد گفت: دستگاه Theranos "صدای زیادی ایجاد کرد" ، اما هرگز نتیجه ای نگرفت. هولمز ، او اضافه کرد ، "چیزی گفت که باعث شد فکر کنیم بعداً به آن دست خواهیم یافت." آنها این کار را نکردند. مدیر اجرایی می دانست که به چه چیزی مشغول است-تقریباً دو دهه بود که با هولمز 26 ساله ملاقات کرد.

  تبلیغات

  "شما در آن زمان می دانستید که او بسیار جوان بود کارآفرین؟" داونی از او پرسید.

  بورد پاسخ داد: "درست است." داونی پرسید.

  بورد گفت: "حداقل 100".

  در این قرارداد از Safeway خواسته شد تا علاوه بر بازسازی فروشگاه های خود ، ترانوس 85 میلیون دلار به ترانوس بپردازد تا آزمایشگاه های کوچک دستگاه های آزمایش خون را در خود جای دهد. به گفته یک مدیر اجرایی بیوتکنولوژی ، Ars با آن صحبت کرد ، برای معامله ای با این اندازه ، بیش از 100 ساعت زمان قابل توجهی است که برای بررسی دقیق هزینه می شود. رقمی که بورد در دادگاه ذکر کرد آنقدر بالا بود که مدیر اجرایی از خود پرسید آیا آیا بورد تلاش های دیگر سرمایه گذاران را برای کل Safeway حساب می کند ، که گاهی اوقات در شرکت های کوچکتر صادق است.

  به عنوان بخشی از روند تلاش ، Burd او گفت که با پزشکان و مدیران آزمایشگاه در جان هاپکینز و دانشگاه کالیفرنیا ، سان فرانسیسکو صحبت کرده است. اما کارشناسان جانز هاپکینز گفتند زمان کافی را با دستگاه Theranos صرف نکرده اند تا اعتبار آن را تأیید کنند. هولمز به مدیران Safeway وعده داده بود که دستگاه تشخیص شرکت او می تواند نتایج را در 20 تا 30 دقیقه به بیماران بازگرداند. با این حال ، هنگامی که Safeway در حال آزمایش دستگاه ها بود ، 3 تا 5 روز طول کشید تا Theranos نتایج را برای بیماران ارسال کند.

  قرارداد این معامله هیچگونه زمان بندی خاصی در بر نداشت ، هرچند که هیئت مدیره Safeway در سال 2010 سخنرانی هایی ارائه کرده بود که در آن برنامه آزمایشی در سه ماهه اول سال 2011 و راه اندازی رسمی در فروشگاه های مواد غذایی در اواسط سال 2011 ارائه شده بود. Safeway امیدوار بود آزمایش را در بیش از 900 فروشگاه در 22 ایالت گسترش دهد.

  Safeway چندین راه برای عقب نشینی از معامله داشت. اگر آنها از نحوه پیشبرد برنامه آزمایشی خوششان نیامد یا اگر FDA قصد داشت اقدامات قانونی علیه این استارتاپ انجام دهد ، می توانستند با اخطار 30 روزه لغو کنند. در نهایت ، ترانوس هرگز تا این حد پیش نرفت. تا زمانی که این قرارداد سرانجام در سال 2015 منحل شد ، Safeway بیش از 300 میلیون دلار برای تهیه فروشگاه های خود هزینه کرده بود.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری