روز دوشنبه ، AT&T پایان سرعت کاهش داده را برای کاربران گوشی های هو">

خبر

 • تک بورد - در صورت خرید گرانترین برنامه ، AT&T سرعت

  در صورت خرید گرانترین برنامه ، AT&T سرعت "داده های نامحدود" را متوقف می کند
  15 روز و -1 ساعت قبل

  AT&T می گوید کاربران می توانند به زودی در برنامه نامحدود خود "در مسیر سریع" بمانند.
  روز دوشنبه ، AT&T پایان سرعت کاهش داده را برای کاربران گوشی های هوشمند که داده های "نامحدود" را خریداری می کنند اعلام کرد - اما امتیاز فقط برای مشتریانی است که خرید می کنند گرانترین طرح موبایل AT&T. AT&T به فروش دو طرح "نامحدود" دیگر که می تواند در یک مسیر کند قرار بگیرد ادامه خواهد داد.

  AT&T سه طرح "نامحدود" را تبلیغ می کند ، هرکدام با محدودیت های مختلف. طرح تبلیغات Unlimited Elite 85 دلار در هر ماه برای یک خط است ، در حالی که برنامه AT & T "Unlimited Extra" 75 دلار و طرح "Unlimited Starter" 65 دلار است.

  هیچ یک از این برنامه ها با داده های نامحدود از تنوع با سرعت بالا ، اما این هفته تغییر خواهد کرد. در یک اطلاعیه مطبوعاتی که می گوید مشتریان به زودی می توانند "با داده های پرسرعت نامحدود در خط سریع بمانند" ، AT&T گفت که خریداران گرانترین طرح "اکنون بدون توجه به مقدار داده خود ، از داده های پرسرعت AT&T لذت خواهند برد" استفاده شده است. " AT&T گفت: "این هفته این پیشرفت را شروع می کند و مشتریان Elite در همه جا به زودی متنی را دریافت می کنند که به آنها اضافه می شود که مزایا اضافه شده است." در حالی که این تغییر بدون هزینه اضافی برای افرادی که از قبل گرانترین برنامه را خریداری کرده اند ، انجام می شود ، افراد دیگر باید هزینه بیشتری را بپردازند تا به تنها طرح دارای مزایای جدید "خط سریع" AT&T برسند.

  به عنوان این تغییر هنوز عملی نشده است ، وب سایت AT&T هنوز می گوید که Unlimited Elite با "100 گیگابایت داده برتر" ارائه می شود و "پس از 100 گیگابایت ، AT&T ممکن است به طور موقت سرعت شبکه را در صورت مشغول بودن شبکه کاهش دهد." برنامه Unlimited Extra همراه با 50 گیگابایت داده برتر است ، در حالی که Unlimited Starter هیچ مقدار داده برتر را تضمین نمی کند. Unlimited Starter صرفاً بدون توجه به اینکه مشتری چه مقدار داده استفاده کرده است ، این نکته را تذکر می دهد که "اگر شبکه مشغول شبکه باشد ، AT&T ممکن است سرعت داده را به طور موقت کاهش دهد". اساساً ، کاربران نامحدود شروع کننده هنگام اتصال به مکان های متراکم شبکه ، اولویت اول دیگران را قرار می دهند ، حتی اگر در آن ماه از داده ای استفاده نکرده باشند.

  با ارتقاgrade جدید اعلام شده دیروز ، مشتریان Unlimited Elite باید هرگز در اولویت سایر کاربران AT&T قرار نگیرید ، حتی اگر از آستانه 100 گیگابایتی که به زودی بلند می شود عبور کنید. هیچ تغییری برای دو برنامه دیگر اعلام نشده است ، بنابراین کاربران Unlimited Extra همچنان با کاهش احتمالی بعد از 50 گیگابایت در هر ماه روبرو خواهند شد ، در حالی که کاربران Unlimited Starter بدون توجه به میزان استفاده ، در هر زمان با افت سرعت بالقوه روبرو خواهند شد. تبلیغات

  هر سه شرکت مخابراتی محدودیت هایی را اعمال می کنند

  AT&T قدم به قدم T-Mobile است ، که به کاهش سرعت داده ها در برنامه "Magenta Max" خود در ماه فوریه پایان داد. T-Mobile هنوز آستانه 50 و 100 گیگابایت را قبل از کاهش سرعت در برنامه های دیگر اعمال می کند. Verizon تبلیغاتی را برای برنامه های نامحدود در سطح ابتدایی انجام می دهد که می تواند در هر زمان کند شود و سه برنامه گران قیمت که دارای 50 گیگابایت داده "حق بیمه" هستند قبل از کند شدن احتمالی.

  AT&T هنگامی که مشتریان هزینه بیشتری را نشان می دهند ، به کندی داده های خود پایان می دهد. ، اگر قبلاً واضح نبود ، محدودیتها برای اهداف مدیریت شبکه لازم نیست. اعمال سطوح مختلف کاهش سرعت داده ها یکی از روشهای AT&T و سایر شرکتهای مخابراتی است که برای ایجاد تمایز محصول در بین برنامه هایی که همه اسماً داده "نامحدود" ارائه می دهند اما هزینه آنها متفاوت است ، استفاده می کنند.

  سرویس داده ممکن است هنوز به اندازه کافی سریع باشد در صورت وجود محدودیت ها قابل استفاده باشد ، اما AT&T نمی گوید سرعت مشتری در هنگام کاهش سرعت چیست.

  AT&T ویدیو را بلند می کند و داده های hotspot را افزایش می دهد

  AT&T همچنین در حال حذف محدودیت وضوح تصویر در Unlimited Elite است برنامه ، اجازه پخش 4K به جای محدود کردن فیلم ها به 480p ("کیفیت DVD") یا HD معمولی را می دهد. در حال حاضر ، Unlimited Elite از آنچه AT&T "صرفه جویی جریان" می نامد استفاده می کند تا فیلم ها را به 480p محدود کند اما ضامنی را فراهم می کند که به شما امکان می دهد تا مشتریان صرفه جویی در جریان را خاموش و با وضوح بالا تماشا کنند. در اطلاعیه روز گذشته گفته شد که AT&T "در حال افزایش رزولوشن ویدئو به 4K Ultra High Definition" در Unlimited Elite است. طبق این صفحه AT&T ، Unlimited Extra و Unlimited Starter همیشه فیلم را به 480p با تعریف استاندارد محدود می کند. AT&T هیچ تغییری در وضوح تصویری برای این برنامه ها اعلام نکرده است.

  AT&T همچنین در Unlimited Elite داده های هات اسپات موبایل را از 30 گیگابایت به 40 گیگابایت افزایش می دهد. Unlimited Extra ماهانه همچنان دارای 15 گیگابایت داده hotspot خواهد بود. مشتریان پس از دستیابی به این محدودیت ها می توانند از نظر فنی همچنان از داده های hotspot استفاده کنند ، اما حداکثر تا 128 کیلوبیت بر ثانیه کاهش می یابد. Unlimited Starter شامل هیچ داده hotspot نیست.

  AT&T همچنین با برنامه Unlimited Elite و دسترسی 5G در هر سه برنامه نامحدود اشتراک HBO Max را فراهم می کند. تبلیغات

  بهتر از گذشته

  ما مدت طولانی است که در مورد کاهش سرعت AT&T در برنامه های داده های نامحدود می نویسیم و قبلاً بسیار بدتر بوده است. تا زمانی که سال 2015 نوشتیم وقتی AT&T پیاده سازی کرد ، "مشتریان AT&T که از 5 گیگابایت داده در یک دوره صورتحساب ماهانه استفاده می کردند ، بقیه ماه را همیشه تحت فشار قرار می دادند ، با وجود پرداخت هزینه برای داده های" نامحدود "، خدمات تقریباً قابل استفاده را دریافت می کردند. سیاست بخشنده تر تغییر در سال 2015 اطمینان حاصل کرد که کاربران "داده های نامحدود" که بیش از 5 گیگابایت هستند بیش از سرعت شبکه متراکم می شوند ، شبیه به سیاست های امروز اما با یک آستانه متفاوت قبل از شروع کندی احتمالی.

  عملکردهای AT&T به اندازه کافی شدید بود که کمیسیون تجارت فدرال از این شرکت به دلیل گمراه کردن مشتریان شکایت کرد و گفت که AT&T "قول های صریح داده های نامحدود" را داده در حالی که "کاهش سرعت 80 تا 90 درصد برای کاربران آسیب دیده" را تحمیل می کند. همانطور که FTC در شکایت خود در اکتبر 2014 اعلام کرد ، سرعت AT & T با سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه در سال 2011 شروع شد و برای دستگاه های 3G و HSPA + به 256 کیلوبیت بر ثانیه و برای دستگاه های LTE در سال 2012 به 512 کیلوبیت بر ثانیه افزایش یافت. FTC اعلام کرد که کاهش 3.5 میلیون مشتری را تحت تأثیر قرار داده است.

  اگرچه AT&T سیاست های کندی خود را سست کرد ، این شرکت برای سال ها ادعا می کرد که FTC هیچ صلاحیتی در مورد این شرکت ندارد و سعی کرد با استفاده از الزامات داوری خود ، وضعیت دادرسی را در دادخواست دادخواست مشتریان متوقف کند. AT&T با یک توافق 60 میلیون دلاری با FTC در سال 2019 و یک توافق 12 میلیون دلاری در دادخواست اقامه دعوی در سال 2021 موافقت کرد. در نهایت مشتریان مضطرب خیلی عقب نماندند ، زیرا توافق FTC به طور معمول 12 دلار برای هر شخص و کلاس فراهم می کند - action suit 10 یا 11 دلار دیگر تأمین کرد اما فقط در مورد ساکنان کالیفرنیا اعمال شد.

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری