خبر

 • تک بورد - در اینجا نحوه برخورد ایالات متحده با تغییرات آب و هوایی با لایحه آشتی 3.5 دلاری نشان داده شده است

  در اینجا نحوه برخورد ایالات متحده با تغییرات آب و هوایی با لایحه آشتی 3.5 دلاری نشان داده شده است
  15 روز و 2 ساعت قبل

  از انرژی پاک تا شارژرهای الکتریکی ، لایحه وسیع تأثیرات ماندگاری خواهد داشت.
  جوی بلندپرواز جو بایدن رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه با یک آزمایش بحرانی روبرو خواهد شد زیرا بخش عمده ای از لایحه آشتی 3.5 تریلیون دلاری به رای گذاشته می شود. در صورت تصویب ، قوانین گسترده اقتصاد آمریکا را وادار می کند تا با تحریک پیشرفت در زمینه انرژی پاک ، وسایل نقلیه برقی ، نوسازی شبکه و موارد دیگر ، انتشار کربن خود

  نزدیک به 500 میلیارد دلار از کمک ها ، مشوق ها و برنامه ها توسط اعضای کمیته انرژی و تجارت مجلس نمایندگان رای داده می شود. پس از آن ، این قانون به زودی در روز چهارشنبه با سایر بخش های لایحه آشتی ادغام می شود. دموکرات های سنا برای تهیه نسخه خود از این لایحه گرد هم آمده اند و دموکرات های کنگره امیدوارند که یک قانون نهایی را تا پایان سال به بایدن ارسال کنند.

  ادامه مطلب < /b3> بایدن می گوید ایالات متحده تا سال 2030 میزان انتشار کربن را به نصف خواهد رساند. تا کنون جمهوریخواهان در مخالفت خود متحد شده اند و تصویب لایحه آشتی به نظر می رسد که سناتور جو منچین (DW.Va.) بخشهای کلیدی را تایید می کند. منچین ، نماینده ویرجینیای غربی غنی از زغال سنگ و صاحب میلیون ها دلار سهام در کارگزاری زغال سنگ ، نسبت به لایحه حذف سوخت های فسیلی ابراز نگرانی کرده است.

  در نهایت ، منچین ممکن است متقاعد شود که بله یا نه رای بدهد توسط کارگران معدن متحد آمریکا. در حال حاضر ، این گروه تمایل دارد با کل لایحه آشتی مخالفت کند ، زیرا شامل مواردی برای بازآموزی معدنچیان زغال سنگ نمی شود ، E&E News گزارش می دهد. فیل اسمیت ، سخنگوی UMWA به این نشریه گفت: "ما در مورد مشاغل زیادی صحبت می کنیم." "جایگزینی کجاست؟"

  طرح انتقال ذغال سنگ برای زغال سنگ در غیاب آن قابل توجه است ، اگرچه ممکن است بخشی از مذاکرات باشد. لیا استوکس ، استاد دانشگاه UC سانتا باربارا که به تدوین طرح برق پاک کمک کرده است ، به E&E News گفت: "من امیدوارم که ما به عنوان بخشی از لایحه آشتی یک بسته واقعاً بزرگ برای کارگران انرژی ببینیم.

  تبلیغات

  برق پاک ، بخش اصلی

  مهمترین قطعه در لایحه طرح عملکرد برق پاک است ، مجموعه ای از هویج و چوب برای افزایش مداوم میزان برق پاک شده توسط شرکت های خدمات شهری و تولیدکنندگان مجلس نمایندگان در نظر دارد تا 8030 درصد انرژی پاک تا سال 2030 افزایش دهد ، که از 20 درصد امروز افزایش قابل توجهی دارد ، اما این هدف از هدف نهایی بایدن یعنی صفر خالص تا پایان دهه کمتر است.

  برای رسیدن به هدف ، این لایحه 150 میلیارد دلار مشوق مالیات برای انرژی پاک ارائه می دهد ، که این لایحه به عنوان هر چیزی که کمتر از 0.1 تن معادل CO2 تولید کند ، تعیین می کند ، سطحی که به طور م gasثر گاز طبیعی را از نظر دور می کند. به برای واجد شرایط بودن برای مشوق ها ، تولیدکنندگان نیرو باید سالانه 4 درصد منابع انرژی پاک را افزایش دهند. اگر آنها این کار را انجام ندهند ، برای هر مگاوات ساعت کوتاهی 40 دلار از آنها هزینه دریافت می شود. این شبکه همچنین با 9 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای به روزرسانی هایی که شامل بهبود روابط بین خطوط شرقی و غربی -دو شبکه اصلی آمریکای شمالی -و ERCOT ، شبکه تگزاس است که در ماه فوریه دچار قطع برق شدیدی شده است ، دچار مشکل می شود. امید است که یک شبکه مدرنیزه مشارکت روزافزون منابع تجدیدپذیر را در بر بگیرد و در برابر حوادث شدید آب و هوایی که به دلیل تغییرات آب و هوا رایج تر می شوند ، قابل اطمینان تر باشد.

  از طرف عرضه ، شرکت های نفت و گاز باید عملیات خود را برای کاهش نشت گاز متان در طول عملیات خود تجدید نظر کنند. در حال حاضر ، بسته به برآورد ، حدود 1.5 تا 4 درصد متان از خطوط لوله ، میادین گاز و پالایشگاه ها خارج می شود. براساس قانون پیشنهادی ، تولیدکنندگان موظفند مقدار زیادی نشت را به منظور کاهش کل انتشار گاز متان به 0.2 درصد از فروش متصل کنند. اگر تولیدکنندگان موفق نشوند ، هزینه ای برای آنها تعیین می شود که به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از سایر عملیات نفت و گاز و پاکسازی آلودگی های طولانی مدت در جوامع نزدیک پالایشگاه ها و سایر تأسیسات کمک می کند.

  تبلیغات

  بازسازی برای همه

  خواندن بیشتر

  مدیر بایدن می تواند محدودیت های انتشار گازهای گلخانه ای را تعیین کند بنابراین خودروهای بنزینی کم می توانند آنها را برآورده کنند. لایحه مجلس از طریق تعدادی دیگر به کاهش تقاضای نفت و گاز کمک می کند برنامه ها نیز ، مهمترین آنها با 13.5 میلیارد دلار برای زیرساخت شارژ EV. در حالی که کمتر از 15 میلیارد دلار از بایدن درخواست می شود ، این پول نقاط شارژ نقاط ضعف در سراسر کشور ، از جمله در جاده ها و بزرگراه ها ، در آپارتمان ها و آپارتمان ها ، در محل کار و مناطق محروم را هدف قرار می دهد. اگر این قسمت به همین شکل بگذرد ، می تواند یک گام مهم برای زیرساخت های برقی باشد - بسیاری از ساکنان آپارتمان و آپارتمان به دلیل س questionsالات مربوط به شارژ ، خرید EV را متوقف کرده اند و حمایت دولت در مناطق کم برخوردار به پر کردن شکاف در بسیاری از شبکه های شارژ تجاری کمک می کند. به

  ساختمانها نیز در این لایحه افزایش می یابند و مقرراتی وجود دارد که مردم را ترغیب به خرید لوازم بیشتر با صرفه جویی در مصرف انرژی و تخفیف برای افرادی که می خواهند بهره وری انرژی خانه خود را بهبود بخشند ، کنند. ساختمانهای فدرال نیز واجد شرایط هستند. هنوز جزئیات زیادی در دست نیست ، بنابراین باید دید که این بخش ها چقدر گسترده یا مثر خواهند بود.

  با انگیزه بلایا

  بعید است که صورتحساب مطابق نوشته به میز بایدن برسد. منچین ، که ریاست کمیته انرژی و منابع طبیعی سنا را بر عهده دارد ، مشارکت قابل توجهی خواهد داشت. اما دموکرات ها فکر می کنند که موج شدید آب و هوای اخیر دلیلی قوی برای اقدام زودتر ایجاد می کند.

  "تنها در سال گذشته ، کشور ما 22 بلای طبیعی بزرگ را تجربه کرد که 95 میلیارد دلار خسارت به آمریکایی ها وارد کرد-ارقامی که بیش از دو برابر میانگین تاریخی است ، اما هنوز بازتاب هزینه از دست رفته نیست. مشاغل یا آسیب خانواده هایی که خانه های خود را از دست می دهند. "بحران آب و هوا در اینجا است و هزینه بی تحرکی در حال حاضر سرسام آور است."

خبرهای دیگر از سیاست فناوری