خبر

 • تک بورد - جمهوریخواهان اوهایو به تحریم تقریباً پهنای باند شهری نزدیک هستند

  جمهوریخواهان اوهایو به تحریم تقریباً پهنای باند شهری نزدیک هستند
  8 روز و 13 ساعت قبل

  استاندارد 10 مگابیت بر ثانیه ای بیل می تواند 98٪ از اوهایو را برای شبکه های شهری واجد شرایط نباشد.
  قانونگذار تحت کنترل جمهوریخواهان در اوهایو در آستانه وضع قانون ایالتی برای محدود کردن چشمگیر حقوق شهرها و شهرها برای ساخت و راه اندازی شبکه های باند پهن شهرداری است.

  سنای اوهایو در 9 ژوئن لایحه بودجه ای را تصویب کرد که شامل اصلاحیه پهنای باند ضد شهرداری است. این هنوز یک کار تمام نشده نیست و مدافعان شبکه های عمومی از قانونگذار می خواهند اصلاحیه را از بودجه نهایی حذف کند. پیش بینی می شود لایحه بودجه طی دو هفته آینده تنظیم شود.

  در صورت تصویب ، این قانون پیشنهادی می تواند خدمات پهن باند موجود را از بین ببرد و از استقرار خدمات جدید جلوگیری کند. گفته می شود 30 یا بیشتر ارائه دهندگان پهنای باند شهری در اوهایو وجود دارند که "تا زمانی که یک شرکت بخش خصوصی در این منطقه فعالیت می کند ، مانند اکثر آنها ، اگر نه همه شهرها" اجازه فعالیت ندارند. "

  "طبق گزارش تیم شبکه های جامعه در" اگر اصلاحیه مندرج در بودجه سنا از روند بودجه دوام بیاورد ، اوهایو را به اولین ایالت طی یک دهه گذشته تبدیل می کند که موانع ایجاد و گسترش شبکه های باند پهن شهرداری را برطرف می کند. " موسسه اعتماد به نفس محلی (ILSR) ، که روند قانونی را پیگیری می کند.

  10 مگابیت بر ثانیه اینترنت به عنوان "خدمت" به حساب می آید تعریفی از "غیرخدمت" که گفته می شود بیش از 98 درصد ایالت را برای استفاده از باند پهن شهرداری واجد شرایط نمی کند. قانون پیشنهادی "مناطق غیرنصب شده" را به عنوان مناطقی که دسترسی به سرویس با سرعت بارگیری حداقل 10 مگابیت بر ثانیه و سرعت بارگذاری حداقل 1 مگابیت بر ثانیه ندارند ، تعریف می کند. هر ارائه دهنده کابل و حتی بسیاری از خطوط DSL می توانند این سرعت ها را فراهم کنند - اما هیچ کس DSL را به عنوان پهنای باند مدرن در نظر نمی گیرد.

  این قانون همچنین ارائه خدمات در خارج از مرزهای یک شهر یا شهر را منع می کند ، حتی اگر در نزدیکی آن باشد این شهر مناطقی دارد که با تعریف "خدمت نکرده" مطابقت دارند. این پیشنهاد "ساخت و ساز جدید باند پهن و سایر خدمات ارائه شده توسط شبکه های دولتی موجود در ایالت اوهایو را منع و محدود می کند ، از جمله محدود کردن این شبکه ها فقط به ارائه خدمات به مناطق غیرخدمت در حوزه قضایی زیرمجموعه سیاسی". شرکت حقوقی آیس میلر در تحلیلی از این لایحه نوشت.

  با استاندارد 10 مگابیت بر ثانیه / 1 مگابیت بر ثانیه ، "[تخمین زده می شود که 98.28 درصد از خانوارهای اوهایو در این آستانه سرعت به خدمات دسترسی دارند ، فقط 1.72 درصد مردم. سایر كاربردهای این شبکه ها باید كنار گذاشته شوند و خدمات خاتمه یابد ". این شركت حقوقی نوشت:

  بدتر كردن شرایط برای شهرداری ها ، اصلاحیه" زبان از زیرمجموعه سیاسی استفاده نمی كند آیس میلر نوشت: بودجه فدرال یا درآمد خدمات عمومی برای تأمین یا یارانه ساخت ، استقرار ، خرید ، اجاره ، یا بهره برداری از امکانات باند پهن یا ارائه خدمات باند پهن به مشترکان. در صورت تصویب قانون ، کلیولند ممکن است شکایت کند

  این اصلاحیه در مصوبه ای توسط هیئت کمیساریای شهرستان مدینه ، که شبکه باند پهن خود را ایجاد کرده و اکنون در حال گسترش است ، محکوم شد. هیئت مدیره گفت: "به شدت مخالف هر اقدامی است که مانع یا تحمیل الزامات بیش از حد به یک سرویس باند پهن تحت مالکیت دولتی و قابل استفاده از خدمات موجود ، در حال رشد و ارائه به ساکنان و مشاغل آنها شود."

  کلیولند بر اساس گزارش Cleveland.com ، کوین کلی ، رئیس شورای شهر گفت که این شهر در صورت وضع این محدودیت ها در دادگاه به چالش می کشد.

  "این فقط یک حمله شفاف به شهرداری ها و تلاش های ما برای گسترش خدمات باند پهن برای این افراد است. به گفته سایت خبری ، کی بیشتر به آن احتیاج دارد در زمانی که ما بیشتر به آن نیاز داریم. " "قانونگذاری کاملا غیرمسئولانه است. این امر به نفع شرکتهای قدیمی حمل و نقل است و ما سعی خواهیم کرد تا همه تلاش خود را برای مبارزه با آن انجام دهیم."

  منشور ، دومین ارائه دهنده پهنای باند بزرگ در ایالات متحده پس از Comcast ، بیشتر اوهایو را پوشش می دهد. AT&T ، Frontier و WOW در اوهایو حضور چشمگیری دارند ، در حالی که Comcast فقط به بخش کوچکی از ایالت خدمت می کند.

  مجلس و سنا آن را از بین خواهند برد

  رای گیری در هفته گذشته برای محدود کردن پهنای باند شهرداری "در امتداد حزب بود ، با 25 سناتور دولتی GOP به لایحه بودجه سنا رأی دادند و هشت دموکرات اتاق نیز به آن رأی دادند. با تصویب لایحه بودجه مجلس در آوریل ، اکنون دو نهاد قانونگذاری فرصت دارند تا 30 ژوئن اختلافات را بررسی کنند ، "ILSR نوشته شده است.

  لوایح بودجه مجلس و سنا مشترکات زیادی دارند ، اما دو اتاق "در مواردی مانند اندازه کاهش مالیات بر درآمد ، بودجه مدارس ، باند پهن روستایی و دسترسی به مراقبت از کودکان با یارانه تقسیم شده اند. "هیئت اعزامی کلمبوس نوشت.

  جمهوریخواهان اوهایو اکثریت زیادی در مجلس سنا و مجلس نمایندگان دارند و فرماندار مایک دیوین یک جمهوریخواه است.

  حتی مشخص نیست که چه کسی پیشنهاد این پیشنهاد را داده است قانون جدید. "این زبان که در هنگام رایزنی اخیر مجلس سنای ایالت در مورد بودجه دو ساله اوهایو بدون بحث عمومی درج شده است ، از منابع متعددی مورد محکومیت قرار گرفته است. مقامات گفته اند که این زبان را در سند بودجه سنا قرار داده اند ، فقط این که آنها برای اولین بار هفته گذشته "، روزنامه Akron Beacon Journal در تاریخ 13 ژوئن نوشت.

  نماینده ایالت جمهوری خواه ریک کارفاگنا ، که از سال 2002 تا 2017 مدیر روابط دولت برای کابل تایم وارنر (اکنون چارتر) بود ، یکی از قانون گذاران فعالتر قانونگذار در زمینه سیاست پهنای باند. او نمی توانست این اصلاحیه را ارائه کند زیرا در سنا حضور ندارد ، اما می تواند در مذاکرات مجلس سنا درباره پیشنهاد پهنای باند ضد شهرداری ایفای نقش کند.

  در TWC ، Carfagna "نظارت بر قانونگذاری در بیوگرافی کاخ رسمی ایالتی وی آمده است: "و مقررات نظارتی در سطح محلی ، ایالتی و فدرال" و "رابط اصلی شرکت با بیش از 400 شهرداری و شهرستان در سراسر اوهایو مرکزی و جنوب شرقی بود." Carfagna یک لایحه جداگانه را حمایت کرد که ماه گذشته به قانون تبدیل شد و استاندارد پهنای باند 10 مگابیت بر ثانیه / 1 مگابیت بر ثانیه را تعیین کرد که در حال حاضر پیشنهاد پهنای باند ضد شهرداری نیز در حال استفاده است.

  استاندارد 10 مگابیت بر ثانیه / 1 مگابیت بر ثانیه جمهوریخواهان اوهایو حتی نیست نصف سریعتر از آستانه 25 مگابیت بر ثانیه / 3 مگابیت بر ثانیه که کمیسیون ارتباطات فدرال در سال 2015 تصویب کرده است. برخی از سناتورهای آمریکایی و جسیکا روزنورسل سرپرست سرپرست FCC خواستار افزایش 100 مگابیت بر ثانیه برای هر دو بارگیری و بارگذاری در استاندارد FCC هستند ، که برای اندازه گیری تعداد آنها استفاده می شود. مردم از دسترسی باند پهن مدرن برخوردار نیستند. روزنورلسل می تواند چنین اتفاقی را بیاندازد وقتی رئیس جمهور بایدن اکثریت دموکراتیک را به FCC اعطا کرد.

  محدودیت های پیشنهادی بودجه

  بر اساس قانون پیشنهادی اوهایو ، حتی یک شهر یا شهری که دارای منطقه ای باشد که تعریف محدود "غیرخدمت" را داشته باشد برای ساختن شبکه و رعایت محدودیت های مختلف در مورد نحوه تأمین هزینه شبکه مجبور به پرش از حلقه های جدید است. قبل از ارائه خدمات ، یک شهر یا شهر باید "(1) اخطار خود را در روزنامه برای ارائه خدمات باند پهن در یک منطقه غیرخدمات ارائه دهد و (2) همان مصوبات و مجوزهایی را که اشخاص خصوصی برای ساخت و استقرار باید بدست آورند ، بدست آورند. در این اصلاحیه آمده است: "تسهیلات باند پهن در حقوق عمومی".

  شهرها و شهرها مجاز نیستند که با درآمد حاصل از سایر خدمات عمومی مانند برق ، آب و گاز ، هزینه شبکه باند پهن را پرداخت کنند. زبان پیشنهادی همچنین:

  زیرمجموعه سیاسی را ملزم به انجام سایر وظایف دیگر می کند مانند (1) تهیه یک برنامه تجاری رسمی برای شبکه ، (2) ایجاد تدابیری برای محافظت از ساکنان در برابر هرگونه افزایش مالیات یا هزینه ها برای جبران خسارات در صورت ضعیف بودن عملکرد شبکه یا عدم تقاضای سرویس ، (3) ارائه اطلاعاتی که نشان می دهد شبکه و ارائه خدمات باند پهن بر اعتبار اعتبار زیرمجموعه سیاسی تأثیر منفی ندارد و (4) ایجاد مکانیزمی برای اگر ارائه خدمات باند پهن از طریق فعالیت شبکه منجر به سود خالص شود ، سود خود را به مودیان بازپرداخت کنید. "

  آگهی امسال دو ایالت محدودیت ها را برطرف کردند

  تا چند ماه پیش ، 19 ایالت ایالات متحده قوانینی را برای محدود کردن شهرداری ها اعمال می کردند پهنای باند ، به نفع ارائه دهندگان اینترنت خصوصی که نمی پذیرند ، تصویب شده است می خواهند از طریق شبکه های عمومی با رقابت روبرو شوند. کارولینای جنوبی جدیدترین قانون است که قانون خود را در سال 2012 وضع کرده است.

  در سطح فدرال ، جمهوری خواهان کنگره سعی در ممنوع کردن پهنای باند شهرداری در سراسر کشور دارند ، در حالی که دموکرات ها سعی کرده اند قوانین محدود کننده ایالت را نادیده بگیرند.

  قانونگذاران ایالت واشنگتن در آوریل رأی دادند که به محدودیت های خود در پهنای باند شهرداری پایان دهند و فرماندار جی اینسلی این اقدام را در ماه مه تصویب کرد. ILSR در آن زمان نوشت: "این جهش اساسی در واشنگتن تعداد ایالاتی را که دارای قوانینی هستند که باند پهن جامعه را محدود می کند به 17 کشور کاهش می دهد." / آرکانزاس همچنین اخیراً به بسیاری از محدودیت های خود در زمینه پهنای باند شهرداری پایان داده است. در حال حاضر لیست ایالت هایی که محدودیت های قابل توجهی را برای پهنای باند شهری اعمال می کنند شامل اوهایو نمی شود.

  "ما در کار خود ادامه خواهیم داد"

  ILSR یک صفحه واقعیت را منتشر کرد که شبکه های موجود در اوهایو را توصیف می کند و ممکن است مجبور به کنار گذاشته شوند. اگر قانون پیشنهادی تصویب شود. یکی از این موارد در Fairlawn است که حدود 7،500 نفر جمعیت دارد:

  FairlawnGig شبکه Fairlawn در شهرستان به طور مداوم به عنوان یکی از سریعترین ISP های کشور رتبه بندی می کند و به ساکنان و مشاغل Fairlawn ، Akron خدمات ارائه می دهد. و حمام با خدمات اینترنت گیگابیتی ارزان قیمت. کمترین ردیف خدمات ، سرعت متقارن 300 مگابیت بر ثانیه را با هزینه 55 دلار در ماه ارائه می دهد. این شبکه شهری منجر به این شده است که مشاغل بیشتری انتخاب کنند تا در فیرلاون مستقر شوند و حداقل 700 شغل را می توان مستقیماً به شبکه نسبت داد. در نظرسنجی های مشترکان اخیر ، 95 درصد از پاسخ دهندگان خدمات FairlawnGig را "بسیار خوب تا عالی" ارزیابی کرده اند ، برخی از توصیفات مشتریان از شبکه به عنوان "یک نجات دهنده زندگی" در سراسر همه گیر نامیده می شود.

  Fairlawn آماده مبارزه است. برای شبکه خود ، شهردار ویلیام روت گفت. وی به Akron Beacon Journal گفت كه اطمینان دارد قانون پیشنهادی "یك عمل مضاعف" است كه در دادخواهی ها لغو می شود. وی گفت: "تا آنجا که به ما مربوط می شود ، ما در کار خود ادامه خواهیم داد."

  افشا: مشارکت Advance / Newhouse ، که 13 درصد از چارتر را در اختیار دارد ، بخشی از انتشارات Advance است. انتشارات پیشرو صاحب Condé Nast ، مالک Ars Technica است.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری