فیس بوک هفته گذشته وضعیت سختی داشت. اسناد فاش شده - بسیاری از اسناد فاش شده - ست">

خبر

 • تک بورد - جدیدترین

  جدیدترین "عذرخواهی" فیس بوک اختلال امنیتی و امنیتی را فاش می کند
  11 ساعت و 16 دقیقه قبل

  "به سختی می توان گفت" چه کسی مسئول ایمنی و امنیت در سراسر پلتفرم است.
  فیس بوک هفته گذشته وضعیت سختی داشت. اسناد فاش شده - بسیاری از اسناد فاش شده - ستون فقرات مجموعه ای از گزارشات منتشر شده در وال استریت ژورنال را تشکیل می دهند. با هم ، داستانها تصویری از شرکتی را نشان می دهند که به سختی کنترل خلقت خود را در دست دارد. افشاگری ها طیف وسیعی را نشان می دهند: فیس بوک قوانین ویژه ای برای افراد VIP

  در حال حاضر ، فیس بوک می خواهد شما بدانید که متأسفم و سعی می کند بهتر عمل کند.

  خواندن بیشتر

  اسناد فاش شده قوانین خاصی را که فیس بوک برای 5.8 استفاده می کند فاش می کند. VIP های M "در گذشته ، ما در مراحل اولیه توسعه محصول به اندازه کافی به چالش های ایمنی و امنیتی رسیدگی نمی کردیم." "در عوض ، ما در واکنش به یک سوء استفاده خاص ، به طور واکنشی پیشرفت هایی را انجام دادیم. اما ما این رویکرد را به طور اساسی تغییر داده ایم. "

  فیس بوک گفت که تغییر ، ادغام ایمنی و امنیت در توسعه محصول بود. در بیانیه مطبوعاتی زمان تغییر مشخص نشده است و سخنگوی فیس بوک نتوانست Ars را تایید کند که یکپارچگی بیشتر در تیم های محصول جای گرفت. اما در بیانیه مطبوعاتی آمده است که تلاش های شرکت Facebook Horizon VR از این روند سود برده است. این نسخه ها فقط در سال گذشته برای نسخه بتا منتشر شدند.

  به نظر می رسد که این نسخه تأیید می کند که قبل از توسعه Horizon ، ایمنی و امنیت مواردی بودند که پس از تعریف ویژگی ها و نوشتن کد مورد توجه قرار گرفتند. یا ، شاید مشکلات تا دیرتر ، زمانی که کاربران با آنها روبرو شدند ، برطرف نشد. صرف نظر از زمان وقوع آن ، این یک افشاگری خیره کننده برای یک شرکت چند میلیارد دلاری است که 2 میلیارد نفر را به عنوان کاربر حساب می کند.

  تبلیغات

  یادداشت را از دست داد

  فیس بوک اولین شرکتی نیست که یک رویکرد سوارکارانه به امنیت ، و بنابراین ، مجبور نیست اشتباهات مشابهی را مرتکب شود. در اوایل تاریخ فیس بوک ، تنها کاری که باید انجام می داد این بود که به عنوان یکی از سهامداران اصلی خود ، مایکروسافت ، که در سال 2007 سهام ویژه ای را در استارتاپ خریداری کرده بود ، بررسی کند.

  در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 ، مایکروسافت مشکلات امنیتی خود را داشت ، نسخه هایی از ویندوز و سرور اطلاعات اینترنت تولید شد که دارای حفره های امنیتی بود. این شرکت پس از آنکه بیل گیتس امنیت را در اولویت اصلی شرکت در یادداشت "محاسبات قابل اعتماد" در سال 2002 قرار داد ، شروع به رفع مشکلات کرد. یک نتیجه از این فشار ، چرخه حیات توسعه امنیت مایکروسافت بود که از مدیران می خواهد "امنیت مشاغل همه را ایجاد کنند". مایکروسافت انتشار کتابهایی در مورد رویکرد خود را در اواسط دهه 2000 آغاز کرد و تصور آن سخت است که مهندسان فیس بوک از آن بی خبر بوده باشند. خرس - یعنی رشد بارها و بارها این شرکت با انتخاب هایی در مورد رسیدگی به مشکلات ایمنی یا امنیتی یا اولویت بندی رشد مواجه شده است. با اجازه دادن به شرکای تجاری برای دسترسی به داده های شخصی کاربران ، نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را نادیده گرفته است. این پروژه ای را برای استفاده از هوش مصنوعی برای مقابله با اطلاعات غلط بر روی این سکو از بین برد. تمرکز بر گروه ها چند سال پیش منجر به "فرا دعوت کننده ها" شد که توانستند صدها نفر را در گروه "دزدی را متوقف کنید" به کار گیرند که در نهایت به برانگیختن شورش 6 ژانویه در کنگره آمریکا کمک کرد. در هر مورد ، شرکت تصمیم گرفت ابتدا رشد را دنبال کند و بعداً با عواقب آن مقابله کند. در ابتدا ، زمانی که زاکربرگ از پیتر تیل سرمایه گذاری کرد و استراتژی "مقیاس رکابی" را که تیل و دیگران در PayPal استفاده می کردند کپی کرد.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  فیس بوک دو مورد نیاز ماه هاست که می دانیم "دزدی را متوقف کنید" ممکن است خشونت آمیز باشد الکس استاموس ، مدیر ارشد امنیتی سابق این شرکت ، گفت که نشتی ها به WSJ نتیجه ناامیدی هایی است که افراد از نظر ایمنی و امنیت هنگام تحت کنترل قرار گرفتن توسط تیم های توسعه و سیاست تجربه می کنند. (تیم های سیاستی درگیری های خاص خود را دارند-افرادی که تصمیم می گیرند در فیس بوک پرواز می کنند همان کسانی هستند که با سیاستمداران و نهادهای نظارتی صحبت می کنند.)

  "تصویر بزرگ این است که چندین معاون و مدیر سطح متوسط ​​سرمایه گذاری کرده و علوم اجتماعی کمی کمی ساخته اند تیم ها بر این باورند که دانستن آنچه اشتباه است منجر به تغییرات مثبت می شود. استاموس این هفته در توئیتر خود نوشت: "این تیم ها به قدرت رشد و تیم های سیاست واحد رسیده اند." "معلوم می شود که دانش زمانی مفید نیست که مدیران برتر نحوه اندازه گیری محصولات و جبران خسارت کارکنان را تغییر ندهند."

  حتی امروزه ، به نظر نمی رسد یک نفر مسئول باشد برای ایمنی و امنیت در شرکت یک سخنگوی فیس بوک به Ars گفت: "کار یکپارچگی ما از تیم های مختلف تشکیل شده است ، بنابراین گفتن [اگر] یک رهبر باشد بسیار دشوار است ، اما گای روزن نایب رئیس صداقت است." شاید بتوان گفت که روزن در لیست مدیران برتر فیس بوک ظاهر نمی شود.

  در حال حاضر ، به نظر نمی رسد که فیس بوک انگیزه زیادی برای تغییر داشته باشد. قیمت سهام آن بیش از 50 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و سهامداران با توجه به قدرت بالای سهام رأی زاکربرگ ، اهرم چندانی ندارند. رشد به هر قیمتی احتمالاً ادامه خواهد داشت. البته تا زمانی که مشکلات ایمنی و امنیتی آنقدر بزرگ نشوند که به رشد و حفظ آن آسیب برساند. با توجه به بیانیه فیس بوک امروز ، مشخص نیست که آیا این شرکت هنوز آنجا حضور دارد یا خیر. اگر آن لحظه فرا برسد - و اگر انتقال مایکروسافت در حال انجام باشد - سالها طول خواهد کشید تا امنیت و امنیت کاربران را به طور معنی داری تحت تأثیر قرار دهد.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری