خبر

 • تک بورد - تگزاس ها از انتخاب برنامه قدرت که از راه دور باعث افزایش دما ترموستات می شود ، پشیمان می شوند

  تگزاس ها از انتخاب برنامه قدرت که از راه دور باعث افزایش دما ترموستات می شود ، پشیمان می شوند
  11 روز و 18 ساعت قبل

  برخی از تگزاسی ها که تصمیم به صرفه جویی در مصرف انرژی داشتند ، متوجه نشدند که با چه موافقت کردند.
  برخی از ساکنان تگزاس که برنامه هایی را انتخاب کردند که از راه دور باعث افزایش دمای ترموستات در طول موج های گرما می شود ، از این تصمیم هفته گذشته پشیمان شدند.

  شرکت های برق در چندین ایالت تبلیغاتی را برای ثبت نام کاربران در خدماتی انجام می دهند که به شرکت ها امکان می دهد از راه دور دمای ترموستات های هوشمند را در صورت افزایش تقاضای انرژی ، تنظیم کنند. این برنامه ها ظاهراً در حین موج گرما که در آن شورای قابلیت اطمینان الکتریکی تگزاس (ERCOT) درخواست کرده است ، ترموستات ها را روی 78 درجه فارنهایت (26 درجه سانتیگراد) یا بالاتر برای قطع مصرف برق تنظیم کنند ، کار کردند. اما بر اساس گزارش اخبار محلی ، برخی از ساکنان که متوجه نمی شدند در چه چیزی ثبت نام کرده اند غافلگیر شدند.

  برندون انگلیسی ، ساکن پارک گوزن گفت همسر و دخترانش ، از جمله 3 ماه طبق گفته های KHOU در روز پنجشنبه ، "بعد از خواب بعد از ظهر که ترموستات آنها از راه دور تا 78 درجه بالا رفته بود ،" عرق کرد. انگلیسی گفت که پس از کشف اینکه ترموستات خانواده از راه دور کار می کند ، او را از برنامه خارج کرد.

  "من نمی خواهم کسی کنترل امور من را برای من انجام دهد ... اگر شخص دیگری بتواند این کار را بکند ، من به گفته KHOU ، "من برای آن نیستم."

  کارن راجرز از گالوستون نیز ظاهراً متوجه نشده بود که خانواده اش برای یک برنامه تغییر دما از راه دور ثبت نام کرده اند. به گفته KPRC ، پس از اینکه خانه خانواده "به طور قابل توجهی گرم و ناخوشایند شد" ، راجرز گفت که "یک گزارش فعالیت پیدا کرد ، و گفت که یک رویداد پس انداز توسط شرکت آب و برق آغاز شده است." KPRC نوشت ، وی گفت كه پس از آن برنامه را انصراف داد.

  علاوه بر ایجاد تغییرات از راه دور به دلیل امواج گرما ، یك شركت برق به نام CenterPoint Energy گفت كه این آزمایشات نیز هر ساله دو بار انجام می شود كه دمای خانه ها را افزایش می دهد به مدت سه ساعت CenterPoint گفت که این آزمایش را چهارشنبه هفته گذشته انجام داده است که اتفاقاً در طی روزهای بسیار گرم انجام شده است. اما هدف اصلی این برنامه ها کاهش مصرف برق در شرایط آب و هوایی شدید است.

  تبلیغات تغییرات از راه دور تا 4 درجه فارنهایت

  راجرز ظاهراً در یک سرویس که توسط یک شرکت مستقر در نیویورک به نام EnergyHub اداره می شود ، ثبت نام کرده است ، که با سازندگان ترموستات و شرکت های برق قرارداد می بندد. سیستم این شرکت می تواند از راه دور دما را تا 4 درجه فارنهایت (2.2 درجه سانتی گراد) تغییر دهد و EnergyHub تخمین می زند که در تگزاس "از اول ژوئن تا 30 سپتامبر 2021" دو تا هشت رویداد تنظیم وجود دارد. "

  "با شرکت در این برنامه ، شما موافقت می کنید که به EnergyHub، Inc. و ارائه دهنده ترموستات خود اجازه دهید از راه دور به ترموستات شما دسترسی داشته باشد تا تنظیمات مختصر و محدودی را در تنظیم دمای ترموستات شما در اوج تقاضای برق در تابستان انجام دهد. شما ممکن است با دیدن صورتحساب برق کاهش یافته ، سود خواهید برد. " مشتریان "می توانند با تنظیم مجدد تنظیم ترموستات شما در هر دمایی که بخواهید ، از ترموستات ، دستگاه همراه یا برنامه وب شما انصراف دهند."

  EnergyHub با Nest ، Ecobee و سایر ترموستات ها و شرکت کار می کند. با حدود 50 شرکت تأسیساتی در سراسر کشور معاملات دارد. در صفحه "ثبت نام ترموستات من" در EnergyHub آمده است: "برنامه شما ممکن است هزینه شما را برای استفاده از ترموستات هوشمند برای ایجاد یک شبکه الکتریکی هوشمند پرداخت کند. ببینید آیا برنامه ای در منطقه شما موجود است یا خیر و از امروز شروع به کسب پاداش کنید." یک معامله EnergyHub در ازای ثبت نام ورودی 5000 دلاری را به شما پیشنهاد می دهد ، اما این تنها روش ثبت نام در مشتریان نیست.

  "دارندگان ترموستات معمولاً از شرکت سازنده دستگاه خود پیشنهاد شرکت در برنامه را می گیرند. یا تأمین کننده انرژی از طریق برنامه تلفن همراه یا ایمیل ، [EnergyHub VP از راه حل های مشتری Erika] Diamond گفت ، و "هر شرکت کننده فعالانه با شرایط برنامه موافقت می کند و می تواند در هر زمان از یک رویداد پاسخ به تقاضا انصراف دهد" ، با توجه به Business Insider.

  "جامعه صرفه جویی در انرژی" Ecobee

  ساکنان منطقه هوستون از تغییرات دمای از راه دور در یک موضوع Reddit شکایت کردند. در حالی که یک نفر نوشت: "این به نظر می رسد وقتی که شما ترموستات یارانه ای را می گیرید چه اتفاقی می افتد" ، دیگران گفتند که این اتفاق برای آنها افتاده است با وجود اینکه خودشان ترموستات هوشمند خریداری کرده اند. یک نفر نوشت: "من Nest دارم ، خودم خریداری کردم ، برای هر نوع برنامه صرفه جویی در انرژی یا هر چیز دیگری ثبت نام نکردم."

  تبلیغات

  "Ecobee من که از آمازون خریداری کردم به طور خودکار ما را در ویژگی Eco + ثبت نام کرد شخصی نوشت: "مجموعه ای که دارای تنظیماتی به نام" پس انداز انرژی جامعه "است که ما نمی توانیم آن را خاموش کنیم." "این به طور تصادفی ترموستات ما را براساس دستورالعمل های ERCOT تنظیم می کند. ماه ها به طول انجامید تا ثبت نام ما در این برنامه انجام شود. ما تقریباً به یک ترموستات گنگ ساده برگشتیم زیرا مدت زیادی طول کشید تا آن را برطرف کنیم."

  موضوع شامل برخی بحث ها در مورد این بود که آیا این کاربران به طور خودکار ثبت نام شده اند یا بدون خواندن جزئیات ، خود را انتخاب کرده اند. شرکت هایی که این برنامه ها را اجرا می کنند می گویند که کاربران باید رضایت خود را ارائه دهند.

  Ecobee با برنامه های کمکی برای برنامه Community Energy Savings خود که تغییرات دمایی را از راه دور انجام می دهد ، شریک است. Ecobee می گوید فرآیندی که در آن کاربر موجب صرفه جویی در مصرف انرژی در جامعه می شود شامل انتخاب ارائه دهنده خدمات کاربر از یک لیست ، مشاهده پیشنهاد از طرف ارائه دهنده و سپس کلیک بر روی "تأیید" برای ثبت نام است.

  پس انداز انرژی جامعه بخشی است برنامه Ecobee + Eco ، که شامل چندین ویژگی دیگر است. "اکو + به محض ثبت نام در یک برنامه نمی تواند به طور کامل غیرفعال شود. با این حال ، هنوز هم می توانید آن را برای روز یا هفته غیرفعال کنید. اکو + فقط در صورت لغو ثبت نام در برنامه با تماس با برنامه خود یا مدیر برنامه آن ، می توانید برای همیشه غیرفعال کنید. "Ecobee می گوید.

  Power cos. به EnergyHub بگویید چه موقع دما را تغییر دهد EnergyHub ترموستات از راه دور خود را در جهت شرکت های برق تغییر می دهد. EnergyPhint Energy هفته گذشته به KPRC گفت: "وقتی CenterPoint Energy ، یا یک برنامه کاربردی دیگر ، اقدام به کاهش رویداد بر اساس درجه حرارت بالا یا تقاضای زیاد می کند ، EnergyHub سپس از طریق مشتریانی که در برنامه خود ثبت نام کرده اند ، محدودیت انرژی را شروع می کند."

  < p> در بعضی موارد ، این کار به عنوان بخشی از یک آزمون انجام می شود نه به دلیل یک رویداد شدید آب و هوایی. EnergyPoint Energy گفت که "یک رویداد کاهش تست" را سالانه دو بار انجام می دهد و جدیدترین آن چهارشنبه ، 16 ژوئن از ساعت 14 تا 5 بعد از ظهر به وقت محلی است. EnergyPoint Energy گفت که برنامه هایی با بهره وری انرژی را از طریق ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث ارائه می دهد زیرا "قانون تگزاس مانع از ارائه مستقیم برنامه به مشتریان مسکونی می شود."

  CPS Energy مستقر در سن آنتونیو ، یکی را ارائه می دهد - اعتبار قبض زمانی 85 دلار برای هر ترموستات هنگام ثبت نام مشتری در برنامه آن ، با بیان اینکه "[در روزهای اوج تقاضای انرژی در تابستان ، ممکن است به طور خلاصه تنظیمات ترموستات شما را چند درجه تنظیم کنیم ... شما می توانید از شرکت در یک اوج خودداری کنید" با تنظیم دستی ترموستات یا از طریق برنامه ترموستات ، رویداد را بخواهید. "

  لیست عکس توسط Getty Images | گریس کری

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری