گرگ ابوت فرماندار تگزاس دیروز ممنوعیت "سانسور" رسانه های اج">

خبر

 • تک بورد - تگزاس

  تگزاس "سانسور" آنلاین را با قانونی مشابه قانونی که قبلاً در فلوریدا مسدود شده است ، ممنوع می کند
  9 روز و 10 ساعت قبل

  Big Tech آماده شکایت است ، می گوید ممنوعیت "سانسور" رسانه های اجتماعی ناقض اولین متمم است.
  گرگ ابوت فرماندار تگزاس دیروز ممنوعیت "سانسور" رسانه های اجتماعی را به قانون امضا کرد و محدودیت های جدیدی را برای شرکت های فناوری وضع کرد. نبردی مشابه در دادگاه در فلوریدا

  گروه های صنعتی قوانین تازه تصویب شده را "مغایر با قانون اساسی" دانستند. به گفته انجمن صنعت کامپیوتر و ارتباطات (CCIA) ، این قانون "به دنبال مجازات شرکت های رسانه های اجتماعی به دلیل پیروی از سیاست هایی است که از کاربران اینترنت در برابر محتوای خطرناک آنلاین محافظت می کند." قانونی که ممنوعیت سیاستمداران را برای شرکت های رسانه های اجتماعی غیرقانونی می کرد. قاضی منطقه ای آمریکا ، روبرت هینکل ، در ماه ژوئن با صنعت فناوری کنار آمد و با صدور حکمی مقدماتی این قانون را مسدود کرد زیرا حقوق متمم اول شرکت هایی را که محتوای کاربران را در پلت فرم های آنلاین خود تعدیل می کنند نقض می کند.

  "خلاف قانون اساسی و خطرناک ”

  Netchoice ، که از فلوریدا و CCIA شکایت کرد ، قانون تگزاس را” مغایر با قانون اساسی و خطرناک ”خواند. استیو دلبیانکو ، رئیس NetChoice ، می گوید که با میزبانی محتوای ناپسند ، یهودستیز ، نژادپرستانه ، نفرت انگیز و در غیر این صورت وحشتناک ... با توانمندسازی دولت در کنترل گفتار آنلاین ، HB 20 متمم اول را نقض می کند. "این قانون اساساً یک دکترین عادلانه جدید برای اینترنت ایجاد می کند که به اشتراک گذاشتن اخبار و دیدگاه های خود برای محافظه کاران در شبکه های مجازی را سخت تر می کند." تهدید به خشونت. "

  دلبیانکو گفت قانون تگزاس" همان ایرادات متمم اول را در قانون فلوریدا دارد که دادگاه فدرال در تابستان آن را مسدود کرد "و پیش بینی کرد که" نتیجه مشابه تقریباً در تگزاس رخ خواهد داد. " اگر این قانون توسط یک دادگاه مسدود نشود ، قانون تگزاس از 2 دسامبر اجرایی می شود. تبلیغات

  اتاق پیشرفت ، یک گروه لابی صنعت به تازگی تشکیل شده است ، گفت که قانون تگزاس "رسانه های اجتماعی را ممنوع می کند حتی در صورتی که این محتوا استانداردهای جامعه پلتفرم را نقض کند ، شرکت ها از حذف محتوا خودداری می کنند. در جریان بحث هفته گذشته ، دموکرات های تگزاس اصلاحاتی را ارائه کردند که به صراحت به شبکه های اجتماعی اجازه می داد پست های مربوط به انکار هولوکاست ، داخلی را حذف کنند. و تروریسم بین المللی و اطلاعات غلط واکسن. جمهوریخواهان موفق شدند هر سه مورد را شکست دهند. "

  این قانون" هنگامی که اکثر مردم خواهان اینترنت ایمن تر و سالم تر هستند ، "نفرت ، کلاهبرداری ، محتوای تروریستی و اطلاعات غلط را به صورت آنلاین" قرار می دهد. "، گروه گفت. اعضای گروه لابی شامل فیس بوک ، توییتر ، گوگل ، آمازون ، اپل و سایر شرکت هایی هستند که از سیستم عامل های آنلاین استفاده می کنند.

  فرماندار. ادعا می کند Big Tech "دیدگاه های محافظه کارانه" را سانسور می کند

  ابوت ادعا کرد که قانون از آزادی بیان محافظت می کند.

  "ما همیشه از آزادی بیان در تگزاس دفاع می کنیم ، به همین دلیل من افتخار می کنم ابوت در بیانیه ای گفت که برای تصویب لایحه مجلس 20 به منظور حمایت از حقوق اصلاحیه اول در ایالت ستاره تنها ، " "وب سایت های رسانه های اجتماعی به میدان عمومی امروزی ما تبدیل شده اند. آنها محلی برای بحث عمومی سالم هستند که در آن اطلاعات باید بتوانند آزادانه جریان داشته باشند-اما یک حرکت خطرناک از سوی شرکت های رسانه های اجتماعی برای ساکت کردن دیدگاه ها و ایده های محافظه کارانه وجود دارد. این اشتباه است ، و ما آن را در تگزاس اجازه نمی دهیم. "

  قانون تگزاس سیستم عامل های رسانه های اجتماعی را" حامل های رایج "می نامد و محدودیت های خود را در بسترهای رسانه های اجتماعی با بیش از 50 میلیون کاربر فعال در ایالات متحده اعمال می کند.

  "یک بستر رسانه های اجتماعی ممکن است کاربر ، بیان کاربر یا توانایی کاربر در دریافت بیان شخص دیگر را بر اساس: (1) دیدگاه کاربر یا شخص دیگر ، (2) قانون می گوید دیدگاه در بیان کاربر یا بیان شخص دیگر نشان داده می شود ؛ یا (3) موقعیت جغرافیایی کاربر در این ایالت یا هر قسمتی از این حالت.

  تعریف لایحه از "سانسور" این است " مسدود کردن ، ممنوع کردن ، حذف کردن ، تغییر شکل دادن ، دمنوش ساختن ، کاهش قدرت ، محدود کردن ، مسدود کردن دسترسی مساوی یا دیدنی تبعیض و یا تبعیض علیه بیان. " به گفته قانون ، دادستان کل یا کاربران تگزاس می توانند از شبکه های اجتماعی که این ممنوعیت را نقض می کنند شکایت کنند و از تخفیف و بازپرداخت هزینه های دادگاه برخوردار شوند. تبلیغات

  قانون در "حداکثر میزان" مجاز در قانون اساسی اعمال می شود

  این قانون استثنائاتی دارد که به شرکت ها اجازه می دهد هر پستی را که "یک پلتفرم رسانه های اجتماعی به طور خاص مجاز به سانسور قوانین فدرال است ، سانسور کنند". موضوع ارجاع یا درخواست از یک سازمان با هدف جلوگیری از استثمار جنسی کودکان و محافظت از بازماندگان سوء استفاده جنسی از آزار و اذیت مداوم است. به طور مستقیم فعالیت جنایی را تحریک می کند یا شامل تهدیدهای خاص خشونت علیه شخص یا گروهی است که به دلیل نژاد ، رنگ ، ناتوانی ، مذهب ، اصل و نسب ملی ، سن ، جنس یا موقعیت به عنوان افسر صلح یا قاضی مورد هدف قرار می گیرد. یا بیان غیرقانونی است. "

  به نظر می رسید که نویسندگان لایحه آگاه بوده اند که قانون اساسی تا چه حد می تواند در تنظیم پلتفرم های آنلاین پیش قدم شود و احتمال دارد که دادگاه ها بخش هایی از قانون را نقض کنند." به حداکثر میزان مجاز قانون اساسی ایالات متحده و قوانین ایالات متحده اما بیش از حد مجاز قانون اساسی ایالات متحده و قوانین ایالات متحده "، قانون می گوید. قانون همچنین می گوید که در صورت وجود بخش "توسط یک دادگاه معتبر یا خلاف قانون اساسی شناخته شده است" ، بقیه قانون همچنان اعمال می شود.

  علاوه بر ممنوعیت سانسور ، قانون جدید می گوید که سایتهای رسانه های اجتماعی باید مدیریت محتوای خود را افشا کنند اعلامیه فرماندار می گوید: "آنها باید محتواهای غیرقانونی را بررسی و حذف کنند." لایحه مجلس 20 همچنین ارائه دهندگان خدمات ایمیل را از انتقال پیام های ایمیل بر اساس محتوا منع می کند. "

خبرهای دیگر از سیاست فناوری