خبر

 • تک بورد - توییتر می‌گوید در تحلیل هرزنامه ماسک از ابزاری استفاده شده است که حساب شخصی او را ربات می‌نامد

  توییتر می‌گوید در تحلیل هرزنامه ماسک از ابزاری استفاده شده است که حساب شخصی او را ربات می‌نامد


  8 روز و 14 ساعت قبل

  توییتر پاسخ به ادعاهای متقابل ماسک را در صورت شکست قرارداد ادغام ارسال می کند.
  توئیتر دیروز پاسخ ایلان ماسک به شکایت این شرکت را در یک پرونده 127 صفحه ای در دادگاه سلطنتی دلاور که ادعاهای ماسک را "با شواهد و مدارک رایج در تضاد است" محکوم کرد. احساس، مفهوم." پرونده قضایی توییتر همچنین گفت که تحلیل هرزنامه ماسک به ابزاری متکی است که زمانی حساب توییتر خود را یک ربات محتمل می نامید.

  توییتر نوشت: «طبق گفته ماسک، او – موسس میلیاردر چند شرکت، با توصیه بانکداران و وکلای وال استریت – توسط توئیتر فریب خورده و قرارداد ادغام ۴۴ میلیارد دلاری را امضا کرده است. "این داستان به همان اندازه که به نظر می رسد غیرقابل قبول و بر خلاف واقعیت است. و فقط همین است - داستانی که در تلاش برای فرار از یک توافق ادغام تصور می شود که ماسک پس از ورود به بازار سهام دیگر جذابیتی برای آن پیدا نکرد - و همراه با آن، داستان عظیم او ارزش ثروت شخصی کاهش یافته است."

  پرونده‌های توییتر در پاسخ به دفاعیات و ادعاهای متقابل ماسک بود که هفته گذشته ارائه شد اما فوراً به اطلاع عموم نرسید زیرا به توییتر فرصت داده شد تا درخواست ویرایش‌ها را بدهد. توییتر ظاهرا تصمیم گرفت هیچ گونه اصلاحی انجام ندهد.

  توئیتر نوشت: "ادعاهای متقابل ماسک، از آنجایی که بر اساس تحریف، ارائه نادرست و فریب آشکار است، چیزی را تغییر نمی دهد. ماسک توافقنامه ادغام را امضا کرده و موظف است به پایان برساند." .

  توئیتر: ماسک از ابزاری استفاده کرد که روی حساب کاربری خود برچسب ربات گذاشت

  ماسک از تلاش خود برای شکستن توافقنامه ادغام با زیر سوال بردن افشای عمومی توییتر که کمتر از 5 درصد از درآمد روزانه آن قابل درآمد است دفاع کرده است. کاربران فعال (mDAU) هرزنامه یا جعلی هستند. در پرونده دادگاه توییتر آمده است که تحلیل خود ماسک از یک وب‌سایت در دسترس عموم استفاده می‌کند تا متوجه شود «حساب‌های نادرست یا هرزنامه حداقل 10 درصد از کاربران فعال روزانه توییتر را تشکیل می‌دهند»، اما «ماسک چیزی مشابه توییتر را اندازه‌گیری نمی‌کند یا حتی از داده‌های مشابهی استفاده نمی‌کند. به عنوان توییتر."

  "ماسک تنها با اجرای یک مجموعه داده نه محدود به و نه شامل mDAU از طریق یک ابزار وب عمومی که حساب توییتر خود را به عنوان "ربات" احتمالی تعیین می کند، می تواند تخمین بالاتری ارائه دهد. نتیجه تحریفی است که ماسک امیدوار است با این وجود موج ایجاد کند." تبلیغات

  به طور خاص، ماسک از "برنامه ای اینترنتی به نام "Botometer" استفاده کرد - که استانداردهای متفاوتی را نسبت به توییتر اعمال می کند و در اوایل سال جاری ماسک را به احتمال زیاد یک ربات معرفی کرد. /p>

  وب سایت Botometer پروژه ای از رصدخانه در رسانه های اجتماعی و موسسه علوم شبکه در دانشگاه ایندیانا است. با استناد به یک مقاله پروتکل مه 2022، پرونده دادگاه توییتر گفت که "Botometer نشان داد که حساب توییتر خود ایلان ماسک احتمالاً یک ربات است و امتیاز 4/5 به آن داده است."

  امتیاز Botometer ماسک اکنون بیشتر "شبیه انسان" است. ”

  امروز صبح، Botometer به حساب ماسک امتیاز 1.2 از 5 را داد، که نشان می‌دهد ماسک از امروز بیشتر «شبیه انسان» است تا شبیه ربات. مقاله پروتکل در ماه مه اشاره کرد که حساب ماسک از روزی به روز دیگر امتیازهای Botometer بسیار متفاوتی را دریافت می‌کند و می‌گوید که این ابزار "تشخیص می‌دهد که شناسایی ربات‌ها چقدر سخت است، به ویژه با استفاده از داده‌های عمومی."

  به عنوان در پرونده دادگاه توییتر آمده است: «وب‌سایت سؤالات متداول خود Botometer هشدار می‌دهد که «تشخیص ربات کار سختی است» و اگر «این کار با نرم‌افزار آسان بود، هیچ رباتی وجود نداشت - توییتر قبلاً آنها را دستگیر و ممنوع کرده بود!» '"

  بایگانی توییتر سایر مشکلات مربوط به اتکای ماسک به Botometer را به شرح زیر شرح داد:

  بنابراین Botometer حتی به نظر نمی‌رسد که تعریف توییتر از حساب نادرست یا هرزنامه را اعمال کند. در واقع، برخی از ربات‌ها (مانند ربات‌هایی که زلزله‌ها را هنگام وقوع یا به‌روزرسانی‌های آب و هوا گزارش می‌کنند) معمولاً تحت سیاست دستکاری پلتفرم توییتر و هرزنامه‌ها مفید و مجاز هستند، که توییتر با احترام دادگاه را به آن ارجاع می‌دهد. علاوه بر این، متهمان نشان نداده‌اند که چه امتیازی برای نتیجه‌گیری یک حساب به‌عنوان هرزنامه استفاده می‌کنند. بنابراین، ادعای آنها غیرقابل تأیید است.

  ماسک قبلاً یک حکم مهم را از دست داده است، زمانی که قاضی دادگاه عالی، کاتلین مک کورمیک، دادگاه را تسریع کرد و درخواست ماسک برای به تاخیر انداختن آن تا فوریه 2023 را رد کرد. دادگاه پنج روزه اکنون برنامه ریزی شده است. از 17 اکتبر شروع می شود.


  تگ ها:

  توییتر , می‌گوید , تحلیل , هرزنامه , ماسک , ابزاری , استفاده , حساب , شخصی , ربات , می‌نامد


  v 7
خبرهای دیگر از سیاست فنی