خبر

 • تک بورد - توییتر حساب مارجوری تیلور گرین را برای همیشه به دلیل اطلاعات نادرست COVID-19 تعلیق کرد

  توییتر حساب مارجوری تیلور گرین را برای همیشه به دلیل اطلاعات نادرست COVID-19 تعلیق کرد


  19 روز و 8 ساعت قبل

  پنجمین «اعتصاب» نماینده جورجیا باعث تعلیق شد.
  توئیتر دیروز حساب شخصی نماینده ماجوری تیلور گرین (R-Ga.) را برای همیشه به حالت تعلیق درآورد، اگرچه حساب حرفه ای او همچنان فعال است.

  گرین مخالف صریح واکسن‌های کووید-19 بوده است و به طور معمول اطلاعات نادرست درباره این بیماری، واکسن‌ها و سایر اطلاعات مرتبط با سلامت پست می‌کند. پنجمین اعتصاب او در توییتر (بله، پنجمین او) پس از ارسال ادعاهای نادرست در مورد ایمنی واکسن بر اساس داده‌های خام تأیید نشده از سیستم گزارش‌دهی رویدادهای نامطلوب واکسن، که به نام VAERS نیز شناخته می‌شود، منتشر شد.

  کتی رزبورو، سخنگوی توییتر، در بیانیه‌ای گفت: طبق سیستم اعتصاب خود برای این خط‌مشی، حساب‌ها را برای همیشه به دلیل نقض مکرر این خط‌مشی به حالت تعلیق در می‌آوریم.

  ادامه مطلب

  h3> رند پل، مارجوری تیلور گرین که به دلیل COVID disinfo از رسانه‌های اجتماعی تعلیق شده‌اند، گرین در مورد تعلیق خود در فیس‌بوک پستی منتشر کرد، جایی که تقریباً به اندازه حساب توییتر خود دنبال کننده دارد. او نوشت: «کارتل سیلیکون ولی بالاخره ماشه را کشید. توییتر حساب کاربری من را برای همیشه معلق کرده است. Big Tech دشمن آزادی بیان است. ما فراموش نمی کنیم! [sic]” او سپس به مردم پیشنهاد کرد که او را در تلگرام دنبال کنند، یک پلتفرم پیام‌رسان رمزگذاری شده که حدود 600 میلیون کاربر دارد. تبلیغات

  VAERS یک پایگاه داده دولتی است که گزارش های ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و عموم مردم را در مورد هر گونه مشکل بهداشتی که پس از واکسیناسیون ایجاد می شود می پذیرد. اگر فردی مبتلا به نارسایی احتقانی قلب پس از دریافت واکسن بمیرد، این احتمال وجود دارد که مرگ در پایگاه داده نشان داده شود. آیا این واکسن باعث مرگ فرد شده است؟ البته نه - همبستگی با علیت برابر نیست. VAERS در یک سلب مسئولیت در مورد داده‌های خود می‌گوید:

  در حالی که در نظارت بر ایمنی واکسن بسیار مهم است، گزارش‌های VAERS به تنهایی نمی‌توانند برای تعیین اینکه آیا واکسن باعث ایجاد یا کمک به یک رویداد نامطلوب یا بیماری شده است، استفاده شود. گزارش ها ممکن است حاوی اطلاعات ناقص، نادرست، تصادفی یا غیرقابل تایید باشند. تا حد زیادی، گزارش‌ها به VAERS داوطلبانه است، به این معنی که آنها در معرض سوگیری هستند.

  سازمان‌های ضد واکسن حتی دیدگاه‌های فیلتر شده خود را از داده‌های VAERS ایجاد کرده‌اند تا تصاویر نادرست و گمراه‌کننده درباره ایمنی واکسن‌ها ارائه کنند. .

  در واقع، واکسن‌های کووید، و به‌ویژه نسخه‌های mRNA، ایمن و مؤثر هستند. اگر مشکلات قابل توجهی وجود داشت که می‌توانست بر بخش وسیعی از جمعیت تأثیر بگذارد، به احتمال زیاد تا به حال می‌دانستیم - رویدادهای نامطلوب واکسن‌های کووید به طور تاریخی در طی هشت هفته پس از تزریق واکسن توسط فردی رخ داده است. بیش از یک سال است که واکسن‌های کووید به صدها میلیون نفر تزریق شده است.

  ادامه مطلب

  FDA واکسن کووید-19 فایزر را تأیید می‌کند، که اکنون Comirnaty نامیده می‌شود، زیرا هر کسی می‌تواند گزارشی را به VAERS، احتمال سوء استفاده وجود دارد. اما طبق گفته CDC، که پایگاه داده را مدیریت می کند، به نظر می رسد کلاهبرداری نادر است. تام شیمابوکورو، معاون اداره ایمنی ایمن سازی CDC، به Science گفت: «ما شواهدی مبنی بر وجود کلاهبرداری یا بازی گسترده در سیستم نداریم. گزارش‌های جعلی حذف می‌شوند و هرکسی که گزارش نادرست ارسال می‌کند، می‌تواند متهم کیفری شود.

  چهارمین اعتصاب گرین در ماه اوت باعث تعلیق موقت توییتر شد، زیرا او به دروغ ادعا کرد که نه واکسن‌ها و نه ماسک‌ها نمی‌توانند انتقال را کاهش دهند. از COVID. البته هم ماسک ها و هم واکسن ها در کاهش شیوع ویروس موثر هستند.


  تگ ها:

  توییتر , حساب , مارجوری , تیلور , گرین , همیشه , دلیل , اطلاعات , نادرست , covid-19 , تعلیق


خبرهای دیگر از سیاست فنی