خبر

 • تک بورد - تد کروز می گوید بیت کوین شبکه برق تگزاس را تثبیت می کند - در اینجا دلیل اشتباه او آمده است

  تد کروز می گوید بیت کوین شبکه برق تگزاس را تثبیت می کند - در اینجا دلیل اشتباه او آمده است
  9 روز و 1 ساعت قبل

  اعداد و مشوق های احتمالی فقط جمع نمی شوند.
  سن. تد کروز (ایالت تگزاس) فکر می کند راهی برای تثبیت شبکه برق تگزاس در صورت یخ زدگی عمیق دیگر در ایالت-بیت کوین پیدا کرده است.

  "به دلیل قابلیت فعال یا غیرفعال کردن لحظه ای استخراج بیت کوین ، اگر در لحظه ای دچار کمبود برق یا بحران قدرت هستید ، خواه یخ زدگی باشد یا بلایای طبیعی دیگر که در آن ظرفیت تولید برق کاهش می یابد ، کروز هفته گذشته در اجلاس بلاکچین تگزاس گفت.

  در حال حاضر ، چند دلیل وجود دارد که به گفته وی جمع نمی شود. اما بیایید با فرضیات او شروع کنیم. اول ، عملیات بزرگ استخراج بیت کوین از صدها یا هزاران کامپیوتر قدرتمند استفاده می کند که تقاضا برای برق را ایجاد می کند. اگر نیروگاهها بتوانند با استفاده از برق تولید شده خود بیت کوین استخراج کنند - و نمونه هایی از آن در حال حاضر وجود دارد - منطقی است که استخراج بیت کوین می تواند تقاضای کافی برای سرمایه گذاران را برای ساخت نیروگاههای جدید ترغیب کند. از نظر تئوری می توان وظیفه تأمین برق شبکه در مواقع اضطراری را بر عهده داشت. اما اگر کمی آن را بررسی کنید ، همه چیز به سرعت از هم پاشیده می شود. به عنوان یکی ، خاموشی های ناشی از سرماخوردگی فوریه تگزاس به این دلیل رخ داد که شرکت های برق نتوانستند ژنراتورهای خود را زمستانی کنند ، چه گاز طبیعی ، چه زغال سنگ ، چه هسته ای ، چه باد. زندگی در خطر بود ، اما هنوز شرکت ها خود را برای بدترین شرایط آماده نکرده بودند. بر خلاف نیروگاههایی که به شبکه سرویس می دهند ، استخراج بیت کوین زیرساخت مهمی نیست - اگر یک مرکز داده رمزنگاری خاموش شود ، هیچ کس نمی میرد. به علاوه ، استخراج کنندگان بیت کوین در وهله اول برای این پول هستند و آنها نمی خواهند هزینه بیشتری برای زمستان گذاری عملیات خود خرج کنند.

  اما بگذارید بگوییم برق همچنان برق می ماند اما تقاضا افزایش می یابد. در این صورت ، بعید است که استخراج کنندگان بیت کوین ظرفیت تولید خود را به شبکه ارائه دهند مگر اینکه به اندازه کافی غرامت دریافت کنند. تگزاس در حال حاضر سیستمی مشابه آن را در اختیار دارد و به تولیدکنندگان برای برق رسانی آنلاین اضافی در صورت کمبود ، حق بیمه ارائه می دهد. در جریان سرماخوردگی فوریه ، قیمت عمده فروشی برق به 9000 دلار در هر مگاوات ساعت افزایش یافت ، حداکثر مجاز از نظر قانونی ، که منجر به قبض برق تا 10.000 دلار برای برخی از افراد شد.

  تبلیغات

  که انواع سوالات اخلاقی را مطرح می کند ، البته - آیا شرکت های قدرت باید برنامه های مردم را با هزینه های پنهان که در مواقع ضروری بیشتر می شود بفروشند؟ آیا افراد سایر ایالت ها باید هزینه را متحمل شوند؟ اما با کنار گذاشتن این موارد ، استخراج کنندگان بیت کوین به احتمال زیاد حتی بیش از 9000 دلار فعلی برای هر مگاوات ساعت تقاضا می کنند. در حال حاضر یک بیت کوین به قیمت 57000 دلار به فروش می رسد و برای بدست آوردن این اعداد و ارقام برای برنده شدن یک بیت کوین ، دکل های استخراج کمی کمتر از 1.8 مگاوات ساعت به تساوی می رسند. به عبارت دیگر ، برای اینکه ماینرهای بیت کوین مایل به مشارکت در شبکه باشند ، قیمت عمده فروشی برق باید به 31700 دلار در هر مگاوات ساعت برسد ، یا 3.5 برابر بیشتر از قیمت ها در طول سرمای ماه فوریه. این اسکناس های 10000 دلاری تبدیل به اسکناس 35000 دلاری می شود. البته افزایش قیمت ، و این از طریق قوانین و مقررات است. فرض کنید ERCOT - تنظیم کننده شبکه تگزاس - تصمیم می گیرد استخراج کنندگان بیت کوین را مجبور کند تا تمام توان خود را با همان هزینه سایر تولیدکنندگان به شبکه بفروشند. این احتمال وجود دارد که تگزاس حتی در میان جامعه رمزنگاری معروف که از مقررات مخالف برخوردار است ، تعدادی از افراد را دریافت کند ، اما آیا برای تثبیت شبکه تگزاس در آب و هوای بسیار شدید کافی است؟

  فوریه گذشته ، تگزاس نیمی از ظرفیت تولید خود ، یا ارزش 52.3 گیگاوات را از دست داد. به سختی می توان دنیایی را تصور کرد که در آن بیت کوین بیش از 50 گیگاوات ظرفیت تولید اختصاصی را در یک حالت واحد ایجاد کند. با قیمت امروز ، ساخت نیروگاه هایی که تد کروز تصور می کند بیش از 50 میلیارد دلار هزینه دارد. با این قیمت ، احتمالاً راههای م moreثرتری برای تثبیت شبکه تگزاس وجود دارد.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری