خبر

 • تک بورد - تأخیر مبهوت کننده FCC بایدن می تواند به جمهوری خواهان اکثریت 2-1 FCC را بدهد

  تأخیر مبهوت کننده FCC بایدن می تواند به جمهوری خواهان اکثریت 2-1 FCC را بدهد
  20 روز و 11 ساعت قبل

  بایدن و سنا هنوز می توانند سناریوی کابوس را دفع کنند ، اما باید سریع عمل کنند.
  ناکامی رئیس جمهور جو بایدن در معرفی پنجمین عضو کمیسیون ارتباطات فدرال ، دموکرات ها را مجبور کرد به جای اکثریت 3-2 رئیس جمهور با بن بست 2-2 کار کنند. مهمانی معمولاً در FCC لذت می برد. اما از ژانویه اوضاع به معنای واقعی کلمه برای دموکرات ها بدتر می شود: اگر بایدن به اندازه کافی انتخاب خود را برای تأیید سنا تا پایان ا

  اگر بایدن و سنا وارد عمل شوند ، به راحتی می توان از این احتمال جلوگیری کرد ، اما وقتی رئیس جمهور بایدن به نظر می رسید ، بیش از آنچه که تصور می شد به واقعیت تبدیل می شود. دلیل این امر این است که دوره ریاست رئیس باشگاه FCC جسیکا روزنورسل در اواسط سال 2020 به پایان رسید. قوانین ایالات متحده به کمیسیونرها با شرایط معوق اجازه می دهد تا "انقضای جلسه کنگره که پس از انقضای مدت معین آغاز می شود" بمانند ، به این معنی که او می تواند تا ابتدای ژانویه 2022 بماند.

  برای اطمینان از بایدن با اکثریت 3-2 دموکرات در ژانویه ، باید یک دموکرات سوم را معرفی کند ، نام Rosenworcel را تغییر دهد یا جایگزینی برای Rosenworcel معرفی کند و امیدوار است که سنا هر دو نامزدی را به موقع تأیید کند. بایدن به عنوان رئیس جمهور می تواند هر کمیسری را به عنوان رئیس معرفی کند ، اما سنا تصمیم می گیرد که آیا هر کمیسیونری که به تازگی معرفی شده است را تایید کند یا خیر. این روند معمولاً چند ماه یا بیشتر طول می کشد. تام ویلر در ماه اکتبر 2013 ، شش ماه پس از نامزدی ، به عنوان رئیس FCC تأیید شد. اگر جمهوریخواهان اکثریت 2-1 را در FCC بدست آورند ، باز هم شگفت آور خواهد بود. اما این نیز تعجب آور است که بایدن آنقدر منتظر ماند تا اکثریت جمهوری خواهان به یک احتمال واقعی تبدیل شوند. کریس لوئیس ، رئیس و مدیرعامل گروه حمایت از مصرف کننده Public Knowledge ، به Ars گفت. "قوانین مربوط به انتصابات و نامزدها مشخص است. رئیس فعلی Rosenworcel تقریباً به پایان رسیده است ، و ما هنوز اسامی ارائه شده توسط رئیس جمهور را نمی بینیم. اگر اکثریت جمهوری خواهان اتفاق بیفتد به این دلیل است که دولت بایدن و سنا نتوانستند به موقع عمل کنید. "

  علی رغم اینکه بایدن روز گذشته کمیسیونر جدیدی را برای کمیسیون تجارت فدرال معرفی کرد ، گروه های حامی که FCC را از نزدیک دنبال می کنند هنوز نمی دانند که زمان انتخاب FCC توسط کاخ سفید چه زمانی اعلام می شود. لوئیس امروز به Ars گفت که آنها "هنوز در تاریکی هستند. من می دانم که بحث های زیادی در مورد نحوه اجرای بسته زیرساختی در زمان اعلام بایدن وجود دارد. این برای من منطقی است. اما در غیر این صورت ، ما نمی دانیم."

خبرهای دیگر از سیاست فناوری