خبر

 • تک بورد - بیت کوین موج می زند زیرا اعلام شغل آمازون نشان می دهد خرده فروش ممکن است ارزهای رمزپایه را بپذیرد

  بیت کوین موج می زند زیرا اعلام شغل آمازون نشان می دهد خرده فروش ممکن است ارزهای رمزپایه را بپذیرد
  24 روز و 11 ساعت قبل

  غول فناوری ممکن است در حال آماده سازی یک حرکت بزرگ باشد - یا اینکه به راحتی فضا را تحت نظر داشته باشد.
  آمازون اواخر هفته گذشته شغلی را منتشر کرد که نشان می داد این غول تجارت الکترونیکی ممکن است در نظر داشته باشد ارزهای رمزپایه را به عنوان روش پرداخت بپذیرد.

  این ارسال باعث افزایش بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه شد ، بیت کوین و اتریوم طی 24 ساعت گذشته به ترتیب 12 و 9 درصد افزایش داشتند. این پیشرفت همچنین در پی رویدادی در روز چهارشنبه گذشته رخ داد که در آن تقویت کننده های رمزنگاری ایلان ماسک و جک دورسی پشتیبانی خود را از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه تأکید کردند.

  آمازون در جستجوی "ارز دیجیتال و سرب محصول بلاک چین" است. که عضو تیم پذیرش و تجربه پرداخت خواهد بود ، که به گفته پست "مسئول پرداخت مشتریان آمازون در سایتهای آمازون و از طریق خدمات آمازون در سراسر جهان است."

  اگر آمازون تصمیم به قبول آن بگیرد ارز رمزپایه به عنوان نوعی پرداخت در سایت خود یا برای AWS ، مشخص نیست که آیا این شرکت از ارز رمزپایه موجود استفاده خواهد کرد یا ارز جدیدی را توسعه خواهد داد. احتمالاً آمازون هنوز در مورد رویکرد خاصی تصمیم نگرفته است. در این ارسال آمده است که سرنخ محصول با تیم های مختلف آمازون ، از جمله AWS ، برای "توسعه نقشه راه" و "توسعه مورد مناسب برای توانایی های توسعه یافته ، هدایت چشم انداز کلی و استراتژی محصول ، و خرید رهبری و سرمایه گذاری برای قابلیت های جدید. "

  آمازون با فناوری های بلاکچین غریبه نیست. AWS در حال حاضر خدمات بلاکچین را ارائه می دهد ، و گرچه ممکن است هر ابتکار جدیدی این موارد را گسترش دهد ، اما به نظر نمی رسد که این موقعیت بر بلاکچین سازمانی متمرکز باشد ، بلکه روشهای پرداخت جایگزین برای مشتریان تجارت الکترونیک شرکت است.

  نه فقط آمازون

  آمازون تنها شرکتی نیست که در مورد پذیرش پرداخت ارز رمزنگاری شده تحقیق می کند. هفته گذشته ، ایلان ماسک گفت که تسلا ممکن است دوباره موقعیت خود را تغییر دهد. ماسک در کنفرانس B Word گفت: "به احتمال زیاد جواب این است که تسلا پذیرش بیت کوین را از سر می گیرد." /

  تبلیغ

  جک دورسی ، مدیرعامل توییتر و اسکوئر ، نیز در این کنفرانس حمایت خود از بیت کوین را تکرار کرد. از ماه فوریه ، شرکت پرداخت وی Square بیش از 200 میلیون دلار بیت کوین در اختیار داشت.

  خواندن بیشتر شرکت سهامی خاص احیای نیروگاه سوخت فسیلی زامبی برای استخراج بیت کوین را انجام می دهد اما دارایی های Square در مقایسه با تسلا که از 31 مارس 2.48 میلیارد دلار بیت کوین در اختیار داشت ، کم رنگ است. این خودروساز رابطه ای دوباره و دوباره با ارز رمزپایه داشته است. پس از اعلام اوایل سال جاری میلادی مبنی بر پذیرفتن بیت کوین توسط تسلا ، ماسک در اواسط ماه مه گفت که این شرکت عملکرد را متوقف خواهد کرد. ماسک پس از خواندن گزارشاتی درباره اثر کربن آن ، از جمله یکی از ارس ها در مورد نیروگاهی که برای استخراج بیت کوین احیا شد ، در مورد تأثیرات محیط زیست ارز رمزنگاری شده نگران بود.

  "مأموریت تسلا تسریع در ظهور انرژی پایدار است. ما نمی توانیم شرکتی باشیم که این کار را انجام می دهد و همچنین در استفاده از انرژی بیت کوین دقت کافی انجام نمی دهیم. "ماسک هفته گذشته در کنفرانس گفت. هنوز ظاهراً ، او فکر می کند که روند در حال تغییر است. وی افزود: "اکنون ، به نظر می رسد که بیت کوین بسیار بیشتر به سمت انرژی های تجدیدپذیر تغییر می کند." / ماسک در گذشته گفته است که با معدنچیان بیت کوین در مورد انتقال به انرژی های تجدیدپذیر گفتگو کرده است. هنوز معلوم نیست که آیا معدنکاران تغییر ایجاد کرده اند یا اینکه آنها برنامه های خود را دنبال می کنند. بیشترین تخمین ها درباره استفاده بیت کوین از انرژی های تجدیدپذیر از داده های خود گزارش داده می شود که تأیید آن دشوار است.

  آنچه به نظر می رسد تغییر کرده است ، مصرف کلی انرژی بیت کوین است که به نظر می رسد در دو ماه گذشته کاهش یافته است . این پیشرفت می تواند باعث کاهش اثر کربن شبکه شود. دو مدل که به طور گسترده ای ذکر شده و مصرف انرژی بیت کوین را تخمین می زنند ، به نتایج کمی متفاوت رسیده اند. یک مدل که توسط دانشگاه کمبریج اجرا می شود ، می گوید که میزان مصرف سالانه انرژی برای شبکه بلاک چین از اواسط ماه مه تقریباً به نصف کاهش یافته است. دیگری که توسط یک دانشمند داده هلندی اداره می شود ، می گوید که مصرف انرژی سالانه 17 درصد نسبت به مدت مشابه افزایش یافته است ، اگرچه این مطالعه تصدیق می کند که تخمین آن از حداقل توان مورد نیاز شبکه 40 درصد کاهش یافته است.

  تبلیغات < p>

  خواندن بیشتر چین احتمالاً به زودی استخراج بیت کوین را ممنوع می کند. این افت احتمالاً نشان دهنده عواقب سرکوب گسترده بیت کوین توسط حزب کمونیست چین است. در اوایل سال جاری ، دولت منطقه ای در استان مغولستان داخلی این کشور ، بخشی از چین که به قدرت ارزان زغال سنگ معروف است ، اعلام کرد که از ماه آوریل استخراج رمزنگاری را ممنوع می کند. در اواسط ماه مه ، تنظیم کننده های مالی چین به بانک ها و سایر موسسات مالی هشدار دادند که معاملات ارز رمزنگاری شده را انجام ندهند و یا خدمات مرتبط را ارائه ندهند. سپس ، کمتر از دو هفته بعد ، کمیته ثبات و توسعه مالی شورای دولتی بیانیه قطعی تری ارائه داد و گفت ، این "رفتار استخراج و تجارت بیت کوین را سرکوب می کند و با قاطعیت از انتقال خطرات فردی به جامعه جلوگیری می کند."

  از آن زمان ، نرخ هش بیت کوین ، یک پروکسی برای تعداد ماینرهایی که در بلاکچین کار می کنند ، سقوط کرده و تقریباً به نصف کاهش یافته است.

  گزینه های دیگر

  با وجود افت ، بیت کوین به عنوان بزرگترین ارز رمزنگاری شده با سقف بازار باقی مانده است ، اما این بدان معنا نیست که تنها گزینه آمازون است. کاملاً محتمل است که آمازون بتواند ارز رمزنگاری شده کمتر شناخته شده را بپذیرد یا خود را توسعه دهد. از بین همه شرکت ها ، آمازون موقعیت بالایی برای انجام این کار دارد. سقف بازار این شرکت 1.87 تریلیون دلار بیش از دو برابر برآورد ارزش کل بیت کوین است و قدرت مالی قابل توجهی به آمازون می دهد. این شرکت همچنین در تجارت الکترونیکی حدود 40 درصد سهم بازار را در اختیار دارد و به آن پایگاه گسترده ای از کاربران بالقوه را می دهد.

  اما فقط به این دلیل که آمازون می تواند ارز دیجیتال خود را بسازد ، به این معنی نیست. و اعلان شغل دلیل قطعی بر این نیست که در نهایت با ارزهای رمزپایه هر کاری انجام می دهد.

  آمازون تنها شرکت تریلیون دلاری نیست که انگشتان پای خود را در آب های زنجیره بلوک فرو می برد. گوگل و مایکروسافت هم مهندسانی را به کار می گیرند که بیشتر روی سرویس های ابری خود بر فناوری های بلاکچین تمرکز دارند. اپل نیز طبق آگهی استخدام شده در ماه مه ، در حال بررسی بلاکچین و روش های جایگزین برای پرداخت ، از جمله ارزهای رمزپایه است.

  بله ، ممکن است شرکت ها جدی در مورد پذیرش پرداخت های رمزنگاری شده باشند ، اما به احتمال زیاد آنها شرط بندی های خود را کنترل می کنند. اگر پرداخت های رمزنگاری آغاز شود ، Big Tech موقعیت خوبی برای سرمایه گذاری در حرکت خواهد داشت. حقوق یک مدیر محصول به سختی به درآمد آمازون آسیب می زند و استخدام شخصی برای نظارت بر فضا یک بیمه نامه هوشمند و نسبتاً ارزان به نظر می رسد.

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری