خبر

 • تک بورد - به گفته دادگاه ، تسلا در خلبان خودکار با وجود چراغ های چشمک زن به خودروهای پلیس حمله کرد

  به گفته دادگاه ، تسلا در خلبان خودکار با وجود چراغ های چشمک زن به خودروهای پلیس حمله کرد
  20 روز و 4 ساعت قبل

  مأموران می گویند تسلا موفق به شناسایی چهار وسیله نقلیه ، شش نفر و یک سگ پلیس نشده است.
  تسلا توسط پنج افسر پلیس تگزاس شکایت کرده است که هنگام تصادف یک تسلا مدل X در حالت خلبان خودکار با خودروهای پلیس که متوقف شده بودند برخورد کردند. چراغ های چشمک زن روشن شد مأموران همچنین از صاحب رستورانی که متهم به کنترل مشروبات الکلی به راننده ایکس بود ، شکایت کردند.

  "در 27 فوریه 2021 ، یک تسلا مدل X مشغول خلبان خودکار و مجهز به ویژگی های ایمنی اختصاصی تسلا ، با چندین مأمور پلیس که در یک توقف ترافیک در خط مسدود شده ترافیک در ایستتکس مشغول بودند برخورد کرد. آزادراه در تگزاس. همه مجروحان شدیدی داشتند. " طبق مقاله ای در رسانه های عمومی هوستون ، افسران شامل چهار پاسبان شهرستان مونتگومری و یک افسر پلیس اسپلندورا هستند.

  این پرونده تسلا را به بی توجهی فاحش به دلیل "عدم طراحی ، بازاریابی و تولید خلبان خودکار به طور ایمن و مناسب ، متهم می کند." سیستم "و از جمله موارد دیگر" عدم هشدار به عموم مردم در مورد ناتوانی سیستم خلبان اتوماتیک در تشخیص خودروهای اضطراری با چراغ چشمک زن. " شاکیان به دنبال "خسارت جراحات شدید و معلولیت های دائمی که در اثر تصادف متحمل شده اند" هستند ، و آنها می خواهند "تسلا را مجبور به اعتراف عمومی و فوراً نقص های شناخته شده ذاتی در سیستم خلبان خودکار و جلوگیری از برخورد کنند ، به ویژه به عنوان این پرونده بر ایمنی مداوم اولین پاسخ دهندگان ملت ما تأثیر می گذارد. "

  این شکایت که در مقاله خبری KPRC Click2Houston موجود است ، روز یکشنبه در دادگاه ناحیه هریس ثبت شد. شاکیانی که از تسلا شکایت کردند عبارتند از Dalton Fields ، Rai Duenas ، Kenneth Barnett ، Chris Taylor و Daniel Santiago.

  NHTSA تصادفات با خودروهای اضطراری را بررسی می کند

  اداره امنیت ایمنی ترافیک بزرگراه ها (NHTSA ) در حال بررسی تسلا در مورد تصادف با وسایل نقلیه اضطراری است و خاطرنشان کرد که در ایالات متحده "دوازده مورد رخ داده است که در آن یک وسیله نقلیه تسلا که در کروز کنترل خودکار یا ترافیک آگاه است به وسایل نقلیه/صحنه های اولیه پاسخ می دهد و منجر به زخمی شدن و آسیب خودرو می شود." این 12 تصادف ، از جمله حادثه افسران تگزاس ، همه بین ژانویه 2018 و آگوست 2021 اتفاق افتاده است. چراغها از زمان انتشار "، و" تسلا با بی دقتی در فراخوانی ، تعمیر ، رفع و یا اطلاع رسانی خطرات مربوط به عدم عملکرد سیستم خلبان خودکار در تشخیص خودروها با چراغهای چشمک زن و درگیر کردن م Autثر سیستم خلبان خودکار برای اجتناب از آن کوتاهی کرده است. تسلا و مدیر عامل شرکت ایلان ماسک "بارها و بارها در مورد قابلیت های واقعی Autopilot مبالغه کرده اند ، در نتیجه عموم مردم ، از جمله پاسخ دهندگان اولیه و رانندگان تسلا در معرض خطر جدی قرار دارند." جراحت یا مرگ. " تبلیغات

  تسلا با سرعت 70 مایل بر ساعت به دو خودروی پلیس برخورد کرد

  تصادف تگزاس زمانی رخ داد که مأموران کنار رفته و در حال جستجوی مواد مخدر برای وسیله نقلیه دیگری بودند. در این شکایت آمده است: "[A] مدل X تسلا 2019 ، با سرعت 70 مایل در ساعت ، وارد صحنه ایست پلیس شد." "تسلا دو چراغ پلیس تاهو را با چراغهای چشمک زن که صحنه را مسدود کرده بودند ، مورد هجوم قرار داد و تاهوها را به سمت افسران و غیرنظامی بازداشت کرد. شاکیان به شدت مجروح شدند و ممکن بود کشته شوند."

  بر اساس اخبار ABC 13 که در روز حادثه منتشر شد ، این سانحه حوالی ساعت 1:15 بامداد رخ داد. در این مقاله آمده است که راننده تسلا آسیبی ندیده و به اتهام رانندگی در حالت مستی بازداشت شده است. در مقاله آمده است: "احتمال شکستگی بازو". مردی که خودروی وی مورد بازرسی قرار گرفت "هنگام تصادف روی شانه های جاده ایستاده بود و به شدت مجروح شد" و "در وضعیت وخیمی به بیمارستان منتقل شد."

  متهم دیگر پاپاسیتو است در کانتینا ، رستورانی که در آن "راننده الکل مصرف می کرد تا جایی که در حالت مست مست بود ، و خطری آشکار برای خود و دیگران ایجاد می کرد." رستوران های پاپاس ، زنجیره ای مستقر در هوستون که صاحب رستوران است ، به KPRC گفت که "تحقیقات در مورد ادعاهای [دعوی] انجام خواهد داد."

  تسلا "کاملاً قادر به تشخیص وسایل نقلیه نیست

  در حالی که مستی راننده در تصادف نقش داشت ، در این دادخواست گفته شد که سیستم ایمنی تسلا "به طور کامل" قادر به تشخیص حضور خودروهای پلیس نیست:

  حتی اگر خلبان اتوماتیک در آن زمان فعال بود و خودروهای پلیس دارای چراغ های چشمک زن بودند ، تسلا برای جلوگیری از تصادف با ویژگی های ایمنی خلبان خودکار تماس گرفت. خودرو از "ترمز اضطراری خودکار" خود برای کاهش سرعت برای جلوگیری یا کاهش تصادف استفاده نکرده است. تسلا کاملاً نتوانست وجود حداقل چهار وسیله نقلیه ، شش نفر را تشخیص دهد و یک ژرمن شپرد به طور کامل در خط ترافیک متوقف شد. تاهوها باخت کلی اعلام کردند. افسران پلیس و غیرنظامی به بیمارستان منتقل شدند و افسانه سگ کودیاک مجبور شد از دامپزشک دیدن کند. "

  ما در مورد شکایت با تسلا تماس گرفتیم و در صورت دریافت پاسخ این مقاله را به روز خواهیم کرد.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری