خبر

 • تک بورد - به گفته حکم ، T-Mobile ظاهراً برای اخذ تأیید ادغام Sprint به دولت دروغ گفته است

  به گفته حکم ، T-Mobile ظاهراً برای اخذ تأیید ادغام Sprint به دولت دروغ گفته است
  9 روز قبل

  T-Mobile دستور داد تا ثابت کند که در مورد برنامه خاموش کردن شبکه به کالیفرنیا دروغ نگفته است. حکمی در رسیدگی در مقابل کمیسیون خدمات عمومی کالیفرنیا (CPUC). حکمی که روز جمعه صادر شد به T-Mobile دستور داد "نشان دهد چرا نباید توسط کمیسیون به دلیل نقض" یک قانون CPUC با "اظهارات غلط ، گمراه کننده یا حذف شده" مجازات شود.

  T-Mobile تائیدیه ای را برای خرید Sprint در سال 2020 تا حدی با موافقت با فروش مشاغل پیش پرداخت Sprint's Boost Mobile و سایر دارایی ها به Dish ، که در حال ایجاد شبکه 5G خود و فروش مجدد ظرفیت از سایر شبکه ها است ، کسب کرد. طبق حکم CPUC ، T-Mobile موافقت کرد که شبکه های 4G LTE و 3G CDMA خود را در طول دوره انتقال سه ساله از 2020 تا 2023 در دسترس مشتریان Dish قرار دهد. اما T-Mobile در حال حاضر برنامه ارائه خدمات شبکه CDMA در سراسر کشور را در 1 ژانویه 2022 متوقف می کند و Dish از تنظیم کننده های دولتی خواسته است T-Mobile را مجبور به عمل به تعهدات خود کند.

  دروغ و گمراه کننده T-Mobile اظهارات سوگند خورده ، از جمله موارد دیگر ، این بود که T-Mobile شبکه CDMA خود را "تا زمانی که آنها به خدمات LTE یا 5G شرکت Dish Network Corporation منتقل نشوند در دسترس مشتریان قرار دهد" و Dish تا سه سال فرصت دارد تا مهاجرت را تکمیل کند ، حکم می گوید.

  CPUC می تواند برای T-Mobile تا 100000 دلار مجازات برای هر تخلف تعیین کند.

  T-Mobile از اظهارات "دروغین" برای انجام ادغام استفاده کرد

  این حکم توسط قاضی حقوق اداری کارل بمسدرفر و یک کمیسر CPUC که به پرونده تعیین شده بود ، Clifford Rechtschaffen صادر شد. آنها به T-Mobile دستور دادند از طریق ویدئو کنفرانس در جلسه ای در دادگاه در دادگاه اداری در 20 سپتامبر حاضر شود. و کمیسیون را گمراه کرد "با اظهارات سوگند خورده. در حکم آمده است که وقتی CPUC اجازه ادغام را داد ، "بر اظهارات غلط خاص ، کوتاهی ها و/یا اطمینان های گمراه کننده T-Mobile در مورد استفاده از طیف PCS [Sprint] و ارجاعات مکرر آن به مشتری سه ساله تکیه کرد. دوره مهاجرت بدون تجربه تحقیرآمیز ... به نظر می رسد که این اظهارات نادرست ، حذف ها و/یا اطمینان های گمراه کننده و مراجع مربوط به زمان ، به منظور ترغیب کمیسیون به تصویب ادغام بوده است. " به گفته حکم ، اظهارات قبل از ادغام در شهادت کمیسیون با پاسخ T-Mobile به شکایت Dish مغایرت داشت.

  "مغایرت اطلاعات بین شهادت T-Mobile و اطلاعات ارائه شده در آن در پاسخ به حدی جدی است که نیاز به بررسی بیشتر توسط این کمیسیون دارد. علاوه بر این ، تأثیرات بر خدمات می تواند به مشتریان پیش پرداختی که اغلب کم درآمد ، روستایی و گذرا هستند آسیب برساند. "

  CPUC جنگ ممکن است از 3G فراتر رود زیرا در حکم آمده است: "در تحقیقات بیشتر ، ممکن است این دستور را تغییر دهیم تا علت آن شامل هزینه های مربوط به بازنشستگی زودهنگام شبکه Sprint LTE شود."

  تبلیغات

  دشمنی T-Mobile/Dish افزایش می یابد

  وقتی امروز با Ars تماس گرفت ، T-Mobile گفت که این تصمیم "بی ارزش و در واقع بدون اساس است. ما مشتاقانه منتظر ارائه مدارک هستیم nce و تنظیم مستقیم رکورد در فرآیند آینده. ماه هاست که T-Mobile با جدیت تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که هیچ مشتری در پشت سرگذاشتن ما به سمت فناوری که در آینده بهتر به آنها کمک می کند ، منتقل می شود. ما همچنان به این هدف پایبند هستیم. "

  مایک سیورت ، مدیرعامل T-Mobile هفته گذشته در یک پست وبلاگی ، این وضعیت را" یک بحران تولیدی ، تنظیم شده توسط دیش "نامید و دیش را متهم به" کشیدن پای خود در مشتریان خود را به دنیای برتر 4G/5G ارتقاء می دهند. "سیورت همچنین پیشنهاد کرد که مشتریان Dish برای" استفاده از فناوری پیشرفته تر و قابل اطمینان تر "به T-Mobile تغییر دهند.

  ظرف ، که اخیراً تصمیم گرفته است بیشتر از ترافیک شبکه خود از T-Mobile به AT&T ، T-Mobile باید شبکه 3G CDMA را حداقل تا ژوئیه 2023 ، سه سال پس از خرید Boost از Dish ، حفظ کند. دیش به کمیسیون ارتباطات فدرال گفت که "T-Mobile" به طور آشکار تصمیم ضد رقابتی برای تعطیلی زودهنگام فعالیت شبکه قدیمی CDMA Sprint "احتمالاً" به میلیون ها مصرف کننده Boost آسیب می رساند ، [از جمله] بسیاری که در حال حاضر با چالش های اقتصادی روبرو هستند. "

  T-Mobile" با اظهارات قسم خورده مغایرت داشت "

  T-Mobile طیف PCS خود را از CDMA به 5G e منتقل می کند اگرچه قبلاً "اطلاعات گمراه کننده ای در مورد این واقعیت که از طیف PCS برای ارائه خدمات به مشتریان Boost در شبکه CDMA استفاده شده است" حذف شده و یا ارائه شده است "و" هرگز نشان نداده است که استفاده از طیف PCS برای سرویس CDMA می تواند بر توسعه 5G T-Mobile تأثیر بگذارد ، "حکم می گوید.

  پس از شکایت دیش به CPUC در آوریل 2021 ،" T-Mobile با اظهارات قبلی شهود [CTO Neville] Ray در مورد نوع طیف مورد نیاز برای خدمات CDMA و 5G ، به طور کامل مغایرت داشت. گفت که "طیف PCS شامل طیف وسیعی از طیف مورد استفاده برای ارائه CDMA است." "ری در شهادت قبل از ادغام ، انواع طیف T-Mobile مورد نیاز برای 5G را" چندین بار "ذکر کرد ، اما هرگز به طیف PCS اشاره نکرد.

  "T-Mobile با اظهارات قبلی قسم خورده مبنی بر این که حفظ خدمات CDMA باعث ایجاد تاخیر در توسعه 5G نمی شود ، گفت: این توسعه نیازمند طیف PCS و برج های سلولی است که در حال حاضر برای ارائه خدمات CDMA از جمله تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد. در برج ها ، "در حکم آمده است.

  قبل از تصویب ادغام ، ری در شهادت گفت که توافق MVNO (اپراتور شبکه مجازی تلفن همراه) T-Mobile با Dish" به هیچ وجه تأثیر سوء نخواهد داشت در حکم CPUC آمده است که شبکه LTE موجود ما یا در شبکه 5G پیشرو ما در جهان برنامه ریزی شده است.

  "در دسامبر 2019 ، T-Mobile اعلام کرد که خدمات خود را به مشتریان Sprint CDMA و LTE موجود ارائه می دهد. تا زمانی که آنها به عنوان مشتریان New T-Mobile یا Dish به شبکه جدید T-Mobile منتقل نشوند ، حفظ خواهد شد. " "T-Mobile با تأکید بر مدت سه سال دوره مهاجرت (" به همین دلیل است که ما همیشه می گوییم این برنامه یکپارچه سازی سه ساله است ") ، T-Mobile متعهد شد" اطمینان حاصل کند که هیچ مشتری Sprint در این فرایند مهاجرت ، مشتری را تقویت کنید یا مشتری Sprint ... هر چیزی که به یک تجربه تحقیر آمیز نزدیک شود ، رنج می برد. " آگهی

  خلاصه یافته ها

  رای کمیسر CPUC و قاضی حقوق اداری اظهارات غلط و گمراه کننده T-Mobile را به شرح زیر خلاصه کرد:

  به طور خاص ، 1) T- موبایل قبلاً اظهار داشت که برای توسعه 5G خود به طیف PCS احتیاج ندارد و طیف 800 مگاهرتز برای خدمات CDMA برای مشتریان Boost استفاده می شود ، اما اکنون نشان می دهد که برای سرویس CDMA و 5G آن نیاز به طیف PCS است. 2) T-Mobile به طور کلی اظهار داشت که قرارداد MVNO با Dish هیچ تاثیری منفی بر شبکه های موجود و 5G T-Mobile نخواهد داشت ، اما اکنون ادعا می کند که حفظ شبکه CDMA توسعه 5G را به تاخیر می اندازد و 3) T-Mobile قبلا اعلام کرده بود این خدمات تا زمان تکمیل مهاجرت در دوره مهاجرت (2020-2023) برای مشتریان Boost حفظ می شود ، اما اکنون ادعا می کند که نمی تواند تعطیلی برنامه ریزی شده شبکه CDMA خود را در 1 ژانویه 2022 به تأخیر بیندازد. ، که می تواند خدمات مشتریان را که هنوز به خدمات LTE یا 5G Dish مهاجرت نکرده اند مختل کند.

  وزارت دادگستری "نگرانی های جدی" دارد

  وزارت دادگستری ایالات متحده در نامه ای به Dish و T-Mobile در 9 ژوئیه مبنی بر اینکه "نگرانی های جدی در مورد احتمال تعطیلی CDMA در سراسر کشور وجود دارد که بخش قابل توجهی از مشتریان Boost را بدون خدمات رها می کند." DOJ گفت که هر دو یا هر دو شرکت می توانند به طور بالقوه توافق ادغام را نقض کنند "در صورتی که خاموش شدن شبکه بخش قابل توجهی از مشتریان Boost را شامل شود ، به ویژه اگر هر دو طرف یا هر دو طرف اقدامات لازم را برای کاهش مثبت چنین آسیب هایی در پیش از اجرای برنامه انجام نداده اند. خاموش شدن شبکه. "

  در حالی که T-Mobile از" ​​مانع شدن روابط مشتری بوست ، رد ترافیک قانونی آنها و استفاده ناخواسته از استفاده دیش از شبکه های T-Mobile ناامید است "،" Dish is required "برای پیگیری همه موارد موجود ممنوع است. راهکارهایی برای جلوگیری از از دست دادن گسترده خدمات به مشتریان ، "DOJ گفت.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری