خبر

 • تک بورد - به نقل از کنترل دولت چین، FCC، China Telecom Americas را از ایالات متحده بیرون می‌کند

  به نقل از کنترل دولت چین، FCC، China Telecom Americas را از ایالات متحده بیرون می‌کند
  13 ساعت و 40 دقیقه قبل

  China Telecom Americans دستور توقف ارائه خدمات در ایالات متحده را ظرف 60 روز صادر کرد.
  کمیسیون ارتباطات فدرال امروز به مسدود کردن China Telecom Americas از بازار ایالات متحده رای داد و گفت که "شرکت تابعه ایالات متحده یک شرکت دولتی چینی" "موضوع است" به استثمار، نفوذ و کنترل توسط دولت چین." FCC گفت: "به احتمال زیاد این شرکت مخابراتی مجبور خواهد شد تا با درخواست های دولت چین بدون رویه های قانونی ک

  رأی 4-0 بود و هم دموکرات ها و هم جمهوری خواهان دستور لغو و خاتمه اختیارات بخش 214 China Telecom برای فعالیت در ایالات متحده را تأیید کردند. FCC گفت که دستور آن "به China Telecom Americas دستور می دهد تا هر گونه خدمات داخلی یا بین المللی را که مطابق با اختیارات بخش 214 خود ارائه می دهد ظرف شصت روز پس از انتشار دستور متوقف کند."

  FCC به یک "اشاره کرد." از زمانی که این کمیسیون تقریباً دو دهه پیش به China Telecom Americas اجازه داد تا خدمات مخابراتی را در ایالات متحده ارائه دهد، محیط امنیت ملی را در رابطه با چین تغییر داد. مالکیت و کنترل این شرکت توسط دولت چین با ایجاد فرصت‌هایی برای China Telecom Americas، نهادهای مادر آن و دولت چین برای دسترسی، ذخیره، مختل کردن و/یا مسیریابی نادرست ارتباطات ایالات متحده، خطرات قابل توجهی برای امنیت ملی و اجرای قانون ایجاد می‌کند. به آنها اجازه دهید تا در جاسوسی و سایر فعالیت های مضر علیه ایالات متحده شرکت کنند." تبلیغات

  China Telecom "اظهارات نادرستی" در مورد ذخیره سازی و امنیت داده ها ارائه کرد

  FCC بررسی خود را از China Telecom پس از توصیه وزارت دادگستری برای پایان دادن به مجوز این شرکت در آوریل 2020 آغاز کرد. وزارت دادگستری در آن زمان اعلام کرد که China Telecom به توافقنامه سال 2007 با وزارت دادگستری پایبند نبود و اظهارات نادرستی به مقامات دولتی ایالات متحده در مورد محل ذخیره سازی سوابق ایالات متحده توسط China Telecom ارائه کرد و این سؤال را در مورد اینکه چه کسی به آن سوابق دسترسی دارد ایجاد کرد. "، و "نمایندگی عمومی نادرست... در مورد اقدامات امنیت سایبری آن، که سوالاتی را در مورد انطباق China Telecom با قوانین امنیت سایبری و حریم خصوصی فدرال و ایالتی ایجاد می کند."

  FCC امروز گفت که "رفتار China Telecom Americas" و نمایندگی‌ها در کمیسیون و سایر سازمان‌های دولتی ایالات متحده نشان‌دهنده فقدان صراحت، قابل اعتماد بودن، و قابل اعتماد بودن است که پایه را از بین می‌برد. سطح اعتماد اولیه ای که کمیسیون و سایر سازمان های دولتی ایالات متحده از اپراتورهای مخابراتی با توجه به ماهیت حیاتی ارائه خدمات مخابراتی در ایالات متحده نیاز دارند."

  وب سایت China Telecom Americas بیشتر خدمات مخابراتی و شبکه را تبلیغ می کند. برای مشاغل و می گوید که دفتر مرکزی این شرکت در شهر هرندون ویرجینیا و همچنین دفاتر در شیکاگو، دالاس، لس آنجلس، نیویورک و سن خوزه است. شرکت تابعه ایالات متحده China Telecom نیز خدمات تلفن همراه به نام CTExcel را ارائه می دهد، اگرچه بازار تلفن همراه ایالات متحده تحت سلطه Verizon، AT&T و T-Mobile است. برای مشتریان ایالات متحده که نیاز به تغییر ارائه دهندگان تلفن همراه دارند، FCC گفت که "پس از انتشار سفارش، راهنمای مصرف کننده را صادر خواهد کرد که این اقدام و گزینه های دیگری را که مصرف کنندگان ممکن است برای خدمات تلفن همراه در نظر بگیرند، توضیح می دهد."

  ما پرسیدیم. اگر شرکت China Telecom Americas قصد دارد امروز نسبت به دستور FCC تجدید نظر کند و در صورت دریافت پاسخ، این مقاله را به روز خواهد کرد. این شرکت به رویترز گفت: "تصمیم FCC ناامید کننده است. ما قصد داریم در حالی که به خدمات مشتریان خود ادامه می دهیم، همه گزینه های موجود را دنبال کنیم."

خبرهای دیگر از سیاست فنی