خبر

 • تک بورد - به نظر می رسد اپل و گوگل با لایحه ای که نیاز به فروشگاه های برنامه بیشتر و بارگیری جانبی دارد ، وحشت زده شده اند

  به نظر می رسد اپل و گوگل با لایحه ای که نیاز به فروشگاه های برنامه بیشتر و بارگیری جانبی دارد ، وحشت زده شده اند
  11 روز قبل

  بیل iOS و Android را برای فروشگاه های شخص ثالث و برنامه های جانبی بازتر می کند.
  به نظر می رسد اپل و گوگل نگران قوانینی هستند که iOS و Android را مجبور به باز شدن بیشتر برای فروشگاه های برنامه های شخص ثالث و برنامه های جانبی کند.

  سناتورهای آمریکایی Richard Blumenthal (D-Conn.) ، Marsha Blackburn (R-Tenn.) و Amy Klobuchar (D-Minn.) دیروز قانون باز برنامه های باز برنامه خود را معرفی کردند. بلافاصله پس از اعلام این لایحه توسط سناتورها ، گروهی با حمایت مالی اپل و گوگل بیانیه ای را به رسانه ها ارسال کردند و ادعا کردند که قانون پیشنهادی "انگشتی در چشم هر کسی است که آیفون یا اندروید خریداری کرده است زیرا تلفن ها و فروشگاه برنامه های آنها ایمن است ،" قابل اعتماد و آسان برای استفاده. "

  این بیانیه از" اتاق پیشرفت "آمده است که خود را" یک ائتلاف جدید سیاست صنعت چپ میانه برای ترویج آینده مترقی فناوری "می داند.

  < p> "من نمی بینم هیچ مصرف کننده ای در واشنگتن راهپیمایی کند و از کنگره بخواهد گوشی های هوشمند خود را احمقانه تر کند. و کنگره کارهای بهتری نسبت به مداخله در مناقشه چند میلیون دلاری بین مشاغل دارد." قبلا یک لابی گر طولانی مدت Google بود. این مورد. آمازون ، فیس بوک و توییتر نیز سرمایه گذار هستند. این گروه می گوید "شرکای آن در هیئت مدیره ما نمی نشینند و در مورد مواضع ما رأی نمی دهند یا وتو ندارند" و "ما از طرف شرکت های شریک فردی صحبت نمی کنیم و به اصول اعلام شده خود وفادار می مانیم حتی وقتی شرکای ما مخالف باشند. . "

  اما لابی گروه علیه قوانین جدید فروشگاه برنامه کاملاً با مواضع اپل و گوگل مطابقت دارد ، که با تلاش برای بازتر کردن سیستم عامل های تلفن همراه خود مبارزه می کنند. اپل دیروز بیانیه ای صادر کرد که همان پیام اساسی را به شیوه ای کمتر جنگنده منتقل می کرد. به گزارش CNBC ، "در اپل ، تمرکز ما بر حفظ یک فروشگاه App است که در آن مردم می توانند اطمینان داشته باشند که هر برنامه باید دستورالعمل های دقیق ما را رعایت کند و حریم خصوصی و امنیت آنها محافظت می شود." ما با Google تماس گرفتیم و در صورت دریافت این مقاله این مقاله را به روز خواهیم کرد ، اما این شرکت تا کنون درخواست اظهارنظر از دیگر سازمان های خبری را رد کرده است.

  اتاق پیشرفت چند ماه پیش فعال شد و همچنین علیه آن لابی کرد قوانین ضد تراست که می تواند اپراتورهای پلت فرم مانند آمازون ، اپل ، گوگل و فیس بوک را از طرفداری از محصولات و خدمات خود منع کند و حتی شرکت های بزرگ فناوری را منحل کند. رهبری استراتژی و تیم امور خارجی 15 نفره گوگل در ایالات متحده را بر عهده داشت "و با تأیید مقاله ای از ژوئن 2019 وال استریت ژورنال را نقل می کند که می گوید کوواچویچ" به ایجاد عملیات نفوذ [گوگل] در یکی از بزرگترین پایتخت کشور کمک کرد "و" مرکزی بود " تلاش گوگل برای شکل دادن به درک و قوانین به شیوه ای که برای تجارت غول جستجو و تبلیغات مطلوب بوده است. " بیو همچنین می گوید که کوواچویچ "کار گوگل را برای بستن تحقیقات ضد تراست FTC 2011-2013 انجام داد." تبلیغات

  "دیوارهای ضد رقابتی اجباری را خراب کنید"

  در اعلامیه قانونگذار توسط قانون گذاران آمده است که "گوگل و اپل کنترل دو سیستم عامل اصلی تلفن همراه و فروشگاه برنامه های آنها را در دست دارند. به آنها اجازه دهید شرایط بازار برنامه را منحصراً دیکته کنند ، مانع رقابت می شوند و انتخاب مصرف کننده را محدود می کنند. " قانونگذاران این قانون را به شرح زیر خلاصه می کنند: محافظت از بارگذاری جانبی برنامه ها ؛ راههای رقابتی برای برنامه های راه اندازی ، فروشگاه برنامه های شخص ثالث و خدمات پرداخت باز کنید. به توسعه دهندگان امکان می دهد تجربیات جدیدی را ارائه دهند که از ویژگی های دستگاه مصرف کننده استفاده می کند. به مصرف کنندگان کنترل بیشتری بر دستگاه های خود بدهید. جلوگیری از آسیب رساندن توسعه دهندگان به فروشگاه های برنامه ؛ و برای ادامه حفاظت از حریم خصوصی ، امنیت و ایمنی مصرف کنندگان ، ضوابطی را تعیین کنید.

  بلکبرن گفت که "اپل و گوگل می خواهند از توسعه دهندگان و مصرف کنندگان برای جلوگیری از استفاده از فروشگاه های برنامه شخص ثالث که تهدید کننده خطرات نهایی آنها است جلوگیری کنند ،" "در حالی که بلومنتال گفت که این دو شرکت" رقبا را تحت فشار قرار داده و مصرف کنندگان را در تاریکی نگه داشته اند-در حالی که به عنوان دروازه بانان خیرخواه این بازار چند میلیارد دلاری عمل می کنند ، جیب های بزرگ را جیب زده اند. " Blumenthal گفت که دیوارهای ضد رقابتی در اقتصاد برنامه ها به مشتریان امکان انتخاب بیشتر و شرکت های فناوری نوپای کوچک را می دهد.

  این لایحه چه کاری انجام می دهد

  این لایحه شرکت هایی را که مالک یا کنترل آنها هستند تحت پوشش قرار می دهد. یک فروشگاه برنامه با حداقل 50 میلیون کاربر آمریکایی ، بدیهی است که اپل و گوگل را هدف قرار داده است. شرکت ها باید "به کاربران امکان دسترسی و دسترسی به آنها را بدهند" تا "برنامه های شخص ثالث یا فروشگاه های برنامه را به عنوان پیش فرض برای دسته های مناسب برنامه یا فروشگاه App انتخاب کنند" و "برنامه های شخص ثالث یا فروشگاه های برنامه را از طریق وسایل نصب کنند. غیر از App Store آن. " اپل و گوگل همچنین باید به کاربران اجازه دهند "برنامه ها یا فروشگاه های برنامه ای را که توسط صاحب App Store یا هر یک از شرکای تجاری آن ارائه شده یا از قبل نصب شده است پنهان یا حذف کنند."

  Android اجازه بارگذاری جانبی و فروشگاه برنامه های شخص ثالث را می دهد. در حالی که اپل سیستم عامل iOS را با قفل شدیدتری قفل می کند ، اما اگر قانون تبدیل به قانون شود ، هر دو شرکت می توانند شیوه های تجاری خود را به درجات مختلف تغییر دهند. علی رغم باز بودن اندروید نسبت به iOS ، 36 ایالت ماه گذشته از گوگل شکایت کردند و ادعا کردند که این برنامه برای "پیشگیری" فروشگاه های برنامه رقیب "به طور پیشگیرانه" کار می کند. سیستم های پرداخت درون برنامه ای اپل و گوگل و اعمال شرایطی که توسعه دهندگانی را که برنامه مشابهی را با قیمت متفاوت در جاهای دیگر ارائه می دهند ، مسدود یا جریمه می کند. همچنین به اپل و گوگل اجازه داده نمی شود که برنامه های خود را در جستجوی "غیر منطقی" ترجیح دهند ، که به عنوان "اعمال طرح های رتبه بندی یا الگوریتم هایی که برنامه ها را در اولویت قرار می دهند" تعریف شده است فقط به این دلیل که متعلق به اپل و گوگل یا شرکای تجاری آنها است. تبلیغات آشکارا فاقد آن است.

  برای کمک به توسعه دهندگان نرم افزار شخص ثالث ، در این لایحه آمده است که اپل و گوگل باید "دسترسی به رابط های سیستم عامل ، اطلاعات توسعه و ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری" را در اختیار توسعه دهندگان قرار دهند. "به موقع و بر اساس شرایطی که معادل یا از نظر عملکرد معادل است" با شرایطی که در مورد اپل و گوگل یا شرکای تجاری آنها اعمال می شود.

  نقض این لایحه طبق قوانین ایالات متحده به عنوان روش های رقابت ناعادلانه تلقی می شود. به کمیسیون تجارت فدرال ، دادستان کل ایالات متحده و دادستان کل ایالات متحده می توانند از شرکت ها به دلیل تخلفات شکایت کنند. توسعه دهندگانی که "به دلیل هر چیزی که در این عمل ممنوع است" آسیب ببینند ، می توانند از شرکت ها برای خسارت و کمک های موقتی شکایت کنند. تبلیغات

  پرداختن به امنیت

  احتمالاً Apple و Google به دلایل امنیتی به این لایحه اعتراض خواهند کرد. اپل به طور خاص مزایای امنیتی مدل برنامه iOS را که به طور کلی از نصب نرم افزار در خارج از فروشگاه App جلوگیری می کند ، اعلام کرده است. برای رسیدگی به این موضوع ، قانون برنامه های باز برنامه به شرکت ها اجازه می دهد محدودیت هایی را که صرفاً برای اهداف امنیتی طراحی شده اند اعمال کنند ، هرچند این امر به صورت ناهموار تعریف شده است.

  در این لایحه آمده است که اقدامات اپراتورهای فروشگاه برنامه ناقض پیشنهادی نخواهد بود اگر آنها "برای دستیابی به حریم خصوصی ، امنیت یا امنیت دیجیتالی کاربر ضروری هستند ؛ برای جلوگیری از هرزنامه یا تقلب گرفته شده اند یا برای جلوگیری از نقض یا مطابقت با قوانین فدرال یا ایالتی گرفته شده اند". برای به دست آوردن این معافیت ، اپل و گوگل باید "با شواهد واضح و قانع کننده ثابت کنند که اقدامات توصیف شده به طور قابل ملاحظه ای برای برنامه های شرکت تحت پوشش یا شرکای تجاری آن و سایر برنامه ها اعمال می شود ؛ به عنوان بهانه ای برای برنامه های شخص ثالث ، سیستم های پرداخت درون برنامه ای یا فروشگاه های برنامه را حذف یا شرایط غیر ضروری یا تبعیض آمیز را اعمال کنید ؛ و به طور محدود طراحی شده است و از طریق روشهای کمتر تبعیض آمیز و فنی امکان پذیر نیست. "

  نبرد برنامه در راه است

  پاسخ سریع گروه تحت حمایت اپل و گوگل به اطلاعیه دیروز پیش بینی می کند که در صورت پیش نویس لایحه ، نبرد دیگری در Capitol Hill پیش بینی می شود. همانطور که در آن زمان نوشتیم ، اپل در ماه ژوئن "فشار قابل ملاحظه ای در روابط عمومی" در برابر "درخواست های نهادهای نظارتی برای باز کردن دروازه به فروشگاه های برنامه های جایگزین و برنامه های جانبی بارگیری شده در iPhone" آغاز کرد. مدیرعامل تیم کوک گفت که بارگیری جانبی "به نفع کاربر نیست" ، در حالی که یکی دیگر از مدیران اپل ادعا کرد که "بارگذاری جانبی در این مورد در واقع حذف انتخاب است" و بارگیری جانبی را معادل نصب برنامه "برخی از کوچه ها یا کناره های تاریک" توصیف کرد. راه. "

  وقتی ماه گذشته 36 ایالت علیه گوگل شکایت ضدتراست خود را ارائه کردند ، گوگل این شکایت را بی اساس خواند و گفت" عجیب است که گروهی از دادستان های کل کشور تصمیم به طرح شکایت برای حمله به سیستمی گرفتند. گشایش و انتخاب بیشتری نسبت به دیگران فراهم می کند. " در همین حال ، "ائتلافی برای انصاف برنامه" ، با اعضایی مانند Spotify ، Epic Games ، Match Group ، Basecamp ، ProtonMail و Deezer ، با قانون Open App Markets Act همراه است.

  "برنامه باز این قانون می گوید بازار برنامه های خراب را با جلوگیری از درخواست فروشگاه های برنامه از برنامه ها برای استفاده از سیستم های پرداخت درون برنامه ای خود ، که از طریق آنها هزینه های گزاف دریافت می کنند و ارتباطات بین توسعه دهندگان و مشتریان خود را مسدود می کند ، برطرف می کند. "همچنین می تواند آزادی مصرف کننده را با اجازه به افراد برای انتخاب و نصب فروشگاه برنامه و برنامه های پیش فرض که بیشترین اهمیت را برای آنها دارد ، نصب کرده و برنامه های از پیش نصب شده ای را که نمی خواهند استفاده کنند حذف کند."

خبرهای دیگر از سیاست فناوری