خبر

 • تک بورد - به زودی دیگر آگهی هایی وجود نخواهد داشت که تغییرات آب و هوایی را در گوگل تکذیب کنند

  به زودی دیگر آگهی هایی وجود نخواهد داشت که تغییرات آب و هوایی را در گوگل تکذیب کنند
  18 روز و 14 ساعت قبل

  جستجوی غول پیکر تبلیغات مغایر با اجماع علمی در مورد تغییرات آب و هوایی را شامل می شود.
  اواخر پنجشنبه ، گوگل اعلام کرد که محتوایی را که ادعاهای گمراه کننده یا نادرست در مورد تغییرات آب و هوا ارائه می دهد ، عوض می کند. در نتیجه ، محتوایی که اجماع علمی را در مورد تغییرات اقلیمی انسان شناختی زیر سال می برد یا رد می کند ، تبلیغات گوگل را در کنار آن نخواهد داشت. علاوه بر این ، گوگل دیگر هیچ تبلیغات

  خواندن بیشتر

  گرم شدن آب و هوا به احتمال زیاد منجر به آتش سوزی های بزرگتر در کالیفرنیا می شود با بحران بهداشت عمومی در سراسر جهان که در بحبوحه بلایای طبیعی رخ می دهد که حداقل تا حدی ناشی از تغییرات آب و هوایی ناشی از انسان است ، میزان اطلاعات غلط و دروغ های آشکار نه تنها ناامید کننده بلکه خطرناک است. گوگل به دلیل نقشش در انتشار اطلاعات غلط مورد انتقاد قرار گرفته است و بسیاری از مردم از آن ناراضی هستند. افرادی که هزینه تبلیغات را پرداخت می کنند ، نمی خواهند تبلیغات آنها در کنار ویدئوهای پر از اطلاعات غلط نشان داده شود و تولیدکنندگان محتوا نمی خواهند محصولاتشان با تبلیغات پر از خطا قطع شود.

  پیام دریافت شده ، گوگل می گوید. گوگل می گوید: "ما به طور مستقیم از تعداد فزاینده ای از شرکای تبلیغاتی و ناشران خود شنیده ایم که نگرانی خود را در مورد تبلیغاتی که در کنار ادعاهای نادرست در مورد تغییرات آب و هوایی منتشر می شوند ، ابراز کرده اند." "آگهی دهندگان به سادگی نمی خواهند تبلیغات آنها در کنار این محتوا ظاهر شود. و ناشران و سازندگان نمی خواهند تبلیغاتی که این ادعاها را تبلیغ می کند در صفحات یا فیلم های آنها ظاهر شود."

  Google از معمول خود استفاده خواهد کرد ترکیبی از چشمان انسان و ابزارهای خودکار برای اجرا پس از اجرای این سیاست در ماه نوامبر.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری