خبر

 • تک بورد - بر اساس قانون جدید کالیفرنیا ، ماشین های چمن زن با سوخت گاز و دمنده برگ ممنوع می شوند

  بر اساس قانون جدید کالیفرنیا ، ماشین های چمن زن با سوخت گاز و دمنده برگ ممنوع می شوند
  11 روز و 6 ساعت قبل

  قانون موتورهای کوچک را مورد هدف قرار می دهد که می توانند بیش از وسایل نقلیه مسافربری آلودگی ایجاد کنند. فرماندار گاوین نیوسوم لایحه ای را امضا کرد که فروش موتورهای کوچک احتراق داخلی را که بیشتر در تجهیزات چمن و باغ استفاده می شود ممنوع می کند ، از سال 2024.

  قانون جدید ، که توسط Marc Berman از Menlo Park نوشته شده است ، تخفیف هایی را برای خریداران جایگزین برقی به مصرف کنندگان ارائه می دهد و بر اساس قوانین قبلی است که قبلاً در رگولاتور هوایی ایالت ، هیئت منابع هوایی کالیفرنیا ، که بیشتر با نام CARB شناخته می شود ، انجام می شود. به این مرحله به زودی آغاز می شود یا در 1 ژانویه 2024 ، هر کدام که بعداً شروع شود. این قانون خاطرنشان می کند: "در حال حاضر ، معادل آلایندگی صفر برای همه تجهیزات [موتورهای کوچک خارج از جاده] که توسط هیئت منابع هوایی دولت تنظیم می شود ، وجود دارد." "فناوری باتری مورد نیاز برای تجهیزات آلایندگی صفر درجه تجاری در دسترس است و بسیاری از کاربران ، اعم از تجاری و مسکونی ، شروع به انتقال به تجهیزات بدون آلاینده کرده اند."

  ماشین های چمن زن و دمنده برگ آلاینده های استثنایی هستند. موتورهای کوچک آنها مقدار زیادی از NOx تشکیل دهنده دود ، ترکیبات آلی فرار سرطان زا و ذرات معلق آسیب رسان به ریه را بیرون می ریزند. به گفته مقامات ایالت ، کارکردن یک دمنده برقی با گاز به مدت یک ساعت به اندازه رانندگی با تویوتا کمری 2017 از نیویورک به اورلاندو فلوریدا ، ترکیبات آلی فرار و NOx تولید می کند.

  میلیون ها موتور

  کالیفرنیا مملو از تجهیزات و ژنراتورهای گازسوز است که مجموعا بیش از 16.7 میلیون دستگاه در سراسر ایالت دارد. برای مقایسه ، حدود 35 میلیون خودرو ، کامیون و نیمه تمام در ایالت ثبت شده است. اگرچه در قانون به کارتینگ یا گلف گلف اشاره نشده است ، اما آنهایی که قدرتی کمتر از 25 اسب بخار (18.6 کیلو وات) دارند در حال حاضر تحت رژیم کوچک موتورهای خارج از جاده CARB تنظیم شده اند. موتورهای قدرتمندتر مشمول مقررات احتراق جرقه بزرگ هستند.

  تبلیغات

  موتورهای کوچک اساساً قبل از 1990 در کالیفرنیا و 1995 در جاهای دیگر کنترل نشده بودند و محدودیت های جدید آلودگی موتورهای کوچک را در دو دهه گذشته کاهش داده است. اما همین اواخر سال گذشته ، موتورهای کوچک بیشتر از وسایل نقلیه مسافربری آلودگی NOx و VOC در کالیفرنیا تولید می کردند. حتی طبق مقررات اخیر EPA ، افرادی که از تجهیزات چمن و باغ استفاده می کنند در معرض آلاینده های خاصی در سطوح بالقوه مضر قرار می گیرند. ذرات ریز (PM2.5) و مونوکسید کربن در مطالعه ای در سال 2006 بدترین متخلفان بودند. حتی صاحبان خانه که از تجهیزات به مدت یک ساعت یا بیشتر استفاده می کنند ، تحت شرایط خاصی ، در معرض سطوح آلودگی قرار می گیرند که از استانداردهای ملی کیفیت هوا برای یک دوره 24 ساعته فراتر می رود.

  قانون جدید نه تنها انتشار گازهای خروجی ، بلکه همچنین از مخازن سوخت را نیز شامل می شود ، جایی که با تبخیر بنزین می توان مقدار زیادی بنزن و سایر ترکیبات خطرناک را آزاد کرد. مجموع آلایندگی های تبخیری حدود 35 درصد آلودگی ناشی از موتورهای کوچک را شامل می شود. از آنجا که بسیاری از ماشین های چمن زن و تجهیزات دیگر در داخل گاراژها ذخیره می شوند ، آلاینده های تبخیر شده می توانند به خانه ها نفوذ کنند.

  کالیفرنیا در سال 2003 مقررات سختگیرانه ای را برای انتشار بخار از موتورهای کوچک وضع کرد ، اما سالها بعد ، هنگامی که CARB 60 قطعه چمن و تجهیزات باغ را بررسی کرد ، متوجه شد که 33 مورد از آنها مطابق نیست. در طول این سالها ، سازندگان موتورهای کوچکی مانند کاوازاکی و یاماها به دلیل رعایت نکردن مقررات ایالتی توسط CARB جریمه شده یا به شهرک هایی رسیده اند.

  این قانون جدید در شرایطی است که تجهیزات چمن برقی و باغی به طور فزاینده ای با نسخه های گازی رقابت می کند. به عنوان مثال ، بهترین ماشین های چمن زنی با باتری تقریباً همان امتیاز را در Consumer Reports دریافت می کنند. چندین تولیدکننده حتی مورس سوار بر باتری را ارائه می دهند که می تواند دو هکتار را در هر بار شارژ کند در حالی که به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارد.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری