خبر

 • تک بورد - بایدن: شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی که بودجه دولت را تأمین نمی کنند باید برنامه های

  بایدن: شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی که بودجه دولت را تأمین نمی کنند باید برنامه های "کم هزینه" ارائه دهند
  18 روز و 12 ساعت قبل

  بایدن معامله پهنای باند 65 میلیارد دلاری را انجام داد اما جزئیات مربوط به سرعت و قیمت را منتشر نکرد.
  یک قرارداد زیربنایی دو جانبه 65 میلیارد دلار برای استقرار باند پهن تأمین می کند و به ISP هایی که بودجه دریافت می کنند "برای ارائه یک برنامه ارزان قیمت ارزان" ، سفیدپوستان نیاز دارد. امروز خانه گفت.

  رئیس جمهور جو بایدن در اوایل دوره ریاست جمهوری خود متعهد شد که قیمت های اینترنت را کاهش دهد ، و به نظر می رسد این اولین نتیجه ملموس باشد - اگرچه این فقط بر سرویس دهنده های اینترنتی تأثیر می گذارد که بودجه جدید را می گیرند و کاخ سفید جزئیات اصلی مربوط به برنامه های اینترنتی ارزان قیمت. یک برگه اطلاعات کاخ سفید درباره معامله زیرساخت 550 میلیارد دلاری با سناتورها شامل دو پاراگراف خلاصه قسمتهای باند پهن است:

  [M] بیش از 30 میلیون آمریکایی در مناطقی زندگی می کنند که هیچ زیرساخت باند پهن وجود ندارد که سرعت حداقل قابل قبول را فراهم کند. - یک مشکل خاص در جوامع روستایی سراسر کشور. سرمایه گذاری 65 میلیارد دلاری این معامله ، اطمینان از دسترسی هر آمریکایی به اینترنت پرسرعت قابل اعتماد با سرمایه گذاری تاریخی در استقرار زیرساخت های باند پهن را تضمین می کند ، درست همانطور که دولت فدرال تقریباً صد سال پیش برای تأمین برق هر آمریکایی تلاش تاریخی کرد.

  این لایحه همچنین با ایجاد شفافیت قیمت و کمک به خرید خانواده برای خرید و همچنین افزایش رقابت در مناطقی که ارائه دهندگان موجود به اندازه کافی کافی ارائه نمی دهند ، به کاهش قیمت خدمات اینترنت کمک خواهد کرد. سرویس. همچنین با تصویب قانون عدالت دیجیتال ، پایان دادن به خط تولید مجدد دیجیتال و ایجاد یک برنامه دائمی برای کمک به دسترسی بیشتر خانواده های کم درآمد به اینترنت ، شکاف دیجیتالی را کاهش می دهد.

  تعریف "کم هزینه" منتشر نشده است هنوز

  در این اطلاعیه ذکر نشده است که در برنامه های کم هزینه مورد نیاز ، ISP های بودجه ای دولت باید چه سرعتی یا قیمتی را ارائه دهند. همچنین درمورد اینکه آیا این برنامه های کم هزینه در دسترس همه مشتریان است یا فقط افرادی که شرایط خاصی را برای درآمدشان درنظر گرفته اند ، بیان نشده است.

  قول "برنامه دائمی برای کمک به دسترسی بیشتر خانوارهای کم درآمد به اینترنت "ممکن است به معنای پرداخت یارانه ماهیانه 50 دلاری باشد که کنگره برای همه گیری ایجاد کرده است به نوعی ادامه خواهد یافت. در حال حاضر ، قرار است یارانه ها با اتمام بودجه 3.2 میلیارد دلاری یا شش ماه پس از اعلام پایان بخش اورژانس سلامت COVID-19 توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی ، پایان یارانه ها ، هر کدام زودتر باشد. تاکنون چهار میلیون خانوار در برنامه یارانه ثبت نام کرده اند.

  65 میلیارد دلار از پیشنهاد اولیه 100 میلیارد دلاری بایدن طی هشت سال کمتر است. تبلیغات

  استاندارد بارگذاری کم به ISP های بی سیم و کابل کمک می کند

  در اطلاعیه بایدن حداقل سرعت بارگذاری و بارگیری مشخص نشده است که ISP ها باید واجد شرایط بودجه دولت باشند. همانطور که Light Reading یادآور می شود ، ارائه دهندگان اینترنت خانگی بی سیم ثابت "ناامید شده اند تا سیاست گذاران را متقاعد کنند تا به تعریفی از پهنای باند که فناوری های بی سیم می توانند برآورده کنند ، بسنده کنند." شرکت های کابل نیز به همین دلیل برای دستیابی به استاندارد با سرعت بارگذاری پایین تلاش می کنند زیرا فناوری کابل در بالادست محدود شده است.

  Light Reading نوشت که "پیش نویس لایحه پهنای باند دو طرفه که در حال حاضر از طریق کنگره از بین می رود" اجازه می دهد بودجه ISP هایی که بارگیری 100 مگابیت بر ثانیه و بارگذاری 20 مگابیت بر ثانیه را ارائه می دهند ، این امر باعث می شود تا ارائه دهندگان کابل بی سیم و ثابت بتوانند بودجه دولت را راحت تر کنند. یک استاندارد 100 مگابیت بر ثانیه برای هر دو بارگیری و بارگیری ، هزینه بیشتری را برای فیبر تضمین می کند ، که سریعترین سرعت بارگذاری را فراهم می کند و از آینده ترین فناوری پهنای باند است.

  پایان دادن به خط قرمزها و هزینه های پنهان

  قانون عدالت دیجیتال که بایدن گفت در معامله گنجانده شده است ، در ماه مارس ارائه شد و یک برنامه اعطای کمک مالی "برای توزیع در ایالات بر اساس جمعیت ، جمعیت و دسترسی و استفاده از باند پهن" ایجاد می کند. در همین حال ، بر اساس خلاصه رسمی لایحه ، یک برنامه دیگر کمک هزینه "برای حمایت از تلاش ها برای دستیابی به عدالت دیجیتال ، ترویج گنجاندن دیجیتال و تحریک پذیرش پهنای باند" خواهد بود.

  مشخص نیست که آیا معامله بایدن با کنگره انجام می شود یا خیر. هر چیز دیگری برای پایان دادن به خط کشی مجدد دیجیتال ، که به شبکه های اینترنتی ارائه دهندگان خدمات در مناطق ثروتمند اشاره دارد ، در حالی که مناطق فقیر را نادیده می گیرند.

  وعده کاخ سفید در مورد "ایجاد شفافیت قیمت و کمک به خرید خانواده برای مقایسه" ، به نظر می رسد گفته های بایدن است اهداف پایان دادن به هزینه های پنهان با الزام ISP ها به وضوح هزینه کامل خدمات و محدود کردن هزینه های فسخ زودرس که تعویض ISP را در مناطقی که مشتریان واقعاً انتخاب می کنند ، گران می کند. بایدن اخیراً از FCC خواست تا این کار را انجام دهد ، اما ممکن است توسط کنگره نیز اجباری شود.

  مثل همیشه ، جزئیات تأثیر زیادی در این خواهد داشت که آیا این قانون به مردم کمک می کند خدمات اینترنتی سریع و ارزان داشته باشند. به عنوان مثال ، بسیاری از ارائه دهندگان اینترنت فقط به مشتریان اجازه می دهند ماهانه 50 دلار یارانه همه گیرانه را برای برخی از برنامه های خاص دریافت کنند ، در برخی موارد کاربران را مجبور می کنند برای دریافت تخفیف موقت به برنامه های گران تر بپردازند. ارسال پول به ISP ها برای استقرار پهنای باند همچنین نیاز به مدیریت دقیق دارد تا اطمینان حاصل شود که پول به مکان های مناسب و ISP ارسال می شود که به احتمال زیاد ضرب العجل های ایجاد شده را از دست نخواهند داد.

  بایدن در ابتدا متعهد شده بود که دسترسی اولویت را بدهد به بودجه شبکه های باند پهن شهرداری و سایر ارائه دهندگان مالکیت عمومی ، اما او ظاهراً این هدف را در مذاکرات کنار گذاشت. جمهوری خواهان سعی کرده اند شبکه های باند پهن شهرداری را به طور کامل ممنوع کنند و به طور مداوم به دنبال ارسال بودجه دولت به ISP های خصوصی به جای آن هستند. تبلیغات

  معامله پشتیبانی "تعداد کمی از جمهوریخواهان"

  ظاهراً جمهوریخواهان به اندازه کافی مایل به رای دادن به قرارداد زیرساختی هستند تا 60 رای لازم برای قطع بحث در آن را به آن بدهند. سنا پولیتیکو گزارش داد: "پیش بینی می شود تعداد کمی از جمهوریخواهان برای پیشبرد رای دهند" این لایحه در رأی گیری که چهارشنبه شب اتفاق می افتد ، انجام می شود.

  ممکن است اختلاف نظر برای رای گیری منجر شود. به گزارش پولیتیکو ، سناتور جان کورنین (آر-تگزاس) گفت: "این ایده برای تهیه لایحه ای که هنوز در حال نوشتن است هنوز ایده بدی است." "ما قصد داریم بر اصلاحات اصرار کنیم زیرا این لایحه توسط 20 نفر مورد مذاکره قرار گرفته است اما 80 سناتور دیگر وجود دارد."

  رای گیری امشب ظاهراً پایان روند سنا نیست ، NPR نوشت:

  سن جو مانچین ، (D-V.Va.) گفت که او انتظار دارد اولین رأی مربوط به قوانین مربوط به مکان یابی باشد که بعداً اصلاح می شود و متن کامل توافق نامه را شامل می شود. این روند غیر معمول نیست. این اجازه را به سنا می دهد تا جلو برود در حالی که کارمندان زبان قانونگذاری قانونی لازم را برای طرح در لایحه برای رای گیری تهیه می کنند.

  دقیقاً مشخص نیست که متن کامل در دسترس عموم است. به نقل از NBC ، "سناتور كیرستن سینما (D-Ariz.) ، كه به عنوان مذاكره كننده اصلی دموكرات ها خدمت می كرد ، گفت كه قانونگذاران آخرین لایحه را فشار می دهند اما باید به بقیه سنا اجازه دهند كه به زودی مطالعه آن را آغاز كنند." اخبار. سینما همچنین گفت که قانونگذاران "بیشتر متن ها را انجام داده اند ، بنابراین ما امروز آن را منتشر خواهیم کرد و سپس با نهایی شدن آخرین قطعات آن را به روز خواهیم کرد."

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری