خبر

 • تک بورد - بایدن در نهایت گزینه های FCC را انتخاب کرد: روزن وورسل به عنوان رئیس، جیجی سون به عنوان کمیسر

  بایدن در نهایت گزینه های FCC را انتخاب کرد: روزن وورسل به عنوان رئیس، جیجی سون به عنوان کمیسر
  13 روز و 6 ساعت قبل

  رئیس روزن وورسل و وکیل جیجی سون پس از 9 ماه انتظار گیج کننده نامزد شدند.
  پرزیدنت بایدن بالاخره امروز گزینه های خود را برای کمیسیون ارتباطات فدرال انتخاب کرد و به تاخیر گیج کننده ای پایان داد که دموکرات ها را مجبور کرد به جای بن بست 2-2 با جمهوری خواهان وارد عمل شوند. اکثریت 3-2 که حزب رئیس جمهور معمولاً از آن برخوردار است.

  خود نامها آشنا هستند. جسیکا روزن وورسل که از ژانویه به عنوان رئیس FCC فعالیت می کند، امروز به عنوان رئیس دائمی منصوب شد. بایدن همچنین با نامزد کردن جیجی سون، یک مدافع قدیمی مصرف‌کننده که در سال‌های اوباما از مقامات FCC بود، جای خالی دموکرات‌ها را در کمیسیون پر خواهد کرد. تام ویلر، رئیس وقت FCC، در سال 2013 سون را به عنوان مشاور خود انتخاب کرد، نقشی که در آن او از قوانین قوی بی طرفی شبکه و مقررات شرکت مشترک عنوان II ارائه دهندگان خدمات اینترنتی حمایت می کرد.

  بایدن توانست روزن وورسل را بلافاصله از مقام ریاست به ریاست دائمی ارتقا دهید، زیرا رئیس جمهور می تواند هر کمیسر فعلی را به عنوان رئیس انتخاب کند. اما دوره پنج ساله فعلی روزن وورسل قبلاً به پایان رسیده است و او باید در ژانویه به طور کامل FCC را ترک کند اگر دوره جدیدی دریافت نکند. این بدان معناست که بایدن نامزدهای خود را برای روزن وورسل و سون به سنا ارائه کند، و سنا باید آنها را تأیید کند تا در ابتدای سال 2022 اکثریت 2-1 را به جمهوری خواهان ندهد.

  این نامزدها آخرین بار گزارش شد. شب توسط پولیتیکو و نیویورک تایمز و امروز توسط کاخ سفید اعلام شد. کاخ سفید گفت: در نزدیک به 10 سال خود به عنوان کمیسر FCC، Rosenworcel "برای ارتقای فرصت‌ها، دسترسی و مقرون به صرفه‌تر در خدمات ارتباطی ما تلاش کرده است تا اطمینان حاصل شود که همه آمریکایی‌ها از موفقیت قرن 21 بهره می‌برند." :

  از مبارزه برای محافظت از اینترنت باز، تا اطمینان از دسترسی به پهنای باند برای دانش‌آموزانی که در شکاف تکالیف از طریق صندوق اتصال اضطراری FCC گرفتار شده‌اند، تا اطمینان از اینکه خانواده‌هایی که برای پرداخت هزینه خدمات اینترنت تلاش می‌کنند، از طریق پهنای باند اضطراری متصل بمانند. برنامه سود، او یک قهرمان برای اتصال برای همه بوده است. او پیشرو در سیاست طیف است و راه‌های جدیدی را برای پشتیبانی از خدمات بی‌سیم از Wi-Fi گرفته تا ویدئو و اینترنت اشیا توسعه می‌دهد. او برای مبارزه با تماس‌های غیرقانونی غیرقانونی و تقویت حمایت از مصرف‌کننده در سیاست‌های مخابراتی ما مبارزه کرده است.

  تأیید سنا اغلب چند ماه یا بیشتر طول می‌کشد، اما نامزدی Rosenworcel و Sohn احتمالاً با توجه به شرایط به سرعت پیگیری می‌شود. تبلیغات

  سون تقریباً منتخب صندلی بایدن بود

  در سال 2001، سون گروه حمایت از مصرف کننده را پایه گذاری کرد، و او تا زمانی که برای ویلر در دانشگاه کار کرد، رئیس آن گروه بود. FCC بنا بر گزارش ها، بایدن ماه ها پیش نام سون را برای این کرسی مطرح کرده بود، اما پس از مخالفت سناتورها در پشت صحنه، این طرح را کنار گذاشت. یک FCC تحت رهبری Sohn ممکن است شبیه کمیسیون تجارت فدرال تحت رهبری لینا خان باشد، انتخابی بایدن که FTC را به یک تنظیم کننده ضد انحصار تهاجمی تبدیل می کند.

  "بیش از سی سال است که جیجی برای دفاع از و کاخ سفید در اعلامیه خود مبنی بر نامزدی وی گفت: از رقابت اساسی و سیاست‌های نوآوری که دسترسی به اینترنت باند پهن را فراگیرتر، رقابتی‌تر، مقرون به صرفه‌تر، بازتر و محافظت از حریم خصوصی کاربران کرده است، حفظ کنید.

  عدم داشتن سون. به عنوان صندلی احتمالاً برای ارائه دهندگان بزرگ مخابراتی که تقریباً با هر طرحی برای تنظیم صنعت پهنای باند و تلویزیون کابلی مخالف هستند، کمی آرامش بخش است. در ماه ژوئیه، گزارش‌هایی مبنی بر نامزدی احتمالی سون باعث شد، پیتر سوپینو، تحلیلگر رسانه‌ای برنشتاین، بنویسد: «به‌عنوان رئیس، ما فکر می‌کنیم که سون احتمالاً نوعی تنظیم قیمت پهنای باند را دنبال خواهد کرد» و «اگر سون منصوب شود، انتظار داریم سهام کابل سقوط کند».

  ISP ها به طور کلی "تنظیم قیمت" را بسیار گسترده تعریف کرده اند - آنها ادعا کردند که طرح بی طرفی خالص ویلر اساساً تنظیم نرخ است حتی اگر ویلر هرگز محدودیت هایی را برای قیمت های باند پهن مصرف کننده پیشنهاد نکرده باشد. اما در حالی که تنظیم قیمت تمام عیار حتی در یک دولت دموکرات نیز بعید است، تاریخچه سون به عنوان یک حامی مصرف کننده نشان می دهد که او ممکن است گام های مستقیم تری برای کاهش قیمت های پهنای باند برمی داشت، اگر رئیس می شد.

  اگرچه Rosenworcel و Wheeler بودند. Rosenworcel معمولاً در مورد سؤالات اصلی نظارتی مخابراتی موافق بود، Rosenworcel نسبت به Wheeler و Sohn در یک نمونه قابل توجه کمتر مشتاق مقررات سختگیرانه بود. در سال 2016، Rosenworcel از رای دادن به طرح Wheeler برای الزام ارائه دهندگان تلویزیون به ساخت برنامه های ویدیویی برای ستاپ باکس های شخص ثالث خودداری کرد. ویلر می‌خواست این کار را برای مصرف‌کنندگان آسان‌تر کند تا از پرداخت هزینه‌های اجاره سخت‌افزاری که ارائه‌دهندگان تلویزیون درخواست می‌کنند، اجتناب کنند. صنعت کابل یک کمپین لابی بزرگ علیه آن راه اندازی کرد و روزن وورسل گفت که طرح ویلر بسیار پیچیده است.

خبرهای دیگر از سیاست فنی