خبر

 • تک بورد - بایدن توسط افسران نیروی هوایی که قانون واکسن را با حکم اعدام مقایسه می کنند شکایت کرد

  بایدن توسط افسران نیروی هوایی که قانون واکسن را با حکم اعدام مقایسه می کنند شکایت کرد
  21 روز و 2 ساعت قبل

  اعضای ارتش از بایدن شکایت می کنند ، اما به نظر می رسد که دستور واکسن در زمینه قانونی محکمی وجود دارد. چهار کارمند یا پیمانکار فدرال دیگر. در این دعوی ادعا شده است که "قاتلان سریالی محکوم به مرگ محکوم به احترام بیشتری هستند" تا شهروندانی که ملزم به تزریق واکسن هستند.

  این شکایت ادعا می کند که دستور واکسن به اعضای خدمات ، کارکنان فدرال و کارکنان فدرال می گوید "به خود تزریق کنند: (1) محصول مورد تایید FDA ؛ (2) برخلاف میل خود ؛ و (3) بدون رضایت آگاهانه . " شاکیان به دنبال حکمی هستند که دستور واکسن صادر شده توسط بایدن و وزارت دفاع "نقض ضمانت متمم پنجم در مورد روند قانونی مناسب" و "جزء حفاظتی برابر متمم پنجم" است.

  شاکیان نیز ادعا می کنند دستورالعمل نقض مقررات مربوط به ورزش و استقرار متمم اول ، قانون احیای آزادی مذهبی و سایر قوانین ایالات متحده از جمله "عنوان هفتم قانون حقوق مدنی 1964 با تبعیض علیه شاکیان و اعضای خدمت ، کارمندان فدرال و پیمانکاران فدرال در زمینه بر اساس دین یا ناتوانی آنها ". دستور بایدن استثنائاتی را به دلایل پزشکی یا مذهبی مجاز می داند اما به نظر می رسد که معافیت ها دشوار باشد.

  "شاید هیچ غصبی بزرگتر از حقوق اساسی اساسی از تزریق اجباری یک ماده خارجی به یک شهروند آمریکایی وجود نداشته باشد." دعاوی حقوقی "حقوق شنیع ترین قاتلان زنجیره ای محکوم به مرگ در کشور ما بیشتر از این مورد احترام می گذارد - و اغلب اوقات ، حتی در حالی که به صندلی محکم شده است."

  در این پرونده از بایدن و وزیر دفاع لوید آستین به عنوان متهمان نام برده شده و ادعا شده است که "بی احترامی رئیس جمهور به وظیفه و بی اعتنایی بی احترامی به قوانین این ملت این اقدام را مجبور کرده است." این ادعا ادامه داد:

  تا زمانی که مقامات منتخب ملت ما همچنان به ارضای پرشور خود برای ارضاء ادامه می دهند ، بیکار مانده اند ، در حالی که از حمایت و دفاع از قانون اساسی و حفظ ارزش هایی که این ملت بر اساس آنها ساخته شده است غفلت می کنند. به در واقع ، چهل و هفت (47) سال تسلیم شدن در زمینه فعالیتهای سیاسی ناپایدار فرمانده کل قوا ، ملت ما متحمل شده است ، هنوز چندان مبهم باقی مانده است-با قدرت بیشتر ، فقر بیشتری همراه است.

  این اقدام از دستور اجرایی شماره 14042 و 14043 (در مجموع ، "دستورات اجرایی") که توسط رئیس جمهور بایدن در 9 سپتامبر 2021 صادر شد ، و دستور ("دستور وزارت دفاع") توسط وزیر دفاع لوید آستین (در مجموع ، دستورات واکسن ") و تاکتیک های غیرقانونی ، دستکاری ، اجباری و فریبنده متهمان برای تسهیل واکسیناسیون دسته جمعی همه اعضای خدمات فعال ، پیمانکاران فدرال و کارکنان فدرال استفاده کرده و می کنند.

  شکایت پر از اشتباه در 23 سپتامبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه کلمبیا تنظیم شد. این شاکیان را ناخدای نیروی هوایی و گرگ کاستین ساکن جورجیا ، ناخدا نیروی هوایی و ساکن فلوریدا دانیل شولتز ، ستوان نیروی هوایی کاسیدی هالوول (بدون ایالت) نام می برد. از re ناخن نیروی هوایی و ساکن فلوریدا ناتانیل استیل ، مامور گشت مرزی ایالات متحده و بوگدان ماتوشینسکی ساکن کالیفرنیا ، افسر خدمات خارجی وزارت خارجه و دانیل جکسون ساکن فلوریدا و لیونل کلاین ، مامور ویژه سرویس مخفی و ساکن نیویورک. سه شاکی دیگر ، کارمندان پیمانکاران دولتی ، از جمله کارمند 3M و ساکن نیویورک ، زکری آمیگون ؛ توماس Handyside از صنایع Medline ، که در ایلینوی زندگی می کند. و تانیا موریتا ، ساکن کالیفرنیا ، تکنسین فوریت های پزشکی برای خدمات دولتی منبع وفادار. تبلیغات

  بایدن "به راحتی در محدوده قدرت رئیس جمهور" عمل کرد

  ایالت های آمریکا قدرت بیشتری برای انجام اقدامات حفاظت از سلامت مردم نسبت به دولت فدرال دارند ، اما دستور بایدن در حدود اختیارات وی است ، به گفته پروفسور حقوق جورج تاون ، لارنس گوستین ، مدیر موسسه O'Neill برای حقوق بهداشت ملی و جهانی. گوستین در مقاله قانون بلومبرگ به شرح زیر استناد کرد:

  "در حالی که ایالت ها از قدرت عمومی برای محافظت از سلامت مردم برخوردارند ، اختیارات دولت فدرال محدود است" ، گوستین گفت و افزود که بایدن به طور کامل قانونی عمل می کند بر اساس آن اختیارات. "

  گوستین گفت که رئیس جمهور" از قدرت اجرایی خود برای سفارش واکسیناسیون برای نیروی کار فدرال استفاده می کند. او از قدرت خرج خود از طریق Medicaid و Medicare برای اطمینان از دستورات واکسن در محیط های مراقبت های بهداشتی استفاده می کند. و از قانون بهداشت و ایمنی شغلی برای واکسیناسیون در همه مشاغل 100 یا بیشتر کارمند استفاده می کند. همه اینها به راحتی در اختیار رئیس جمهور است. " تصمیم دادگاه در پرونده ژاکوبسون علیه ماساچوست ، سابقه ای که به دانشگاه ایندیانا کمک کرد تا از واکسن خود در برابر شکایتی که دانشجویان ارائه کرده اند دفاع کند. دادگاه تجدیدنظر فدرال در حکمی در آگوست 2021 خاطرنشان کرد: "جاکوبسون" معتقد است که یک ایالت ممکن است از همه مردم بخواهد که علیه آبله واکسینه شوند. گوستین توضیح داد که جاکوبسون مربوط به قوانین فدرال نیست اما دستور بایدن به هر حال قانونی است.

  وزارت دادگستری در ماه جولای نوشت که بخش 564 قانون غذا ، دارو و لوازم آرایشی به غذا و دارو اجازه می دهد دولت مجوز استفاده اضطراری (EUA) را برای واکسن ها و سایر محصولات پزشکی تحت شرایط اضطراری خاص صادر می کند. DOJ همچنین گفت که این قانون "نهادهای دولتی یا خصوصی را از اعمال الزامات واکسیناسیون برای واکسن هایی که تحت EUAs هستند منع نمی کند." در حالی که واکسن های COVID تحت EUAs اجرا می شوند ، FDA در ماه اوت به Pfizer/BioNTech COVID-19 تأیید کامل کرد.

  بایدن به طور جداگانه با برنامه خود برای درخواست واکسن برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده روبروست. -تسهیلات و واکسنها یا آزمایشهای هفتگی برای کارکنان شرکتهای خصوصی با حداقل 100 کارمند. وکلای جمهوری خواه از 24 ایالت ادعا کردند که این حکم غیرقانونی و "تهدیدی برای آزادی افراد" است و تهدید کردند که اگر دولت مسیر خود را تغییر ندهد ، شکایت خواهد کرد. مارک برنوویچ آریزونا AG از بایدن شکایت کرد تا قوانین واکسن را مسدود کند. تبلیغات

  اعتراض شاکیان به دلایل مذهبی و پزشکی

  شکایت اعضای نیروهای هوایی و دیگر کارکنان فدرال ادعا می کند که "قانون اساسی ایالات متحده و قوانین فدرال متعدد اجبار افراد را غیرقانونی می داند" واکسینه شود. " شاکیان دلایل متفاوتی برای عدم استفاده خود از واکسن COVID-19 ذکر می کنند. برخی به دلایل مذهبی اعتراض می کنند ، در حالی که برخی دیگر از داشتن کووید مصون هستند یا به دلایل دیگر از لحاظ واکسیناسیون "معاف از نظر پزشکی" هستند. کارمندان فدرال آن ، به استثناهایی که فقط طبق قانون لازم است. " دستور اجرایی جداگانه و الزامات راهنمای مربوط به پیمانکاران فدرال. دستور واکسیناسیون اجباری وزارت دفاع حدود دو هفته قبل از بایدن صادر شد و "همه اعضای نیروهای مسلح تحت نظارت وزارت دفاع در وظیفه فعال یا در رزرو آماده ، از جمله گارد ملی" را شامل می شود. یک معافیت موقت برای اعضای خدماتی که به طور فعال در آزمایشات بالینی COVID-19 شرکت می کنند ، وجود دارد تا از بی اعتبار بودن نتایج این آزمایشات جلوگیری شود.

  این دعوی به دنبال لغو کامل دستورات واکسن یا حداقل دستوراتی است که بایدن و وزارت دفاع "فوراً معیار عینی و رویه ای عینی را تعیین می کند که به موجب آن شاکیان و سایر اعضای خدمات ، کارکنان فدرال و پیمانکاران فدرال می توانند معافیت های دینی یا پزشکی خود را سریع تسلیم کنند و بتوانند بدون ترس یا دریافت انکارهای ناعادلانه یا غیرقانونی این کار را انجام دهند. "

  در دستورالعمل دولت بایدن در 16 سپتامبر آمده است که" ممکن است از یک آژانس خواسته شود تا به کارمندانی که به آژانس اطلاع می دهند که به دلیل ناتوانی در برابر کووید -19 واکسینه نشده اند ، اقامت مناسب ارائه دهد. یا به دلیل اعتقاد ، عمل یا رعایت مذهبی صادقانه. تعیین اینکه آیا استثنا از نظر قانونی لازم است شامل مواردی نیز می شود مانند مبنای ادعا ؛ ماهیت مسئولیت های شغلی کارمند ؛ و تأثیرات قابل پیش بینی منطقی بر عملیات آژانس ، از جمله محافظت از سایر کارکنان آژانس و مردم در برابر COVID-19. "

خبرهای دیگر از سیاست فناوری