بایدن بعد از سنگسار مدیر سایت فیس بوک در مورد اطلاعات غلط واکسن ، شبکه های اجتماعی را منفجر می کند

کاخ سفید از برخورد شبکه های اجتماعی با دروغ ، اطلاعات نادرست ناامید شده است.
رئیس جمهور جو بایدن و جراح عمومی ویوک مورتی چند روز گذشته را صرف کار در شرکت های رسانه های اجتماعی برای نقش سیستم عامل های خود در انتشار اطلاعات نادرست در مورد واکسن های COVID-19 کردند.

بایدن وقتی از او در مورد نقش شبکه های اجتماعی در گسترش اطلاعات نادرست س askedال شد ، گفت: "آنها مردم را می کشند." "نگاه کنید ، تنها همه گیری ما در میان واکسینه نشده است. آنها مردم را می کشند. " اظهارات وی پس از آن رخ داد که فیس بوک کاخ سفید را سنگسار کرد. بر اساس گزارشی در نیویورک تایمز ، هفته ها مقامات به طور ناموفق از فیس بوک درخواست کردند تا جزئیات مربوط به نحوه مبارزه با اطلاعات نادرست واکسن را در سیستم عامل خود به اشتراک بگذارند.

این حمله روز یکشنبه با حضور مورتی در CNN ادامه یافت. وی گفت: "این سیستم عامل ها باید تشخیص دهند كه آنها در افزایش سرعت و مقیاسی كه اطلاعات نادرست در آن گسترش می یابد ، نقش مهمی داشته اند." و جن مطبوعات کاخ سفید پنجشنبه گذشته به دلیل سرعت تعدیل فیس بوک مقصر بود. وی گفت: "فیس بوک باید سریعتر حرکت کند تا پست های تخلف را حذف کند." "پست هایی که در محدوده سیاست های آنها قرار دارند ، اغلب روزها باقی می مانند. خیلی طولانی است اطلاعات خیلی سریع منتشر می شوند. "

ادامه مطلب رابرت اف کندی جونیور تنها منبع اصلی تبلیغات ضد واکس در فیس بوک است شنبه ، فیس بوک یک انتشار بیانیه ای که ادعاهای کاخ سفید را رد می کند. "در زمانی که پرونده های COVID-19 در آمریکا در حال افزایش است ، دولت بایدن تصمیم گرفته است که تعداد معدودی از شرکت های رسانه های اجتماعی آمریکایی را مقصر معرفی کند. گرچه رسانه های اجتماعی نقش مهمی در جامعه دارند ، اما واضح است که ما برای پایان دادن به این همه گیری به یک رویکرد کل جامعه احتیاج داریم ، "روز شنبه معاون رئیس جمهور فیس بوک در پست وبلاگ خود نوشت. "هدف رئیس جمهور بایدن این بود که 70٪ از آمریکایی ها تا 4 ژوئیه واکسینه شوند. دلیل اصلی از دست رفتن این هدف فیس بوک نیست." روزن به داده های داخلی اشاره کرد که نشان می دهد 85 درصد از کاربران فیس بوک در ایالات متحده "واکسینه شده اند علیه COVID-19" یا می خواهند.

اگرچه افرادی که در دریافت واکسن مردد هستند اخبار خود را از منابع مختلف دریافت می کنند ، اما نظرسنجی های بنیاد خانواده قیصر نشان می دهد که شبکه های اجتماعی همچنان منبع قابل توجهی از "باورهای غلط" در مورد عکس ها هستند.

تبلیغات

شرکت های دیگر به دلیل اجازه دادن به سیستم عامل های خود برای میزبانی از اطلاعات نادرست ، از جمله یک کمپین روسی که از کانال های YouTube برای تضعیف واکسن Pfizer در فرانسه استفاده می کرد ، ناامید شدند. اما فیس بوک در مرکز اطلاعات نادرست درباره واکسن های COVID-19 و به طور کلی واکسن ها بوده است. برای سالها ، این شرکت به گروه های ضد واکسن اجازه می داد تا تبلیغات خود را در سایت انجام دهند و فقط ماه ها پس از تأیید واکسن ها ، شروع به بررسی جدی اطلاعات غلط درباره واکسن COVID-19 کرد.

هنوز حتی پس از سرکوب در ماه فوریه اعلام شد ، اطلاعات نادرست در شبکه اجتماعی مرتباً ظاهر می شوند. یک تحقیق توسط مرکز مقابله با نفرت دیجیتال گفت که فقط 12 نفر مسئول بخش قابل توجهی از دروغ ها و ادعاهای گمراه کننده در مورد واکسن COVID-19 هستند.

و اطلاعات غلطی که از حساب های انگلیسی زبان گرفته می شود ، اغلب به سادگی در زبانهای دیگر اصلاح و دوباره منتشر می شوند. بنابراین در حالی که ممکن است فیس بوک در ایالات متحده موفقیت هایی کسب کند - اگرچه تأیید ادعای شرکت بدون دیدن داده های اساسی دشوار است - اما پست های مشکل ساز همچنان سلامت عمومی را تهدید می کنند زیرا COVID-19 برای شما مهم نیست که به کدام زبان صحبت می کنید.

خواندن بیشتر بحران اطلاعات غلط COVID-19 تازه آغاز شده است ، اما امید است هیچ یک از شبکه های رسانه های اجتماعی از اطلاعات مشابه غلط رنج نبردند. پینترست با بررسی دقیق نتایج جستجو برای اصطلاحات اصلی ، به حالت تعلیق درآوردن افرادی که قوانین آن را نقض می کنند ، و امتناع از معافیت رهبران جهان از سیاست ها ، رویکرد بسیار تهاجمی تری برای مقابله با دروغ و ارسال مطالب گمراه کننده درباره COVID-19 و واکسن ها در پیش گرفته است.

"نیل جانسون" ، استاد دانشگاه جورج واشنگتن ، به استات نیوز گفت: "نتایج Pinterest نشان می دهد که اگر فیس بوک میزان اعتدال خود را افزایش دهد ، ممکن است بیشتر شود".

یا ، به عنوان سناتور ایمی کلوبوچار ( د-مین.) روز گذشته در CNN گفت: "هیچ دلیلی وجود ندارد که آنها نتوانند این مسئله را بهتر کنترل کنند و این سیستم عامل را از سیستم عامل خود ببرند."

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.