خبر

 • تک بورد - بایدن از FCC می خواهد میراث پای را لغو کند - اما این کار تا زمانی که یک سومین دموکرات را انتخاب نکند ، نمی تواند

  بایدن از FCC می خواهد میراث پای را لغو کند - اما این کار تا زمانی که یک سومین دموکرات را انتخاب نکند ، نمی تواند
  26 روز و 15 ساعت قبل

  بایدن می خواهد FCC قیمت ها را پایین بیاورد و از مصرف كنندگان محافظت كند ، اما او باید 2-2 را به بن بست برساند.
  رئیس جمهور بایدن امروز از كمسیون ارتباطات فدرال خواست تا قوانین بی طرفی خالص را بازگرداند و برای افزایش شفافیت قیمت و رقابت در باند پهن اقداماتی انجام دهد - اما FCC هنوز نمی تواند بیشتر یا همه این کارها را انجام دهد زیرا بایدن هنوز کمیساری پنجم را برای از بین بردن بن بست 2-2 بین دموک

  گروه های حمایت از مصرف کننده از ماه ها قبل از بایدن خواسته اند که سومین حزب دموکرات را به عنوان بن بست FCC معرفی کند ، اما وی هنوز این کار را نکرده است. علت ایجاد این مشکل مشخص نیست. این تاخیر می تواند توانایی FCC را برای انجام اقدامات مخالف جمهوری خواهان برای کل سال 2021 از بین ببرد ، زیرا تصویب نامزدهای FCC ممکن است ماه ها به سنا طول بکشد و روند FCC برای قوانین پیچیده نیز طولانی است.

  بایدن امروز یک صفحه حقوقی منتشر کرد که در آن یک دستورالعمل اجرایی متمرکز بر تقویت رقابت در صنایع مختلف منتشر شده است. این دستور چهار مشکل باند پهن را هدف قرار داده است که دستور بایدن FCC را به حل آنها ترغیب می کند: معاملات بین ISP ها و صاحبخانه که گزینه های مستاجر را محدود می کند. گمراه کننده قیمت های تبلیغ شده؛ هزینه های فسخ بالا و بی طرفی خالص. (امروز مقاله جداگانه ای در مورد چگونگی تأثیر سایر بخشهای دستورالعمل اجرایی بر صنعت فناوری منتشر کردیم.)

  "این دستور چهار موضوع را محدود می کند که رقابت را محدود می کند ، قیمت ها را افزایش می دهد و گزینه های خدمات اینترنتی را کاهش می دهد". بخش باند پهن برگه بایدن گفت. "بیش از 200 میلیون نفر از ساکنان ایالات متحده در منطقه ای زندگی می کنند که فقط یک یا دو ارائه دهنده اینترنت پرسرعت قابل اعتماد دارند و منجر به قیمت 5 برابر بیشتر از بازارهایی با گزینه های بیشتر می شود. یک مشکل مرتبط صاحبان خانه و خدمات اینترنتی است. ارائه دهندگانی که وارد معاملات انحصاری یا توافق نامه های تبانی می شوند که تنها یک گزینه را برای مستاجران باقی می گذارد. این روی محله های کم درآمد و حاشیه نشین تأثیر می گذارد ، زیرا توافق نامه های موجر و ISP می تواند به طور م expansionثر از گسترش زیرساخت باند پهن توسط ارائه دهندگان جدید جلوگیری کند. "

  دستور بایدن FCC را تشویق می کند تا "از معامله ISP با مالکان که گزینه های مستاجر را محدود می کنند جلوگیری کند." FCC از نظر فنی توافق نامه انحصاری خدمات تلویزیون و مخابرات در ساختمانهای چند واحدی را ممنوع می کند اما هنوز مشکلی را برطرف نکرده است.

  بایدن هزینه های پنهان و هزینه های تعویض را هدف قرار می دهد

  قسمت بعدی برگه بایدن موارد گمراه کننده تبلیغ شده را پوشش می دهد قیمت هایی که ISP ها برای پنهان کردن هزینه واقعی خدمات استفاده می کنند. در این ورقه آمده است: "حتی در جایی که مصرف کنندگان گزینه هایی دارند ، خرید مقایسه سخت است. طبق FCC ، قیمت واقعی پرداخت شده برای خدمات باند پهن می تواند 40 درصد بیشتر از تبلیغات باشد."

  راه حل پیشنهادی بایدن این است که "برچسب های تغذیه ای" دوران اوباما که برای ارائه اطلاعات به مشتریان در مورد هزینه های پنهان ، محدودیت داده ها ، هزینه های بیش از حد ، سرعت ، تأخیر ، از دست دادن بسته ها و غیره طراحی شده بودند. در گزارش حقوقی بایدن آمده است که این دستورالعمل "FCC را تشویق می کند تا" برچسب تغذیه باند پهن "را احیا کند و ارائه دهندگان خدمات را ملزم می کنند قیمت ها و نرخ اشتراک را به FCC گزارش دهند."

  بایدن همچنین از FCC می خواهد "زودرس بیش از حد را محدود کند" هزینه های فسخ "به این دلیل که مشتریانی که در مناطق دارای رقابت هستند" ممکن است واقعاً نتوانند به دلیل هزینه های فسخ زودرس - به طور متوسط ​​تقریباً 200 دلار - که توسط ارائه دهندگان اینترنت دریافت می شود ، جابجا شوند. " تبلیغات

  بازیابی قوانین بی طرفی خالص

  سرانجام ، بایدن FCC را تشویق کرد "قوانین خنثی خالص که توسط دولت قبلی لغو شده بود را بازگرداند." بایدن نوشت: بدون قوانین بی طرفی خالص در دوران اوباما ، "ارائه دهندگان بزرگ می توانند از قدرت خود برای جلوگیری و یا جلوگیری از افتراق خدمات آنلاین استفاده کنند."

  ISP ها باید قوانین بی طرفی خالص را در ایالت های کالیفرنیا و واشنگتن دنبال کنند. قوانین ایالتی است و ممکن است این کار را در ایالت های دیگر انجام دهد تا به سادگی در عملیات شبکه انجام شود و به همین دلیل نمی خواهند دولت انگیزه بیشتری برای وضع مقررات قوی تر در حالی که وضعیت طولانی مدت بی طرفی شبکه حل نشده است ، بدهند. احیای قوانین بی طرفی شبکه FCC در دوران اوباما احتمالاً شامل طبقه بندی مجدد ارائه دهندگان پهنای باند به عنوان شرکت های مشترک تحت عنوان II قانون ارتباطات برای ایجاد یک چارچوب در سراسر کشور برای محافظت از بی طرفی شبکه است.

  FCC همچنین می تواند از اقتدار خود استفاده کند بیش از حامل های مشترک برای محافظت از مصرف کنندگان به روش های دیگر. به عنوان مثال ، لغو خنثی خالص رئیس سابق FCC Ajit Pai همزمان قوانین شفافیت قیمت دوران اوباما را که بایدن می خواهد آنها را بازگرداند از بین برد.

  سن. اد مارکی (دی ماس) درخواست بایدن را برای بازیابی قوانین بی طرفی خالص تحسین کرد. مارکی گفت: "به محض حضور سه کمیسیون دموکرات ، FCC باید بدون تأخیر نسبت به طبقه بندی باند پهن به عنوان سرویس عنوان II اقدام کند و اقتدار خود را در مورد باند پهن مجدداً اعلام کند." "من همچنین قصد دارم به زودی قانونی را برای انجام همین کار با اساسنامه معرفی کنم. ما تا زمانی که خنثی بودن قانون قانون کشور نباشد ، نمی توانیم کار را متوقف کنیم و نخواهیم کرد." مارکی گفت: "همه گیری" آنچه را که قبلاً می دانستیم برجسته کرد: پهنای باند لوکس نیست. مانند آب روان و برق ، این یک وسیله ضروری است که همه به آن احتیاج دارند.

  صنعت کابل سفارش بایدن را منفجر می کند

  صنعت کابل گروه لابی اولیه دستور بایدن را مورد انتقاد قرار داد.

  "ما از اینکه فرمان اجرایی ادعاهای گمراه کننده در مورد بازار باند پهن ، از جمله ادعای خسته و ناسازگار مبنی بر اینکه ISP ها مانع دسترسی کاربران به محتوای اینترنت آنها می شوند ، جلوگیری می کند ، مایوس شده ایم. انتخاب ، "NCTA-انجمن اینترنت و تلویزیون امروز گفت. "شبکه های باند پهن آمریکا مقاوم ترین و مهمترین زیرساخت های کشور در طول بیماری همه گیر بوده است ، و اقتصاد ما را متحرک نگه می دارد و شهروندان ما را قادر می سازد تا از امنیت خانه های خود یاد بگیرند ، کار کنند و ارتباط برقرار کنند. همانطور که سیاست گذاران و صنعت هدف اتصال هر آمریکایی را به اشتراک می گذارند برای داشتن پهنای باند قوی و قابل اعتماد ، امیدواریم دولت سخنان را کنار بگذارد و روی راه حلهای سازنده تمرکز کند. "

  NCTA و گروه لابی USTelecom بارها ادعا کرده اند که قیمت باند پهن کاهش می یابد. اما ادعاهای آنها متکی به محاسبه "قیمت به ازای هر مگابیت" است که منعکس کننده صورت حساب های کل مصرف کنندگان و "شاخص قیمت گذاری باند پهن" نیست که فقط قیمت های چند ردیف خدمات را به جای قیمت متوسط ​​یا متوسط ​​شامل می شود. قیمت واقعی ماهانه مصرف کنندگان به ارائه دهندگان خدمات اینترنت سالها بسیار سریعتر از تورم در حال افزایش است. تبلیغات

  طرح پهنای باند شهرداری ظاهراً متوقف شده است

  بایدن برای اولین بار از برنامه هایی برای صنعت باند پهن در اواخر ماه مارس خبر داد که گفت قیمت ها را پایین می آورد ، هزینه های پنهان را پایان می دهد و بودجه ای را برای شبکه های باند پهن شهرداری فراهم می کند. بایدن در آن زمان خاطرنشان كرد: شبکه های تحت مالكیت عمومی "فشار كمتری برای جلب سود و ... تعهد به خدمت به كل جوامع را دارند."

  بایدن در ابتدا 100 میلیارد دلار بودجه را پیشنهاد می كرد و دسترسی اولویت به مالكیت عمومی بود. شبکه ها ، ایجاد یک دور از لابی توسط AT&T و سایر ISP ها که هدف آنها جلوگیری از رقابت است و می خواهند پول باند پهن فقط به شرکت های خصوصی برود. بایدن در نهایت یک معامله 65 میلیارد دلاری با جمهوری خواهان انجام داد ، ظاهرا بدون هیچ گونه ترجیحی برای شبکه های عمومی ، اما این هنوز هم مورد مذاکره در کنگره است.

  FCC برای "عملکرد کامل" به عضو 5 نیاز دارد

  بایدن دخالت مستقیم کمتری خواهد داشت در اجرای اقدامات او از FCC خواسته است تا با آن مقابله کند زیرا FCC یک سازمان مستقل است که به سادگی آنچه را که رئیس جمهور می خواهد انجام نمی دهد. رئیس جمهور باید کمیساریا را معرفی کند و کرسی را انتخاب کند ، بنابراین می تواند افرادی را انتخاب کند که با اولویت های او موافق باشند. اما او در واقع باید کسی را انتخاب کند تا دموکرات های FCC بتوانند در هر کاری که شامل یک نبرد حزبی مانند طبقه بندی مجدد ارائه دهندگان باند پهن به عنوان شرکت های حمل و نقل عمومی ، وضع قوانین خنثی خالص و مجبور کردن ISP به پایین آوردن قیمت ها و پایان هزینه های پنهان است ، کار کنند.

  "دستورالعمل اجرایی مهم است ، اما روندها و پرسنلی که واقعاً در این اولویت ها پیش می روند هنوز در کار نیستند ... آژانس برای عملکرد کامل به یک کمیسر پنجم نیاز دارد" ، مطبوعات آزاد مطبوعات سیاست و مشاور عام مت وود امروز گفت.

  احیای اقتدار حامل مشترک عنوان FCC در پهنای باند به FCC اجازه می دهد تا FCC "از تمام ابزارهای موجود برای انتخاب رقابت بیشتر به بازار باند پهن سیم دار" استفاده کند. FCC همچنین باید "داده های بهتری راجع به آنچه افراد واقعاً هر ماه پرداخت می کنند" و "جلوگیری از اقدامات سو ab استفاده و افزایش قیمت" جمع آوری کند.

  "FCC باید خسارت وارده توسط دولت ترامپ را که ریاست آن را بر عهده داشت ، معکوس کند. وود گفت: "در مورد افزایش قیمت ها و کاهش سرمایه گذاری در باند پهن در حالی که وانمود می کنیم با رویکرد تنظیم مقررات هیچ کاری می توان این مشکلات را حل کرد." وی گفت که FCC پس از عملکرد کامل ، می تواند "دوباره منافع عمومی را ارتقا دهد".

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری