خبر

 • تک بورد - ایالات متحده به یک نقطه عطف ضد ربات برخورد می کند اما تماس های آزار دهنده به این زودی ها متوقف نمی شوند

  ایالات متحده به یک نقطه عطف ضد ربات برخورد می کند اما تماس های آزار دهنده به این زودی ها متوقف نمی شوند
  2 روز و 11 ساعت قبل

  حامل های بزرگ STIR / SHAKEN را مستقر می کنند. حامل های کوچک ، خطوط ثابت قدیمی هنوز هم مشکلاتی دارند.
  بزرگترین شرکت های تلفن کشور مهلت فدرال را برای استقرار فناوری جدید ضد ربات فراخوانده اند ، اما تماس ها و کلاهبرداری های ناخواسته همچنان برای آیندگان قابل پیش بینی یک مشکل آزار دهنده است.

  سرپرست سرپرست کمیسیون ارتباطات فدرال ، جسیکا روزنورسل روز چهارشنبه اعلام کرد که "بزرگترین ارائه دهندگان خدمات صوتی اکنون مطابق با مهلت تعیین شده [30 ژوئن] توسط FCC از استانداردهای احراز هویت تماس گیرنده STIR / SHAKEN در شبکه های IP خود استفاده می کنند. این اجرا به محافظت از مصرف کنندگان در برابر تماس های غیرقانونی جعلی کمک می کند و به اجرای قانون کمک می کند تا بازیگران بد را ردیابی کند. "

  STIR / SHAKEN توسط شرکت های بزرگ تلفن همراه AT&T ، Verizon ، T-Mobile و US Cellular مستقر شد. در ماه مارس ، FCC دادخواستهای تمدید مهلت قانونی را از Verizon و US Cellular رد كرد و گفت كه "درخواست كنندگان نتوانسته اند از استاندارد" سختی ناعادلانه "برخوردار شوند." دادخواست Verizon به بخش كمی از فیبر خود محدود شد. شبکه تلفن خانگی.

  در طرف تلفن همراه ، "Verizon در حال حاضر در حال تبادل تماس های فعال شده با STIR / SHAKEN با مخابراتی بی سیم است که در مجموع حدود 80 درصد از صنعت بی سیم ایالات متحده را نشان می دهند". "در حال حاضر بیش از 135 میلیون تماس در روز بین ورایزون و شرکت های مخابراتی در حال تبادل است که این تعداد به سرعت رشد می کند." این برنامه همچنین در شبکه های تلفن مخابراتی مجهز به IP که توسط Comcast ، Charter ، AT&T ، Verizon و دیگران اداره می شوند ، مستقر شده است.

  STIR / SHAKEN "بالاخره" به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد

  این فن آوری به خودی خود درمانی ربات نیست. همه. استقرار آن در شبکه های تلفن ثابت بسیار پراکنده تر از شبکه های تلفن همراه است زیرا به دلیل تداوم وجود خطوط ثابت مس که از STIR / SHAKEN پشتیبانی نمی کنند ، بسیار پراکنده است. بعلاوه ، برخی از شرکتهایی که تعداد زیادی تماس تلفنی روبرو دارند هنوز ملزم به رعایت این قوانین نیستند زیرا برای شرکت های مخابراتی با 100000 مشتری یا مشتری کمتر معافیت دارند.

  STIR (شناسایی مجدد هویت تلفن امن) و SHAKEN (امضا) مدیریت مبتنی بر اطلاعات ادعایی با استفاده از پروتکل های toKEN) صحت شناسه تماس گیرنده را با استفاده از گواهینامه های دیجیتال مبتنی بر رمزنگاری کلید عمومی تأیید می کند. جلب شرکت های بزرگ تلفنی ایالات متحده برای استفاده از این فناوری یک نقطه عطف مهم است ، زیرا این اطمینان را می دهد که STIR / SHAKEN توسط هر دو شرکت مخابراتی فرستنده و دریافت کننده در بسیاری از تماس های تلفنی مورد استفاده قرار می گیرد.

  "سرانجام ، STIR / SHAKEN استانداردها واقعیتی است که به طور گسترده در شبکه های تلفنی آمریکایی مورد استفاده قرار می گیرد. " "در حالی که هیچ گلوله نقره ای در مبارزه بی پایان با کلاهبرداران وجود ندارد ، STIR / SHAKEN بسیاری از ابزارهایی را که ما در مبارزه با robocalls استفاده می کنیم ، توربو شارژ می کند: از برنامه های مصرف کننده و مسدود کردن سطح شبکه ، تا تحقیقات اجرایی و خاموش کردن دروازه ها. استفاده شده توسط مبارزات بین المللی robocall. " تبلیغات

  دستور STIR / SHAKEN پس از آنكه برنامه انطباق داوطلبانه رئیس FCC Ajit Pai به تصویب گسترده منجر نشد ، توسط كنگره دستور داده شد. این مهلت برای ارائه دهندگان بزرگ تلفن همراه و خطوط سیمانی اعمال می شود و آنها را ملزم می کند "STIR / SHAKEN را در بخش های پروتکل اینترنت (IP) شبکه های خود پیاده سازی کنند".

  STIR / SHAKEN خود جلوی فروش تلفن را نمی گیرد. اما مفید است زیرا وقتی این فناوری به طور کامل توسط شرکت مخابراتی به کار گرفته می شود ، آیا جعل شناسه تماس گیرنده را جعل می کند. این می تواند به مشتریان کمک کند تا کلاهبرداری ها را تشخیص دهند و به شرکت های مخابراتی در بهبود ابزارهای مسدود کردن کمک کنند.

  FCC گفت: "اگرچه STIR / SHAKEN کیفیت اطلاعات شناسه تماس گیرنده را بهبود می بخشد ، اما این به معنای قانونی بودن تماس نیست." "این اطلاعات بهبود یافته به شما کمک می کند شماره تلفنی را که از آن تماس گرفته شده است تأیید کنید - یا اینکه تأیید نشده است پرچم گذاری می کند" و همچنین به مسدود کردن خدمات هم در سطح مصرف کننده و هم قبل از رسیدن تماس به مصرف کننده کمک می کند. "

  FCC معافیت های محدودی را برای AT&T ، Bandwidth Inc ، Charter ، Comcast ، Cox ، Verizon Wireless و Vonage ارائه داد. اما این معافیت ها فقط برای شرکت های مخابراتی در دسترس بود که "معیارهای اولیه اجرای" را داشتند و تأیید می کردند که انتظار دارند STIR / SHAKEN را تا 30 ژوئن اجرا کنند. این ارائه دهندگان ملزم هستند "پس از 30 ژوئن 2021 گواهی دوم را ارائه دهند ، با بیان اینکه آیا آنها در در واقع ، به هدف پیاده سازی که قبلاً به آن متعهد شده بودند ، دست یافت. "

  تأخیر خطوط ثابت ، شرکتهای کوچک حمل و نقل معاف نیستند

  به دلیل محدودیت های فناوری ، شرط 30 ژوئن در شبکه های قدیمی مبتنی بر TDM که با مس استفاده می شدند ، اعمال نمی شد. تلفن ثابت FCC می گوید که قوانین آن "ارائه دهندگان را ملزم می کند که از اشکال قدیمی فن آوری شبکه استفاده کنند تا یا شبکه های خود را به IP ارتقا دهند یا فعالانه برای ایجاد یک راه حل تأیید اعتبار شناسه تماس گیرنده که در شبکه های غیر IP فعال است ، کار کنند."

  "با توجه به FCC در حکمی که در سپتامبر سال 2020 تصویب شد ، گفت: "تعداد زیادی از شبکه های مبتنی بر TDM که هنوز استفاده می شوند ، انتظار داریم تعداد قابل توجهی تماس در خارج از چارچوب احراز هویت STIR / SHAKEN باشد." p> این الزام هنوز در مورد شرکتهای کوچک تلفن نیز اعمال نمی شود زیرا به شرکتهای مخابراتی با 100000 مشتری یا مشتری کمتر تا 30 ژوئن 2023 مهلت داده شد تا این موارد را رعایت کنند. FCC به دنبال اظهارنظر در مورد طرحی است که این مهلت را 30 ژوئن 2022 در نظر بگیرد زیرا "شواهد نشان می دهد که زیرمجموعه ای از ارائه دهندگان خدمات صوتی کوچک به نظر می رسد تعداد زیادی تماس نسبت به پایگاه مشترک خود برقرار می کنند و همچنین یک تماس زیاد و زیاد ایجاد می کنند. افزایش سهم تماسهای غیرقانونی غیرقانونی در مقایسه با ارائه دهندگان بزرگتر. "

  از آنجا که بسیاری از شرکتها تماسهای ناخواسته ارسال می کنند ، FCC به مخابرات اجازه می دهد تا تمام تماسهای" ارائه دهندگان خدمات صوتی بالادستی بد بازیگر را که تماسهای غیرقانونی یا ناخواسته را منتقل می کنند مسدود کند " هنگامی که به آن ارائه دهندگان بالادستی اطلاع داده شده است اما برای جلوگیری از این تماس ها اقدامی انجام نداده اند ، به ارائه دهندگان دیگر. " تبلیغات

  پایگاه داده کاهش Robocall

  FCC همچنین در ماه آوریل پایگاه داده کاهش Robocall خود را راه اندازی کرد و به ارائه دهندگان صوتی نیاز دارد "تا آژانس را از اقدامات کاهش Robocall خود ، از جمله وضعیت اجرای STIR / SHAKEN مطلع کنند." همانطور که FCC در اطلاعیه این هفته FCC توضیح داد ، تأمین كنندگانی كه رعایت نمی كنند می توانند تماس هایشان را مسدود كنند:

  از 28 سپتامبر 2021 ، اگر گواهینامه ارائه دهنده خدمات صوتی در پایگاه داده ظاهر نشود ، متوسط ​​و ارائه دهندگان خدمات صوتی از پذیرش مستقیم ترافیک ارائه دهنده منع خواهند شد. تا به امروز ، بیش از 1500 ارائه دهنده خدمات صوتی در پایگاه داده ثبت نام کرده اند. بیش از 200 ارائه دهنده خدمات صوتی مجوز اجرای کامل STIR / SHAKEN و صدها نفر دیگر مجوز اجرای جزئی را دارند - به طور کلی گواهی اجرای کامل در قسمت های IP شبکه هایشان را دارند. کسانی که به مواردی غیر از اجرای کامل STIR / SHAKEN گواهی می دهند باید مراحل جدیدی را که در حال انجام هستند توصیف کنند تا اطمینان حاصل کنند که منبع تماس غیرقانونی رباتیک نیستند.

  متأسفانه ، تماس های روبوسی که از خارج از کشور سرچشمه می گیرند همچنان یک مشکل سرسختانه هستند. چندین آژانس آمریکایی روی این مشکل کار کرده اند. وزارت دادگستری سال گذشته از ارائه دهندگان صدای کوچک شکایت کرد که ادعا می شود صدها میلیون ربات متقلبانه از مراکز تماس هند به ساکنان ایالات متحده متصل است و FCC شرکت های مستقر در ایالات متحده را تحت فشار قرار داده است که به عنوان "دروازه ای" برای ربات های خارجی برای جلوگیری از آنها است.

  شکاف در شبکه AT&T

  حداقل در یک شبکه بزرگ یک شکاف STIR / SHAKEN وجود دارد. در دسامبر سال 2020 ، AT&T به FCC گفت كه "اخیراً كشف كرده است كه حجم كمی از تماس ها از طریق بستر عمده فروشی VoIP (AT&T VoIP Connect Service یا" AVOICS ") وارد شبکه AT&T می شود و به مشتریان AT&T VoLTE ختم می شود از عناصر شبکه استفاده می كنند كه نمی توانند اطلاعات هدر SHAKEN و بنابراین قابل تأیید نیست. " FCC بعداً اشاره كرد كه "با پذيرش خود شركت AT&T ، تا پايان مهلت 30 ژوئن 2021 قادر به اجراي كامل STIR / SHAKEN در شبكه بي سيم خود نخواهد بود."

  AT&T به FCC گفت كه AVOICS این مشکل "تقریباً چهار درصد از ترافیک VoLTE AT & T" را تحت تأثیر قرار می دهد و انتظار می رود تا 30 ژوئن تا نیمی از ترافیک آسیب دیده به "بخشهای شبکه فعال شده توسط STIR / SHAKEN" منتقل شود. در 22 ژوئن ، در یک مطبوعات مطبوعاتی AT&T آمده است. شرکت مخابراتی اکنون "بیش از 1 میلیارد تماس تلفنی در ماه را مسدود یا برچسب گذاری می کند" و از STIR / SHAKEN برای بهبود مسدود کردن و برچسب گذاری "با داده های اضافی برای تشخیص و دقت" استفاده می کند.

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری