خبر

 • تک بورد - انسداد گسترده تماس های روبی شروع شده است - اما هنوز

  انسداد گسترده تماس های روبی شروع شده است - اما هنوز "خلأهای زیادی" وجود دارد
  8 روز و 10 ساعت قبل

  الزام STIR/SHAKEN باید تماس های روبی را محدود کند ، اما آنها را به طور کامل متوقف نمی کند.
  در نقطه عطف جدیدی برای تلاش های دولت ایالات متحده برای مبارزه با روبوک ، شرکت های تلفن در حال حاضر از پذیرش تماس های ارائه دهندگانی که از مهلت کمیسیون ارتباطات فدرال که این هفته به تصویب رسید پیروی نکرده اند ، ممنوع است. "از امروز ، اگر گواهینامه ارائه دهنده خدمات صوتی و سایر اطلاعات مورد نیاز در پایگاه

  به طور خاص ، شرکت های تلفن باید ترافیک سایر "ارائه دهندگان خدمات صوتی" را که نه به اجرای استانداردهای احراز هویت شناسه تماس گیرنده STIR/SHAKEN تأیید کرده اند و نه یک برنامه کاهش دقیق روبوکالز را در FCC ثبت کرده اند ، مسدود کنند. " همانطور که نوشتیم ، پروتکل های STIR (Secure Telephone Identity Revisited) و SHAKEN (Handling based of Information to Asserted Information Using toKENs) با استفاده از گواهی های دیجیتالی بر اساس رمزنگاری کلید عمومی ، صحت شناسه تماس گیرنده را تأیید می کند.

  < p> STIR/SHAKEN در حال حاضر به طور گسترده ای در شبکه های IP استفاده می شود زیرا شرکت های بزرگ تلفن موظف بودند آن را تا 30 ژوئن سال جاری پیاده سازی کنند ، اما این یک درمان کامل نیست. به دلیل محدودیت های فناوری ، نیازی به اجرای STIR/SHAKEN در شبکه های قدیمی تر مبتنی بر TDM که با خطوط ثابت مس استفاده می شود ، وجود نداشت. FCC گفته است "ارائه دهندگانی که از اشکال قدیمی فناوری شبکه استفاده می کنند [باید] شبکه های خود را یا به IP ارتقا دهند یا به طور فعال برای توسعه راه حل احراز هویت شناسه تماس گیرنده که در شبکه های غیر IP کار می کند ، تلاش کنند."

  FCC همچنین به حاملانی با 100000 یا کمتر مشتری تا 30 ژوئن 2023 اجازه داد تا از الزام STIR/SHAKEN پیروی کنند ، اگرچه کمیسیون به دنبال اظهارنظر در مورد برنامه ای برای تعیین این مهلت 30 ژوئن 2022 است ، زیرا "شواهد نشان می دهد که یک زیر مجموعه به نظر می رسد ارائه دهندگان خدمات صوتی کوچک نسبت به تعداد مشترکان خود تعداد زیادی تماس برقرار می کنند و همچنین سهم زیاد و فزاینده ای از تماس های غیر مجاز روبوسی را در مقایسه با ارائه دهندگان بزرگتر ایجاد می کنند. "

  " حفره های بسیار زیاد "< /h2>

  براد ریوز ، استاد علوم رایانه از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی ، STIR/SHAKEN را "شروع خوبی" نامید اما به Marketplace گفت که این هنوز مشکل بزرگی در تماس با تلفن ایجاد نخواهد کرد:

  حفره ها و راههای دور زدن بسیار زیاد است این سیستم اول از همه ، ارائه دهندگان کوچکتر در حال حاضر ملزم به پیاده سازی این سیستم جدید نیستند. بنابراین اگر در حال فراخوانی مجدد هستید ، احتمالاً به یک حامل کوچکتر حرکت می کنید. مسئله دیگر این است که برخی از ارائه دهندگان خدمات تلفن ایالات متحده را ارائه می دهند ، اما برای افرادی که در خارج از کشور واقع شده اند. همچنین به اصطلاح "ارائه دهندگان دروازه" در حال حاضر ملزم به شرکت در سیستم نیستند. بنابراین اگر تماسی از خارج از ایالات متحده انجام می شود و بسیاری از مردم تصور می کنند که بیشتر تماس های روبوک هستند ، این رمز شناسایی به آن ضمیمه نمی شود.

  سال گذشته FCC به شرکت های تلفن اجازه داد تماس های برخی از "ارائه دهندگان خدمات صوتی بد عمل کننده" را مسدود کرده و علیه شرکت هایی که به عنوان "دروازه" برای روبوکال خارجی عمل می کنند ، اقدام کردند ، اما همانطور که ریوز اشاره کرد هنوز مشکلی است. ریوز استدلال کرد که چیزی مانند قانون "مشتری خود را بشناس" که در صنعت بانکداری صدق می کند ، در زمینه تلفن نیاز به پیشرفت چشمگیرتری در مبارزه با تماس های روبی دارد. آگهی

  تا بعدازظهر دیروز ، 4798 شرکت در پایگاه کاهش Robocall ثبت نام کرده بودند. FCC می گوید: "همه بزرگترین شرکت های تلفن دارای مجوز اجرای استانداردهای STIR/SHAKEN در شبکه های IP خود هستند. صدها شرکت مخابراتی دیگر نیز مجوز پیاده سازی کامل را در شبکه های IP خود دریافت کرده اند." شرکت های تلفن که به طور کامل STIR/SHAKEN را در شبکه های خود پیاده سازی نمی کنند "باید مراحل تخفیف روبوک را که برای اطمینان از منبع عدم تماس های روبی غیرقانونی انجام می دهند ، شرح دهند." FCC اعلام نکرد که چه تعداد از شرکت ها از رعایت نکرده اند.

  گروه تحقیقاتی منافع عمومی ایالات متحده (PIRG) 3063 پرونده ارسالی تا 3 سپتامبر را تجزیه و تحلیل کرد و دریافت که "17 درصد (536 شرکت) گفتند که به طور کامل از فناوری ضد روبوکال استفاده شده است ؛ 27 درصد (817 شرکت) تا حدی این فناوری را اجرا کرده اند و 56 درصد (1710 شرکت) گفته اند که از فناوری استاندارد صنعت استفاده نمی کنند بلکه از روشهای خود برای مدیریت تماس های روبی استفاده می کنند. "

  پس از مهلت 30 ژوئن تماس های روبوک اندکی کاهش یافت

  اگرچه گزارش PIRG به این نتیجه رسید که "صنعت تقریباً به آن اندازه که در مبارزه با آن امیدوار بود" عمل نمی کند ، اما اعلام کرد که ترافیک robocall کاهش یافته است از زمان مهلت اجرای STIR/SHAKEN در 30 ژوئن. YouMail ، یک سرویس مسدود کننده روبوک ، محاسبه می کند که "آمریکایی ها امسال بیش از 34 میلیارد تماس تلفنی دریافت کرده اند ، به طور متوسط ​​تقریبا 4.3 میلیارد تماس در ماه در ماه ، و این کشور را در سرعت تقریبا 52 میلیارد روبرو شد bocalls برای سال با این حال ، از آنجا که STIR/SHAKEN و قوانین جدید فدرال برای کاهش ضربات فراگیر در 30 ژوئن به اجرا درآمد ، ما 8.6 درصد کمتر در ماه تماس روبی مشاهده کرده ایم. "داده های YouMail تا اوت ادامه می یابد.

  STIR/SHAKEN پیاده سازی مورد نیاز بود کنگره پس از برنامه انطباق داوطلبانه Ajit Pai رئیس وقت FCC به تصویب گسترده منجر نشد. برای سهولت در مسدود کردن تماس های شرکت های غیر مطابقت ، FCC یک سرویس هشدار ایمیل برای اطلاع رسانی به شرکت های تلفن در مورد به روزرسانی Robocall ارائه می دهد. پایگاه داده.

  "FCC از هر ابزاری که می توانیم برای مقابله با تماس های روبی و جعل مخرب استفاده می کند - از جریمه های قابل توجه بازیگران بد تا تغییرات سیاست تا نوآوری های فنی مانند STIR/SHAKEN ،" روزوزرنس ، سرپرست FCC ، روزنورسل گفت. "مهلت امروز یک ابزار بسیار قوی برای مسدود کردن تماس های غیرقانونی غیرقانونی ایجاد می کند."

خبرهای دیگر از سیاست فناوری