خبر

 • تک بورد - انتخاب FTC بایدن یک قهرمان حریم خصوصی است که محدودیت هایی در تشخیص چهره می خواهد

  انتخاب FTC بایدن یک قهرمان حریم خصوصی است که محدودیت هایی در تشخیص چهره می خواهد
  2 روز و 15 ساعت قبل

  نامزد آلوارو بدویا منتقد نظارت است که حریم خصوصی را حق مدنی می داند.
  گزارش می شود که رئیس جمهور جو بایدن استاد حقوق جورج تاون و محقق حریم خصوصی آلوارو بدویا را به کمیسیون تجارت فدرال معرفی می کند. بدویا مدیر م foundسس مرکز حقوق خصوصی و فناوری قانون جورج تاون است ، جایی که تمرکز زیادی روی تشخیص چهره و سایر اشکال نظارت داشته است.

  بدویا پس از یک "تحقیق یک ساله" که در سال 2016 نشان داد اکثر بزرگسالان آمریکایی در یک شبکه تشخیص چهره پلیس ثبت نام کرده اند و شرکت های فروشنده برای رسیدگی به این مشکل کم کاری کرده اند ، گزارشی در مورد "تشخیص چهره غیرقانونی پلیس در آمریکا" در سال 2016 نوشت. بر اساس بیوگرافی بدویا در وب سایت قانون جورج تاون ، تعصب نژادی و جنسیتی رایج برای نرم افزار اسکن چهره است. " این تحقیقات منجر به جلسات کنگره و همچنین "مجموعه ای از قوانین در زمینه فناوری در سراسر کشور شد و اولین ممیزی جانبداری جامع از فناوری توسط موسسه ملی استاندارد و فناوری"

  قبل از راه اندازی مرکز حفظ حریم خصوصی در جورج تاون ، بدویا مشاور ارشد کمیته فرعی قوه قضاییه سنای آمریکا در زمینه حریم خصوصی ، فناوری و قانون بود. نامزدی بدویا به طور رسمی اعلام نشده است ، اما امروز توسط رسانه ها از جمله Axios و The Washington Post اعلام شد. پست نوشت: انتظار می رود که امروز بایدن اعلام شود.

  در صورت تأیید مجلس سنا ، بدویا بخشی از اکثریت 3-2 دموکرات در FTC خواهد بود. FTC در حال حاضر یک لیست کامل از پنج کمیسیونر دارد ، اما یک مکان باز می شود زیرا روهیت چوپرا ، کمیسر دموکرات ، به عنوان مدیر دفتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان معرفی شد.

  به طور جداگانه ، بایدن هنوز باید یک دموکرات را معرفی کند به کمیسیون ارتباطات فدرال ، که از زمان روی کار آمدن بایدن با بن بست 2-2 مواجه شده است. آگهی

  آلوارو "در پاسخگویی به Big Tech دنباله ای ایجاد کرد"

  FTC توسط رئیس لینا خان رهبری می شود که انتقاد وی از Big Tech باعث نگرانی فیس بوک و آمازون شده است. او باید خود را از تحقیقات ضد انحصاری در مورد شرکت ها منصرف کند.

  گروه های حامی مصرف کننده نامزد خان را برای FTC تشویق کردند و به همین ترتیب از انتخاب بایدون برای بدویا راضی هستند. آلوارو "در پاسخگویی به بیگ تکنیک راهی را دنبال کرد و دوران حرفه ای خود را به نفع افراد ناتوان ، به ویژه در جوامع مهاجر ، مبارزه کرد. بورس تحصیلی و حمایت او نشان داد که چگونه از Big Data برای تسهیل نظارت ظالمانه و تبعیض نژادی علیه آسیب پذیرترین افراد استفاده می شود. "شارلوت اسلیمان ، مدیر سیاست های رقابت در زمینه دانش عمومی امروز گفت.

  کریگ آرون ، رئیس مطبوعات آزاد ، آلوارو را" متفکر و متفکر درخشان در مسائل مربوط به حریم خصوصی و فناوری "دانست که" از تأثیرات و نیازهای مهاجران و اجتماعات رنگی در اولویت هستند ... مجلس سنا باید در اسرع وقت برای تأیید او اقدام کند و اطمینان حاصل کند که FTC می تواند با تمام توان برای پیشبرد کار خود کار کند ، که هرگز مهمتر نبوده است. "

  حریم خصوصی بعنوان یک حقوق مدنی

  در مقاله ای که در مجله مروری حقوق نیومکزیکو با عنوان "حریم خصوصی به عنوان حقوق شهروندی" در سال 2020 منتشر شد ، بدویا نوشت که "در طول تاریخ آمریکا ، بارهای نظارت دولت کاهش یافته است. en به طور عمده بر دوش مهاجران ، بدعت گذاران ، افراد رنگین پوست ، فقرا و هر کس دیگری که "دیگران" را در نظر گرفته اند. "نمونه های مدرن عبارتند از" سوگیری نژادی در فناوری تشخیص چهره "و یک طرح متلاشی شده توسط اداره مهاجرت و گمرک (ICE)." وی نوشت: "به طور خودکار و پیوسته رسانه های اجتماعی مهاجران - پست های فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام آنها را اسکن کرده و حداقل ... (مقاله بدویا خاطرنشان کرد (طرح 2017 پس از اعتراض سازمان های حقوق مدنی و حفظ حریم خصوصی کنار گذاشته شد.)

  بدویا شفافیت بیشتری در مورد نحوه استفاده از فناوری برای نظارت اعلام کرد.

  "درست است دوم ، می توانید آنلاین شوید و دریابید که چند بار قضات فدرال در نیومکزیکو دستور شنود داده اند ، جنایات مربوط به چه مدت بوده است ، این شنودها چقدر طول کشیده است ، چند نفر دستگیر شده اند و چند نفر محکوم شده اند. چرا ما نمی توانیم این کار را برای هر فناوری نظارتی که در قرن 21 اختراع شده است انجام دهیم؟ " بدویا نوشت.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری