خبر

 • تک بورد - الیزابت هولمز و

  الیزابت هولمز و "نقل به زوم" در آزمایشی Rittenhouse: داستان های برتر سیاست 2021


  26 روز و 14 ساعت قبل

  محاکمه هولمز، رفتار بد ISPها و بسیاری داستان های بزرگ دیگر از سال گذشته.
  در دنیای اخبار سیاست های فناوری، سال 2021 با ممنوعیت توئیتر و سایر شبکه های اجتماعی، رئیس جمهور وقت دونالد ترامپ، پس از شورش 6 ژانویه آغاز شد. بسیاری از داستان های قابل توجه دیگر در ماه های بعد دنبال شد.

  محاکمه الیزابت هولمز افشاگری های شگفت انگیزی را در مورد ترانوس به نمایش گذاشت، در حالی که قاضی دادگاه کایل ریتنهاوس به دادستان اجازه استفاده از ویژگی کوچک کردن برای بزرگنمایی iPad را نداد. فرماندار جمهوری خواه میسوری ادعا کرد که مشاهده کدهای HTML "هک" است، واتس اپ کاربران را مجبور به اشتراک گذاری داده ها با فیس بوک کرد، اپل یک طرح بحث برانگیز برای اسکن عکس ها اعلام کرد و دادگاه عالی صنعت نرم افزار را از حق چاپ API نجات داد. پرزیدنت جو بایدن نتوانست اکثریت کمیسیون ارتباطات فدرال را به دموکرات ها بدهد و جمهوری خواهان اکنون در حال مبارزه با تلاش دیرهنگام بایدن برای پرکردن صندلی خالی FCC هستند.

  طبق معمول، ما داستان های زیادی درباره رفتار بد شرکت های مخابراتی نوشتیم. - مانند زمانی که ورایزون کاربران را مجبور به برنامه‌های گران‌تر برای دریافت 50 دلار یارانه دولتی در ماه کرد. این مقاله بهترین داستان‌های خط‌مشی سال ما را فهرست کرده و خلاصه می‌کند، که بر اساس علاقه و اهمیت خواننده انتخاب کردیم.

  الیزابت هلمز به اتهام کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران و بیماران محاکمه می‌شود

  وقتی الیزابت هولمز Theranos را تأسیس کرد، او گفت که می‌خواهد روش انجام آزمایش‌های تشخیصی بالینی را تغییر دهد و آن‌قدر سریع و آسان انجام شود که بیماران بتوانند نتایج خود را در کمتر از 20 دقیقه دریافت کنند. خیلی خوب به نظر می رسید که درست باشد - و همینطور هم شد. امسال، بنیانگذار و مدیر عامل سابق شرکت شکست خورده به اتهام کلاهبرداری از سرمایه گذاران و بیماران به دادگاه رفت.

  هیئت منصفه در مورد میزان سوختگی خارق العاده ترانوس، مشکلات بی شمار آن با آزمایشگاه های تشخیصی، نمایش های تبلیغاتی سرمایه گذاران، شنیدند. گزارش‌های جعلی، و سرمایه‌گذاران را نادیده گرفت. و این همه قبل از اینکه هولمز در جایگاه قرار گیرد بود. وقتی این اتفاق افتاد، او دانشمندان را زیر اتوبوس انداخت، دوست پسر سابقش را به رفتار توهین آمیز متهم کرد، و در تلاش برای مقابله با شهادت 29 شاهدی که توسط دادستانی فراخوانده شده بود، درگیر تاریخچه تجدیدنظر طلبانه شد.

  شما نباید زوم کنید: قاضی دادگاه Rittenhouse ویژگی اصلی iPad را مجاز نمی‌داند

  در طول محاکمه Kyle Rittenhouse که با تبرئه به پایان رسید، قاضی بروس شرودر از توماس بینگر، دادستان شهرستان کنوشا، از استفاده از گیر دادن به- جلوگیری کرد. ویژگی زوم در iPad در حالی که فیلم پهپاد از شب تیراندازی مرگبار در ویسکانسین را نشان می دهد. پس از اینکه مارک ریچاردز، وکیل مدافع ادعا کرد که با نزدیک کردن به زوم، «برنامه‌نویسی آی‌پد اپل آنچه را که فکر می‌کند وجود دارد، ایجاد می‌کند، نه آنچه لزوماً وجود دارد»، شرودر موافقت کرد که بزرگ‌نمایی ممکن است «موارد بیشتری را در ویدیو وارد کند». بینگر طرح استفاده از آی‌پد را در جریان بررسی متقابل Rittenhouse کنار گذاشت و در عوض ویدیوی پهپاد را روی یک تلویزیون 4K متصل به رایانه‌ای با ویندوز نمایش داد.

  تبلیغات

  اینتل از بین رفت—و آینده آن اکنون به ساختن همه بستگی دارد. تراشه های else

  برای سال ها، اینتل در صدر صنعت نیمه هادی قرار داشت. طراحی‌های تراشه‌ها و مدل‌های آن حسادت جهانیان را برانگیخت. اما چند سال پیش، این شرکت دچار مشکل شد و امروزه دیگر قادر به ساخت تراشه های پیشرفته نیست. مدیر عامل شرکت پت گلسینگر فکر می‌کند که برنامه‌ای دارد، و این نیاز به اینتل که از لحاظ تاریخی جزیره‌ای است، می‌خواهد کارخانه‌های خود را برای تولید تراشه‌هایی برای "جامعه در کل" باز کند.

  تولید نیمه‌رساناها از مقیاس بهره برده است، روندی که تنها با کوچک شدن ترانزیستورها افزایش یافته است. بدون مشتریان ریخته گری، اینتل ممکن است مقیاس کافی برای ماندن در لبه برتر را نداشته باشد. Chenming Hu، پروفسور UC-Berkeley به Ars گفت: «اینتل از TSMC و سامسونگ در فناوری بسیار پیشرو عقب مانده است. این اولین بار نیست که اینتل برای تبدیل شدن به یک کارخانه ریخته گری تلاش می کند، اما ممکن است اولین بار باشد که مجبور شده است. هو گفت که موفقیت واقعاً به این بستگی دارد که فکر می‌کنید باید این کار را انجام دهید یا خیر.

  اپل توضیح می‌دهد که چگونه آیفون‌ها عکس‌ها را برای تصاویر آزار جنسی کودکان اسکن می‌کنند

  در ماه اوت، اپل برنامه‌ای را اعلام کرد که آیفون‌ها و سایر دستگاه‌های اپل را قبل از آپلود تصاویر در iCloud، عکس‌ها را برای یافتن مطالب آزار جنسی کودکان (CSAM) اسکن کند. کارشناسان امنیتی و حامیان حریم خصوصی ابراز نگرانی کردند و استدلال کردند که دولت‌ها از سیستم اسکن عکس برای نظارت گسترده‌تر استفاده خواهند کرد - به عنوان مثال با درخواست از اپل که تصاویر نقض حقوق بشر، اعتراضات سیاسی و موارد دیگر را اسکن و مسدود کند. محتوایی که باید به عنوان بیان آزاد محافظت شود."

  اپل از حفاظت از حریم خصوصی سیستم دفاع کرد و گفت که درخواست های دولت برای گسترش اسکن عکس فراتر از CSAM را رد خواهد کرد. اما در ماه سپتامبر، تایتان صنعت گفت که بهبود برنامه قبل از استقرار "در ماه های آینده زمان بیشتری نیاز خواهد داشت". اپل اخیراً ارجاع به اسکن CSAM را از صفحه وب ایمنی کودک خود حذف کرد اما در 15 دسامبر به Ars گفت که "هیچ چیزی در برنامه اش برای استقرار در نهایت سیستم تغییر نکرده است". اپل همچنین یک سیستم مرتبط را پیاده‌سازی کرده است که عکس‌های موجود در پیام‌ها را برای برهنگی اسکن می‌کند، اما این فقط برای دستگاه‌های اپل مورد استفاده کودکان اعمال می‌شود و برای والدین اختیاری است.

  مشاهده کد HTML وب‌سایت غیرقانونی یا "هک" نیست. . به فرماندار میسوری می‌گوید.

  مایک پارسون، فرماندار میسوری واقعاً نمی‌خواست بپذیرد که یک وب‌سایت دولتی ایالتی شماره‌های کامل تأمین اجتماعی معلمان و سایر کارکنان مدرسه را به صورت رمزگذاری نشده افشا کرده است. فرماندار جمهوری خواه، خبرنگار سنت لوئیس پست دیسپچ را که حفره امنیتی شکاف را یافته بود، "هکر" خواند و تهدید کرد که هم به اتهامات جنایی و هم "دعوای مدنی برای بازپس گیری خسارات علیه همه کسانی که درگیر هستند" خواهد بود. در واقع، جاش رنو، گزارشگر Post-Dispatch، به سادگی کد HTML وب سایت را مشاهده کرده بود، به مقامات دولتی از مشکل امنیتی اطلاع داده بود، و این نقص را تا زمانی که رفع نشده بود، به صورت عمومی گزارش نکرده بود.

  تحقیق عجیب نیز انجام شد. شاجی خان، استاد امنیت سایبری در دانشگاه میسوری-سنت را هدف قرار داد. لویی که به رنو کمک کرد تا آسیب پذیری امنیتی را تأیید کند. خان با نامه ای به پارسون و چندین آژانس دولتی پاسخ داد و توضیح داد که مشاهده کد منبع رمزگذاری نشده یک وب سایت غیرقانونی یا "هک" نیست و ترجمه کد منبع به متن ساده می تواند "توسط هر کسی انجام شود." بعداً مشخص شد که مقامات دولت ایالت میسوری قصد داشتند به طور علنی از روزنامه‌نگاری که نقص امنیتی را قبل از تغییر شدید در برنامه‌ها کشف کرده است، تشکر کنند.

  واتس‌اپ به کاربران یک اولتیماتوم می‌دهد: داده‌ها را با فیس‌بوک به اشتراک بگذارید یا استفاده از برنامه را متوقف کنید

  h3>

  سرویس واتس‌اپ متعلق به فیس‌بوک در سال 2021 با دادن یک اولتیماتوم به کاربران خود شروع به کار کرد: موافقت کنید اطلاعات شخصی آنها را با شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید یا حساب‌های آنها را حذف کنید. یک هشدار درون برنامه ای به کاربران دستور داد تا با تغییرات گسترده در شرایط خدمات واتس اپ موافقت کنند و گفت که افرادی که سیاست حفظ حریم خصوصی اصلاح شده را نمی پذیرند دیگر نمی توانند از برنامه پس از 8 فوریه 2021 استفاده کنند. واتس اپ این تغییر را به تاخیر انداخت. برای چند ماه پس از واکنش شدید اما سیاست جدید را در ماه مه اجرا کرد.

  ترامپ پس از ممنوعیت از توییتر، توییت‌ها را حذف می‌کند

  دونالد ترامپ پس از حمله 6 ژانویه به توییتر برای همیشه ممنوع شد. کاپیتول ایالات متحده، با توئیتر اعلام کرد که این تصمیم را برای جلوگیری از "تحریک بیشتر خشونت" اتخاذ کرده است. ترامپ توسط سایر شبکه های اجتماعی نیز ممنوع شد که در نهایت از رئیس جمهور یک دوره ای بسنده کردند. ترامپ بعداً از توییتر، فیس بوک و یوتیوب زیرمجموعه گوگل شکایت کرد و مدعی شد که هر سه شرکت متهم به "سانسور غیرمجاز" هستند که "حق آزادی بیان متمم اول قانون اساسی" را نقض می کند. اما دادگاه ها به طور کلی دریافته اند که اصلاحیه اول از حق شرکت ها برای تعدیل محتوای ارسالی توسط کاربر محافظت می کند، که منجر به داستان بعدی ما می شود.


  تگ ها:

  الیزابت , هولمز , آزمایشی , rittenhouse , داستان , برتر , سیاست , 2021


  v 7
خبرهای دیگر از سیاست فنی