خبر

 • تک بورد - الیزابت هولمز شخصاً ارائه سرمایه گذاران را تایید کرد ، دادگاه شنید

  الیزابت هولمز شخصاً ارائه سرمایه گذاران را تایید کرد ، دادگاه شنید
  17 روز و 12 ساعت قبل

  هیئت منصفه جزئیات مربوط به نمایشنامه های بد سرمایه گذاران و عدم صحت بازاریابی را می شنود.
  طی چند روز گذشته ، اعضای هیئت منصفه در محاکمه جنایی الیزابت هولمز ، بنیانگذار Theranos ، درباره دموی بدنامی که اکنون به سرمایه گذاران Theranos داده شده است ، شنیده اند. دستگاهها سر و صدا ایجاد می کنند اما نتیجه ای ندارند ، آنها برنامه هایی را اجرا می کردند که پیام های خطا را نشان نمی داد ، و در برخی موار

  دیروز ، تصویر ادامه پیدا کرد و شهادت دانیل ادلین ، مدیر محصول که با برادر هولمز کریستین دوست بود ادامه داد. ادلین فاش کرد که خود هولمز و دانیل یانگ ، دانشمند و معاون رئیس Theranos ، نقش اصلی را در آنچه در نهایت در بازدیدهای نمایشی برای بازدیدکنندگان و سرمایه گذاران رخ داد ، بازی کردند.

  خواندن بیشتر

  دستگاه Theranos "صدای زیادی ایجاد کرد" اما در نسخه ی نمایشی Safeway هیچ کار دیگری نکرد. اما ابتدا ادلین توسط وکیل مدافع هلمز کوین داونی مورد بازجویی قرار گرفت که یک سری ایمیل های یک افسر نظامی آمریکایی که بخشی از تیم بود به دادگاه نشان داد. ارزیابی دستگاه های Theranos برای استفاده در میدان نبرد در آفریقا. یانگ در ایمیلی در ژوئن 2012 نوشت که پس از آزمایش 100 پروتکل در طول 48 ساعت در شرایط 110 درجه فارنهایت ، "از قابلیت اطمینان این استقرار بسیار خوب است". دیروز ، دادگاه از ادلین شنید که دستگاه فقط بین 72 تا 82 درجه فارنهایت فارنهایت به درستی کار می کند. یا ادلین یا یانگ اشتباه می کنند یا نکات ظریفی در اینجا وجود دارد که امیدواریم بعداً در مورد آنها بشنویم.

  ایمیل ها همچنین نشان دادند که برخی از دستگاه های Theranos به آفریقا رسیده اند و در اوگاندا ، کامرون و سودان جنوبی آزمایش شده اند. "دستگاه به خوبی حرکت می کند ، به نظر می رسد در محیط به خوبی کار می کند. تنها شکایت من صفحه لمسی است. ملیسا گیونز ، افسر فرماندهی آفریقا در ایالات متحده ، در ایمیلی گفت. او گفت که امیدوار است برای یک پیشنهاد بزرگتر بودجه بیشتری دریافت کند. ادلین در شهادت خود تصریح کرد که علیرغم آزمایش نظامی دستگاه ها ، هیچ نمونه خون واقعی از دستگاه ها در آفریقا استفاده نشده است. دستگاه های ترانوس در افغانستان بر روی هلیکوپترهای تخلیه پزشکی. ادلین گفت که این شرکت پروتکل هایی برای آزمایش در میدان هوایی بگرام تهیه کرده است اما هیچ دستگاهی به کشور ارسال نشده است. وی افزود که یکبار با دستگاهی به فلوریدا سفر کرد که در آن تست های امنیتی انجام شد ، اما آزمایش خون انجام نشد.

  تبلیغات

  نادرستی مطالب بازاریابی

  داونی در بررسی این موضوع اظهار داشت که هولمز و یانگ سعی کردند تا مطالب بازاریابی را به منظور بازتاب دقیقتر وضعیت فناوری Theranos تصحیح کنند. در یکی از موارد ، هولمز گفت که افشای اطلاعات در پایین وب سایت شرکت باید بعد از هشدار به شکایات مرکز تماس در مورد این موضوع بیشتر نمایان شود.

  بیانیه وب سایت به این شرح است: "*گاهی ، ممکن است بر اساس دستور آزمایشگاه ، به رگ گیری نیاز باشد. این امر غیر معمول است و ما قصد داریم این سناریو را به طور کامل حذف کنیم. " هولمز در ایمیلی نوشت: "من این مفهوم ستاره را که برای من ارسال شده یا به من اشاره نشده است ، ندیدم. اگر می خواهیم چنین چیزی را بگوییم ، باید صاحب آن باشیم و با خودمان مغایرت نداشته باشیم. " جان بوستیک ، وکیل مدافع ایالات متحده ، بعداً اشاره کرد که قرعه کشی ورنی حدود 40 درصد از کل نمونه های بیمار گرفته شده در Walgreens را تشکیل می دهد.

  در مورد دیگری ، مطالب بازاریابی Theranos به روز شد تا ادعای آماده شدن نتایج در 30 سال حذف شود. دقیقه ، در عوض می گوید: "نتایج در ساعت. روزها نیست. » در یکی از مبادلات مربوط به ادعای مشابه در وب سایت ، هلمز خواستار گذرنامه ای شد تا بگوید نتایج در چهار ساعت ، نه در دو ساعت ، بازگردانده می شود. با این وجود بازاریابی لزوماً با واقعیت مطابقت ندارد. در آزمایشات انجام شده توسط Safeway ، فروشگاه زنجیره ای مواد غذایی ، اغلب سه تا پنج روز طول می کشید تا نتایج آزمایش بازگردانده شود.

  چه کسی پشت نسخه های نمایشی

  بود خواندن بیشتر

  دستگاه های Theranos "پروتکل پوچ" را اجرا کردند تا نسخه نمایشی واقعی برای سرمایه گذاران را کنار بگذارند. پیش از این در بازجویی متقابل داونی از Edlin ، مدیر سابق محصول گفت که او قصد فریب هیچ فردی در نسخه ی نمایشی بازدیدکنندگان و سرمایه گذاران را ندارد. بوستیک در تغییر مسیر ، ادلین را با س questionsالاتی مواجه کرد و به دنبال این بود که مشخص کند چه کسی مسئول نسخه نمایشی سرمایه گذاران تیره است.

  بوستیک پرسید که هدف از مسدود کردن خطاها در دستگاه ها چیست. ادلین پاسخ داد: "نمی دانم." نتایج محرمانه چگونه به عملکرد خوب فناوری کمک می کند؟ ادلین گفت: "نمی دانم." آیا بازدیدکنندگان و سرمایه گذاران می خواهند درباره ناسازگاری ها بدانند؟ "من شخصاً نمی دانم. ادلین گفت. "من نمی توانم به جای آنها صحبت کنم. ادلین گفت: "دانیل این کار را کرد و الیزابت انجام داد."

  بررسی نهایی سرمایه گذاران توسط چه کسی انجام شد؟ او گفت: "الیزابت ،"

خبرهای دیگر از سیاست فناوری