خبر

 • تک بورد - الیزابت هولمز از کارمندان خواست تجهیزات آزمایشگاهی ترانوس را از دید بازرسان مخفی کنند

  الیزابت هولمز از کارمندان خواست تجهیزات آزمایشگاهی ترانوس را از دید بازرسان مخفی کنند
  23 روز و 9 ساعت قبل

  ایمیل ها نشان می دهند که بیمار هنگام آزمایش Theranos باعث تغییر دوز شده است.
  روز گذشته دادگاه در دادگاه کیفری بنیانگذار شرکت الیزابت هولمز ، کبودی و احساس بی حسی را پس از تغییر دارو پس از آزمایش Theranos گزارش کرد.

  پزشک او در پاسخ به نتایج آزمایش گزارش شده توسط ترانوس ، دوز رقیق کننده خون او را افزایش داده بود. او در ایمیلی به ترانوس گفت: "من از زمان افزایش دوز خود احساس درستی نکرده ام و همچنین تقریباً بلافاصله پس از افزایش دوز دچار کبودی های مختلف پوستی در پاها و بازوها شده ام."

  خواندن بیشتر

  ایمیل ها نشان می دهد که الیزابت هولمز پاسخ آزمایش های شکست خورده Theranos را می دهد. این شکایت و مسائل دیگر "نگرانی های جدی و جدی را برای من در مورد صحت فرآیند آزمایش ایجاد کرد ، ”دکتر آدام رزندورف ، مدیر آزمایشگاه سابق ترانوس ، در پاسخ به سingال دادستانی از اعضای هیئت منصفه گفت.

  رزندورف گفت ، آزمایش های دیگری که شرکت انجام داد نتایج نگران کننده ای داشت و پس از طرح مکرر این موضوع با مدیران ، کار به جایی رسید که او از ماندن در شرکت احساس راحتی نمی کرد. "تعداد و شدت مسائل برای من به درجه رکورد رسیده بود." روزندورف گفت ، در ژانویه 2013 ، در انتظار بازدید بازرسان دولتی که آزمایشگاه های Medicare را تأیید می کنند ، بالوانی به کارکنان خود گفته بود که هیچ کس نباید از آزمایشگاه که شامل دستگاه های ادیسون اختصاصی این شرکت است ، وارد یا خارج شود. دادگاه همچنین ایمیلی از هولمز مشاهده کرد که در آن از یکی از کارکنانش می پرسد: "به من اطلاع دهید آیا مسیر پیاده روی حسابرسان در طبقه پایین و یا سفت شده است بنابراین ما از مناطقی که دسترسی به آن ها اجتناب می شود اجتناب می کنیم و این مسیر چیست."

  در طول بازدید بازرسان دولتی ، آزمایشگاه ها از نظر قانونی موظفند به بازرسان "دسترسی به تمام مناطق تحت گواهی" اعطا کنند ، و در حالی که به نظر نمی رسد هولمز یا بالوانی بازرسان را از آن اتاق ها باز داشته باشند ، درها را نگه دارند. قطعاً احتمال اینکه آنها بخواهند ببینند داخل آن چیست ، کمتر است. رزندورف گفت: معمولاً در بازرسی ها ، کارکنان شرکت باید "آنچه را که به بازرسان تقاضا کرده اند نشان دهند." بعداً ، از رزندورف خواسته شد تا توضیحاتی در مورد اینکه چرا آزمایشات Theranos نتایج مشکوکی را ارائه می دهد ، ارائه دهد. در یک مورد ، برادر الیزابت ، کریستین هولمز ، از رزندورف خواست تا به پزشکی که توضیحات دقیق تری در مورد نتایج آزمایش کلسترول توضیح می داد ، پاسخ دهد. رزندورف به کریستین پاسخ داد: "من این مورد را منتقل می کنم." وقتی برادر هولمز از او پرسید منظور او چیست ، او پاسخ داد: "اگر از من می خواهید از این ارزشها دفاع کنم ، پاسخ منفی است."

  "عبور ،" کریستین به او گفت ، "یک گزینه نیست." در یک رایانامه بعدی بین کریستین و الیزابت ، او به برادرش گفت: "شما این کار را عالی انجام دادید." که آن زمان می دانستید نادرست یا غیرقابل اعتماد هستند؟ " مدیر سابق آزمایشگاه پاسخ داد: "نه ، من به آزمایشگاه دستور دادم که آزمایش را متوقف کند و من نگرانی هایی را به مدیریت مطرح کردم." روزندورف در پاسخ به این س ifال که آیا هولمز به او گفته است که "نتیجه نادرستی را گزارش کند" ، نه ، او چنین کاری را از او درخواست نکرده است. او همچنین فاش کرد که راه اندازی بیمار که او به تأخیر انداخت محدود به دوستان و خانواده بود. رزندورف می گوید: "همیشه به من دستور داده می شد که صادق باشم و حقیقت را بگویم." و بالوانی به ویژه ، به طور فزاینده ای فرسوده شد.

  در یک ایمیل بعدی ، او تعدادی از مسائل مربوط به پروتکل های آزمایش شرکت را بیان کرد و گفت: "این مسئله تفسیر نتایج نیست - این مسئله مربوط به قابلیت اطمینان و صحت نتیجه است ... سازنده ترین کار در این مرحله ارائه آزمایش های قابل اعتماد و قوی است ، نه چرخش. " او اخطار داد اما در حالی که شرکت به دنبال جایگزین او بود ، کار خود را ادامه داد. در آن زمان ، وی به هولمز در مورد نتیجه آزمایش دیگری مشكل داد و درخواست كرد كه از مجوز آزمایشگاه خارج شود. او به هولمز نوشت: "من تحت فشار هستم تا نتایجی را تضمین کنم که نمی توانم در آنها اطمینان داشته باشم."

  هولمز پاسخ داد: "چقدر ناراحت کننده و ناامیدکننده است که این را از شما دیدم" ، و ادعا کرد که او قبلاً نگرانی های خود را با او در میان نگذاشته است - علیرغم کپی در ایمیل های متعدد ، که هیئت منصفه مشاهده کرده اند ، جایی که او دقیقا همین کار را کرد بالوانی در پاسخ جداگانه ای شکایات روزندورف را نپذیرفت و بعداً به هولمز ایمیل زد و از او خواست تا او را اخراج کند و نه اینکه اجازه دهد چند روز گذشته خود را به پایان برساند. "ما باید به او پاسخ دهیم و دوشنبه او را قطع کنیم."

خبرهای دیگر از سیاست فناوری