خبر

 • تک بورد - الیزابت هلمز می‌گوید که گزارش‌های دارویی را جعل کرده است - به دلایل درست

  الیزابت هلمز می‌گوید که گزارش‌های دارویی را جعل کرده است - به دلایل درست
  14 روز و 18 ساعت قبل

  مدیر عامل سابق، مدیر اجرایی بالوانی را به خاطر پیش بینی های مالی بیش از حد خوش بینانه سرزنش می کند.
  الیزابت هولمز دیروز بیش از شش ساعت را در غرفه سپری کرد و تلاش کرد تا این موضوع را مطرح کند که با وجود اشتباهات، هرگز قصد فریب دادن کسی را نداشته است.

  این استدلالی است که به نظر می‌رسد به شدت به نکات ظریف و احساسات متکی است. وقتی هولمز گزارش های جعلی را به سرمایه گذاران داد، آیا قصد داشت آنها را فریب دهد؟ وقتی او پیش بینی های مالی بیش از حد خوش بینانه را به اشتراک می گذاشت، آیا فقط به کار دیگران تکیه می کرد؟ وقتی او از گفتن این موضوع به سرمایه‌گذاران خودداری کرد که ترانوس از دستگاه‌های شخص ثالث برای انجام آزمایش‌های خون استفاده می‌کند - برخلاف تصور عمومی که شرکتش به دقت پرورش داده بود - آیا او دوگانه بود یا صرفاً از اسرار تجاری شرکتش محافظت می‌کرد؟

  اینکه هیئت منصفه چگونه پاسخ‌های هولمز را تفسیر می‌کند احتمالاً به عملکرد او تحت بازجویی متقابل بستگی دارد که هنوز شروع نشده است. اما شهادت دیروز او تلاش کرد تصویری از یک مدیر اجرایی وظیفه شناس ترسیم کند که در تصمیم گیری های کلیدی اشتباه می کرد. او و وکلایش اشاره کردند که در هر یک از این موارد، نیات او نجیب بود، از ایثار گرفته تا اعتماد، احترام، و حتی حمایت مادرانه.

  گزارش های دکتری

  ادامه مطلب

  Theranos لوگوهای فایزر و یکی دیگر از غول‌های داروسازی را برای گزارش‌های جعلی حذف کرد. او ادعا می‌کند که فکر نمی‌کرد سرمایه‌گذاران یا مدیران Walgreens و Safeway فکر کنند که شرکت‌های دیگر گزارش‌ها را تهیه کرده‌اند. در عوض، با قرار دادن لوگوهای Pfizer و Schering-Plough بر روی گزارش ها - در هر صفحه، در مورد گزارش Pfizer - او گفت که فقط به شرکای خود اعتبار می دهد.

  او شهادت داد: «این کار با مشارکت این شرکت‌ها انجام شد و من سعی می‌کردم آن را منتقل کنم». نویسندگان گزارش، داونی از او پرسیدند. او گفت: «نه. "من آن شهادت را در این مورد شنیده‌ام، و ای کاش آن را به گونه‌ای دیگر انجام می‌دادم."

  پیش‌بینی‌های بالوانی

  هنگامی که او پیش‌بینی‌های مالی بد را مقصر می‌دانست، بمب دیگری رخ داد. دقیقاً با رامش "سانی" بالوانی، مدیر ارشد اجرایی ترانوس و دوست پسرش در آن زمان. به گفته هولمز، پیش‌بینی‌ها از مدل‌های مالی که او ایجاد کرده بود، به‌شدت تحت‌تاثیر پیش‌فرض‌ها در مورد سرعت اجرای خدمات آزمایشی Theranos در فروشگاه‌های Walgreens بود. این استارتاپ با داروخانه قراردادی داشت تا دستگاه های اختصاصی خود را در حدود 3000 مکان قرار دهد.

  در حالی که او در پیش بینی های مالی به بالوانی اعتماد داشت، هولمز گفت که معاون رئیس جمهور دانیل یانگ را مسئول عرضه Walgreens کرده است. . او در دادگاه گفت: «او مهارت‌هایی در مدل‌سازی و داده‌ها داشت و ما می‌خواستیم آن‌ها را به کار ببریم.» او در دادگاه گفت: «زمانی که این عرضه با شکست مواجه شد، به این دلیل نبود که فناوری ترانوس در حد مطلوب نبود، او او گفت، اما از آنجایی که مدیریت جدید Walgreens دچار سردرگمی شد، فکر می‌کرد که اگر یک دستگاه Theranos را در هر فروشگاهی قرار دهند، با مشکلات نظارتی مواجه خواهند شد. او گفت: "وکلای ما نظرات متفاوتی داشتند، اما ما موافقت کردیم که آنچه والگرینز می‌خواست را انجام دهیم."

خبرهای دیگر از سیاست فنی