خبر

 • تک بورد - الیزابت هلمز دانشمندان را زیر اتوبوس می اندازد

  الیزابت هلمز دانشمندان را زیر اتوبوس می اندازد
  15 روز و 3 ساعت قبل

  او ادعا می‌کند که دیدگاه گلگون هولمز نسبت به فناوری Theranos توسط دیگران شکل گرفته است.
  الیزابت هولمز مایل است هیئت منصفه بداند که دانشمندان، در Theranos و سایر شرکت‌ها، او را به بیراهه کشانده‌اند.

  یکی از آن دانشمندان ایان گیبونز بود که تلاش‌های تحقیقاتی علمی Theranos را رهبری کرد. در سال 2008، او ارائه‌ای درباره آخرین فناوری شرکت برای او ارسال کرد و گفت که «اهداف طراحی عملکرد نشان داده شده‌اند»، «نتایج عالی بوده‌اند» و اینکه فناوری شرکت در «ارزیابی بالینی در چندین سایت» است.

  هولمز به دادگاه گفت که احساس می‌کند به این معناست که شرکت به "اهداف طراحی" خود دست می‌یابد، اگرچه او مشخص نکرده است که این اهداف چیست.

  ادامه مطلب"اوه، نه"—دانشمند فایزر ادعای هولمز مبنی بر اینکه فایزر فناوری Theranos را تایید کرده است را رد می کند سپس، مطالعات انجام شده توسط دانشمندان در شرکت های دارویی دیگر وجود داشت. ارائه ای که در فوریه 2009 برای هولمز ایمیل شد شامل یک اسلاید با عنوان "موفقیت های تکمیل شده" بود و تعدادی از شرکت های بزرگ از جمله Pfizer، GlaxoSmithKline، Novartis، Mayo Clinic، AstraZeneca و Merck را فهرست کرد. داونی از هلمز پرسید این اسلاید چه معنایی داشت. او گفت: "ما با موفقیت به اهداف برنامه دست یافتیم." آیا آنها باید این فناوری را تأیید می کردند؟ برای دریافت پرداخت نهایی در قرارداد؟ مشخص نبود.

  دانشمندان شرکت‌های دیگر

  هفته‌ها پیش، هیئت منصفه شهادت دانشمندان Pfizer و Schering-Plough را که توسط Merck خریداری شده بود، شنیدند و گفتند که هیچ یک از این دو شرکت فناوری Theranos را تایید کرده بود. هیئت منصفه همچنین متوجه شد که فقدان اعتبار هولمز را از ارسال گزارشی که توسط Theranos نوشته شده بود با آرم های آن شرکت ها به طور برجسته در بالای صفحه به سرمایه گذاران ارسال نمی کرد.

  در شهادت دیروز، هولمز اظهار داشت که او فکر می کند. Schering-Plough، و بعداً Merck، بر اساس تماس با یکی از دانشمندان این شرکت، دیدگاه‌های مثبتی نسبت به فناوری Theranos داشتند.

  برای حمایت از این تصور، وکلای مدافع ایمیلی از دستیار هولمز را نشان دادند که در آن خلاصه ای از تماس سال 2010 با کنستانس کالن، دانشمند Schering-Plough که وظیفه بررسی فناوری Theranos را بر عهده داشت، نشان داد. دستیار گفت که کالن به هولمز گفته است که هنگام تماس با سایر دانشمندان مرک از نام او استفاده کند. دستیار هولمز نوشت: «در مجموع، به نظر من، عالی بود. "در 3 هفته گذشته هر روز صبح با او تماس گرفتم بالاخره نتیجه داد..."

  تبلیغات

  در شهادت قبلی، کالن گفت که تحت تأثیر فناوری Theranos قرار نگرفته است و پس از خرید شرینگ توسط مرک، او غرق در کار شده است. -شخم زدن. یکی از تفسیرهای تماس سال 2010 می تواند این باشد که یک کالن که بیش از حد کار کرده بود سعی می کرد هولمز سرسختی را از پشت خود بیرون کند.

  عینک های رز رنگ

  در یک لحظه شفافیت هولمز تصدیق کرد که در حالی که می خواست با وزارت دفاع شریک شود، ترانوس هرگز معامله ای نداشت. سرمایه‌گذاران شهادت داده‌اند که شرکت به آنها گفته است که دستگاه‌هایش در این زمینه توسط ارتش مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  اما بخش‌های دیگر شهادت هولمز نشان می‌دهد که او تقریباً همه پیشرفت‌ها را با عینک‌های رز رنگ مشاهده کرده است. اگرچه فایزر فناوری Theranos را تایید نکرده بود، هولمز امیدوار بود که درخواست یکی از مدیران فایزر برای "تعاملات بیشتر" منجر به یک توافق مشخص شود، نه فقط جلسات بیشتر.

  هولمز همچنین گفت که او فکر می کند "ما ما را دنبال می کنیم." سیستم به خوبی کار می کرد» پس از اینکه گیبون در سال 2008 گزارشی را برای او ارسال کرد که بیان می کرد «نتایج سنجش دقیق بوده است».

  آنچه نه هولمز و نه وکیل او در مورد آن صحبت نکردند این بود که نتایج دقیق همیشه به این معنی نیست که یک سیستم به خوبی کار می کند. . یک سنجش دقیق نتایج نزدیک به هم را نشان می دهد. یک سنجش دقیق مقدار واقعی یا حداقل نزدیک به آن را گزارش می کند. یک تست خوب هم دقیق و هم دقیق است. نتایج سنجش «دقیق» Theranos ممکن است از نظر فنی چشمگیر بوده باشد - ماشین‌ها بارها و بارها همان مقدار را برمی‌گرداندند - اما لزوماً به این معنی نیست که دقیق بودند. (گیبونز در سال 2013 اندکی قبل از اینکه در دعوای حق اختراع مربوط به ترانوس اظهارنظر کند، در اثر خودکشی درگذشت.)

  ادامه مطلب

  هولمز ادعا کرد که ترانوس می‌تواند «بیشتر» انجام دهد. بیش از 1000 آزمایش» - انجام داد. 12در یک تبادل ایمیل دیگر، گیبونز به هولمز گفت که نسخه بعدی دستگاه شرکت، نسخه 4.0، «قادر به انجام هر اندازه‌گیری مورد نیاز در یک تنظیمات تست توزیع شده خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود که چندین فناوری اندازه‌گیری متمایز گنجانده شود.

  هولمز ظاهراً احساس می‌کرد که این نقشه راه محصول شواهد محکمی از قابلیت‌های فنی شرکت او است، نه راهی برای دستیابی به آنها. او به دادگاه گفت: "من فهمیدم که این چهار سریال می توانند هر آزمایش خونی را انجام دهند."

  شهادت هولمز امروز ادامه دارد.

خبرهای دیگر از سیاست فنی