خبر

 • تک بورد - افشاگر می گوید Metaverse مشکلات حریم خصوصی فیس بوک را به محل کار خواهد آورد

  افشاگر می گوید Metaverse مشکلات حریم خصوصی فیس بوک را به محل کار خواهد آورد
  29 روز و 3 ساعت قبل

  فرانسیس هاگن، افشاگر فیس بوک، گفت که متاورس متا در محل کار متا می تواند افراد بیشتری را وادار کند که داده های بیشتری را تحویل دهند.
  فرانسیس هاگن، افشاگر فیس بوک، گفت: دیدگاه مارک زاکربرگ، مدیر عامل شرکت متا از آینده ای که به واقعیت مجازی دامن می زند، می تواند خطرات جدیدی را برای حفظ حریم خصوصی برای خانه ها و محل کار ما به همراه داشته باشد.

  ماه گذشته، زاکربرگ اعلام کرد که شرکت خود را بر روی متاورس متمرکز خواهد کرد. در حالی که این مفهوم معانی زیادی دارد، اما از نظر زاکربرگ، این یک "اینترنت حتی فراگیرتر و تجسم یافته تر" است که در آن کاربران می توانند با دوستان خود ملاقات کنند، با همکاران ارتباط برقرار کنند، برای کالاها و خدمات خرید کنند و غیره. به عبارت دیگر، زاکربرگ می‌خواهد جان مردم را بگیرد و آنها را درون یک متاوره قرار دهد، ترجیحاً چیزی که او کنترل می‌کند. دقیقا؟ برای هاوگن، این یک پرچم قرمز است. فیس‌بوک باید قبل از شروع ساختن همه این موارد، یک طرح شفافیت برای متاورس داشته باشد، زیرا در رابطه با فیس‌بوک نشان داده‌اند که می‌توانند پشت دیوار پنهان شوند، مدام اشتباهات غیرقابل‌اجبار انجام می‌دهند، آنها کارهایی را انجام می‌دهند که سود خود را به آنها ترجیح می‌دهند. او در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس گفت: امنیت ما.

  Haugen تا آوریل امسال مدیر محصول فیس بوک بود. او قبل از استعفا ده‌ها هزار سند را جمع‌آوری کرد که جزئیات مشکلات مختلف شرکت را شامل می‌شود، از آسیب‌ها به سلامت روان نوجوانان گرفته تا خشونت‌های قومیتی و رفتار ویژه با افراد VIP. او اسناد را به کنگره، وال استریت ژورنال و تنظیم‌کننده‌های SEC تحویل داد، جایی که او همچنین یک شکایت افشاگر مبنی بر اینکه شرکت با پنهان کردن بسیاری از مشکلاتش از سهامداران، وظیفه امانتداری خود را نقض کرده است، تنظیم کرد.

  در پی بمب‌های هاوگن، فیس‌بوک شرکت مادر خود را با نام متا تغییر نام داد و زاکربرگ شروع به تبلیغ متاورس به عنوان چیز بزرگ بعدی شرکت رسانه‌های اجتماعی کرد. هاوگن گفت که این اقدامات تلاشی برای منحرف کردن تمرکز از مشکلات شرکت است. او گفت که ذهنیت فیس بوک این بوده است که "اگر مکالمه را دوست ندارید، سعی می کنید مکالمه را تغییر دهید."

  تبلیغات

  "فرصت یک بار در نسل"

  دیروز، هاوگن در بروکسل بود و در مقابل پارلمان اروپا سخنرانی کرد. نظرات و جلسه پرسش و پاسخ او نزدیک به سه ساعت به طول انجامید و در پایان مورد تشویق قرار گرفت. او در اظهارات خود هشدار داد که فیس‌بوک در «رقص با داده‌ها» برتری دارد و قانون‌گذاران را تشویق کرد تا درباره اطلاعاتی که از این شرکت دریافت می‌کنند از فیس‌بوک جزئیات بپرسند، از جمله اینکه دقیقاً چگونه به دست آمده‌اند. او همچنین توصیه کرد که قانونگذاران اتحادیه اروپا بر روی اثبات آتی قانون خدمات دیجیتال پیشنهادی تمرکز کنند، که فشار را بر پلتفرم‌ها برای تعدیل محتوای غیرقانونی افزایش می‌دهد.

  «قانون خدمات دیجیتال که اکنون در پارلمان وجود دارد، این پتانسیل را دارد که او در بیانیه افتتاحیه خود گفت که یک استاندارد طلای جهانی باشد. او می‌گوید: «این می‌تواند الهام بخش کشورهای دیگر، از جمله کشور من، باشد تا قوانین جدیدی را دنبال کنند که از دموکراسی‌های ما محافظت کند. اما قانون باید قوی باشد و اجرای آن محکم باشد. در غیر این صورت، ما این فرصت یک بار در یک نسل را برای همسویی با آینده فناوری و دموکراسی از دست خواهیم داد."

  فیس بوک/متا با وعده ایجاد 10000 شغل در بلوک به دنبال نرمش کردن قانونگذاران اروپایی است. برای توسعه مفهوم متاورس خود.

  مشکلات Supercharged

  Haugen ابراز نگرانی کرد که متاورس متعلق به فیس‌بوک/متا تنها مشکلاتی را که در پلتفرم‌های فعلی این شرکت وجود دارد، افزایش می‌دهد. او به AP گفت: محیط‌های مجازی از نوع پیشنهادی زاکربرگ، پتانسیل این را دارند که «بسیار اعتیادآور باشند، و مردم را تشویق می‌کنند تا از واقعیتی که ما واقعاً در آن زندگی می‌کنیم جدا شوند».

  مطالعه بیشتر«Metaverse» فیس بوک امروز با Horizon Workrooms کمی نزدیکتر می شود. او همچنین نگران است که فشار فیس بوک/متا به محل کار به مردم چاره ای جز تحویل دادن اطلاعات شخصی بیشتر به شرکت نداشته باشد. او گفت: «در مورد محل‌های کار، ما نمی‌توانیم در آن مکان‌ها باشیم. "اگر کارفرمای شما تصمیم بگیرد که اکنون یک شرکت متافورس است، باید اطلاعات شخصی بیشتری را در اختیار شرکتی قرار دهید که نشان داده است هر زمان که به نفعش است دروغ می گوید."

  او گفت که فیس‌بوک/متا در بحبوحه بحران سراسری شرکت، ابتکار عمل بزرگی را راه‌اندازی می‌کند، نشان‌دهنده نحوه برخورد شرکت با مشکلات است. ترجیح می‌دهد به جای تعمیر محصولات موجود، «به جلو حرکت کند».

  «این واقعیت که آنها می‌توانند 10000 مهندس دیگر را برای ساخت بازی‌های ویدیویی بپردازند، در حالی که گفته می‌شود توان پرداخت 10000 مهندس کار بر روی ایمنی ما را ندارند، هاوگن به پارلمان اروپا گفت: من این را غیر وجدان می دانم

خبرهای دیگر از سیاست فنی