خبر

 • تک بورد - افسر NLRB می گوید رفتارهای ضد اتحادیه آمازون انتخابات آزاد را

  افسر NLRB می گوید رفتارهای ضد اتحادیه آمازون انتخابات آزاد را "غیرممکن" کرده است
  16 روز و 8 ساعت قبل

  گزارش به صندوق پستی زیر دوربین ها و مواد ضد اتحادیه در جلسات اجباری اشاره می کند.
  یک مقام هیئت ملی روابط کار (NLRB) در گزارشی که دیروز منتشر شد ، نوشت: آمازون با رأی صدور گواهینامه اتحادیه دخالت کرد و باید دومین انتخابات برگزار شود. در این گزارش آمده است که رفتارهای نادرست آمازون علیه اتحادیه "یک انتخابات آزاد و عادلانه را غیرممکن کرد".

  اکثریت کارگران آمازون در یک مرکز تکمیل در بسمر ، آلاباما ، در ماه آوریل با صدور گواهینامه اتحادیه مخالف بودند. اتحادیه خرده فروشی ، عمده فروشی و فروشگاه های بزرگ متعاقباً به NLRB شکایت کرد و توانست مسئول شنوایی را متقاعد کند که آمازون در انتخابات مداخله کرده است.

  "[T] شواهد نشان می دهد که رفتار کارفرما با شرایط آزمایشگاهی لازم برای انجام یک انتخابات عادلانه ، "کرستین مایرز ، وکیل و مسئول شنوایی NLRB ، نوشت. این گزارش ادامه داد:

  به طور خاص ، رفتاری که در نتیجه انتخابات اختلال ایجاد کرد ، مربوط به نظرخواهی کارفرمایان از کارکنان با توزیع وسایل "رای منفی" در حضور سرپرستان و مدیران و همچنین تصمیم یکجانبه کارفرما مبنی بر این که سرویس پستی ایالات متحده مجبور است صندوق جمع آوری نامه های بدون برچسب عمومی را در فاصله کمتر از 50 فوت از ورودی اصلی تاسیسات خود ، در مکانی که کارفرما پیشنهاد کرده و بلافاصله زیر دوربین های نظارتی قابل مشاهده نصب شده بر روی اصلی کارفرما نصب کند ، نصب کند. ورود. در حالی که این اولین تصور است ، رفتار کارفرما در راه اندازی این صندوق پستی عمومی ، نقش انحصاری هیئت ملی روابط کار در اداره انتخابات اتحادیه را غصب کرد. علیرغم حاشیه قابل ملاحظه شکست اتحادیه ، تصمیم یکجانبه کارفرما برای ایجاد یک جعبه جمع آوری برگه های آرای NLRB در محل ، شرایط آزمایشگاه را از بین برد و انتخابات دوم را توجیه کرد.

  تبلیغات

  آمازون برای تجدید نظر خواهی

  این رای نهایی نیست ، بنابراین انتخابات دوم هنوز قطعی نیست. جف هیرش ، استاد حقوق کار و کار دانشگاه کارولینای شمالی ، جف هیرش ، دیروز در مقاله ای نوشت: فرآیند NLRB درخواست تجدیدنظر را می دهد و چندین فرصت برای تأخیر به آمازون می دهد ، حتی اگر رفتارهای مربوط به صندوق پستی آن "بسیار فاحش" باشد. او نوشت: "گام بعدی این است که توصیه مسئول شنوایی توسط رئیس منطقه آتلانتا مورد بررسی قرار گیرد." مدیر منطقه ای می تواند دستور برگزاری انتخابات جدید را بدهد و آمازون قبلاً اعلام کرده است که درخواست تجدیدنظر خواهد کرد.

  "کارکنان ما در زمان پر سر و صدا که همه انواع صداها در بحث ملی اهمیت می دادند ، فرصت شنیدن داشتند. در پایان روز ، آنها اکثراً به ارتباط مستقیم با مدیران و شرکت خود رای مثبت دادند. صدای آنها باید بیش از هر چیز شنیده شود و ما قصد داریم برای اطمینان از این امر درخواست تجدید نظر کنیم. " .

  قبل از بررسی مدیر منطقه ، طرفین تا 16 آگوست فرصت دارند تا به گزارش افسر شنوایی NLRB اعتراض کنند. اگرچه این نتیجه خوبی برای اتحادیه بود ، مقام NLRB برخی از ادعاهای اتحادیه را رد کرد. به عنوان مثال ، اتحادیه به استخدام پلیس اضافی آمازون اعتراض کرد ، اما "هیچ مدرکی مبنی بر اینکه هیچ یک از افسران پلیس در ارتباط با انتخابات یا مبارزات انتخاباتی اتحادیه فعالیت داشته اند یا در غیر این صورت برای ارعاب رای دهندگان فعالیت داشته اند" وجود نداشت. .

  نتایج 1798 رای مخالف تأیید اتحادیه و 738 رای برای اتحادیه بود. مایرز خاطرنشان کرد: "505 رأی مورد اعتراض وجود داشت ، تعدادی که برای تأثیر بر نتایج انتخابات کافی نبود." بیش از 2000 کارمند رای ندادند و مایرز نوشت که احتمالاً تحت تأثیر رفتار نادرست آمازون قرار گرفته اند.

  "انتخابات آزاد و عادلانه غیرممکن بود"

  مایرز دریافت که نصب آمازون یک صندوق پستی "در مکانی که به نظر می رسد منطقاً در محدوده دید دوربین های نظارت امنیتی متعدد کارفرما قرار دارد ... آنقدر انتخابات را آلوده کرد که انتخابات دوم ضروری است." این گزارش می گوید "واضح است که آمازون ، نه USPS" ، سایت صندوق پستی را انتخاب کرده است.

  NLRB "از مدیریت انتخابات محافظت می کند و هیچ گونه وظایفی را به احزاب واگذار نمی کند" و " صرف نظر از اینکه یک حزب بر انتخابات کنترل دارد ... شرایط آزمایشگاهی لازم برای انجام انتخابات را از بین می برد. "توصیه میرز برای تکرار انتخابات" بر اساس شیوه ای است که صندوق پستی نصب شد که این تصور را ایجاد می کرد که کارفرما می تواند به طور یکجانبه رویه هایی را برای انتخابات تعیین کند و در مورد اقتدار و کنترل [NLRB] بر روی مراحل انتخابات شک و تردید ایجاد می کند. " موقعیت CBU [واحد جعبه خوشه USPS] این تصور را ایجاد کرد که کارفرما فعالیت های بخش 7 (سازماندهی) کارکنان را زیر نظر دارد و گنجاندن تبلیغات کمپین کارفرما در چادر منتهی به [صندوق پستی] این تصور را بیشتر القا کرد کارفرما آن را ایجاد کرده بود محل رای گیری بدون مجوز هیئت مدیره کارفرما با ایجاد شرایطی که تصور می کرد این هیئت داوطلبانه یا غیرارادی اختیار خود را برای جمع آوری آرا و تعیین روشهای برگزاری انتخابات واگذار کرده است ، در روند انتخابات دخالت کرد. در شرایطی که اقتدار هیئت مدیره با رفتار یک حزب به خطر می افتد و همین رفتار بر کارکنان تأثیر می گذارد و همراه با سایر تخلفاتی است که در انتخاب آزاد کارکنان اختلال ایجاد می کند ، یک انتخابات آزاد و عادلانه غیرممکن است. تحت شرایط ، توصیه می کنم انتخابات دوم دستور داده شود.

  تبلیغات مواد ضد اتحادیه

  مایرز همچنین نوشت که آمازون با توزیع "مواد ضد اتحادیه در" مرتکب رفتار ناپسند شد " حضور مدیران. "

  " [T] او در موارد متعدد در تعداد بیشماری از جلسات رفتارهای نادرست انجام داده است. " "تقریباً همه کارکنان واحد چانه زنی مورد سوء رفتار قرار گرفتند ، زیرا این جلسات اجباری کارکنان بود." مایرز همچنین می نویسد: "با توجه به روابط کارکنان و مدیران منابع انسانی ، یک انتخاب قابل تشخیص برای بازیابی مطالب انجام دهید یا خیر." این که آیا آمازون پیگیری کرده است که کارکنان چه مطالبی را تهیه کرده اند ، به این پرسش مربوط نمی شود که "آیا رفتار آن می تواند باعث شود که کارمند بطور منطقی درک کند که کارفرما در تلاش است تا حمایت یا مخالف اتحادیه را تشخیص دهد - زیرا این اقدام تلاش است" مایرز نوشت: "برای تشخیص حمایت کارکنان که" باعث ایجاد ترس از انتقام در ذهن کارکنان می شود ... و بنابراین ، تمایل دارد حقوق بخش 7 او را مختل کند. "

  حاشیه بزرگ رای مایرز نوشت که دلیلی برای پایبندی به نتایج اولین انتخابات نیست. در این گزارش آمده است:

  بیش از 2000 کارمند در انتخابات شرکت نکرده اند که تعداد کافی برای تأثیرگذاری بر نتایج انتخابات است. در حالی که معلوم نیست چرا این کارکنان از رای دادن خودداری کردند ، حداقل این احتمال وجود دارد که رفتار نادرست کارفرما بر برخی از این 2000 رای دهنده واجد شرایط تأثیر گذاشته است.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری