طبق اسناد به دست آمده ، اداره پلیس لس آنجلس (LAPD) به مأموران دستور ">

خبر

 • تک بورد - افسران LAPD اطلاعات حساب رسانه های اجتماعی را از افرادی که بازداشت می کنند جمع آوری می کنند

  افسران LAPD اطلاعات حساب رسانه های اجتماعی را از افرادی که بازداشت می کنند جمع آوری می کنند
  17 روز و 11 ساعت قبل

  داده ها در Palantir وارد می شوند و به فعال سازی "نظارت در مقیاس بزرگ" کمک می کند.
  طبق اسناد به دست آمده ، اداره پلیس لس آنجلس (LAPD) به مأموران دستور می دهد هنگام مصاحبه با افرادی که بازداشت کرده اند ، اطلاعات حساب و آدرس ایمیل رسانه های اجتماعی را جمع آوری کنند. مرکز عدالت برنان در دانشکده حقوق NYU.

  مرکز برنان درخواست های عمومی برای LAPD و ادارات پلیس سایر شهرهای بزرگ ارسال کرد و از جمله موارد دیگر این بود که "LAPD به افسران خود دستور می دهد اطلاعات حساب رسانه های اجتماعی را به طور گسترده از افرادی که شخصاً با آنها از مصاحبه میدانی (FI) استفاده می کنند ، جمع آوری کنند. کارت " LAPD در ابتدا در دسترس نبودن اسناد بود اما پس از شکایت مرکز برنان از اداره ، بیش از 6000 صفحه ارائه کرد.

  یکی از این اسناد ، یادداشتی از چارلی بک رئیس وقت LAPD در مه 2015 ، می گوید که "هنگام تکمیل گزارش FI ، افسران باید اطلاعات رسانه اجتماعی و حساب ایمیل شخص را درخواست کرده و آن را در کادر "اطلاعات اضافی" قرار دهند. " این یادداشت شامل پروفایل های توییتر ، اینستاگرام یا فیس بوک می شود.

  این ممکن است یک سیاست غیر معمول باشد ، گرچه LAPD سالهاست این کار را انجام می دهد. مری پت دوایر ، وکیل و همکار در برنامه آزادی و امنیت ملی مرکز برنان ، می نویسد: "ظاهراً هیچ چیزی مانع از پر کردن کارت های FI به افسران به ازای هرگونه تعامل در گشت نمی شود." "قابل توجه ، بررسی اطلاعات ما در مورد کارت های FI در 40 شهر دیگر هیچ اداره پلیس دیگری را نشان نمی دهد که از کارت ها برای جمع آوری داده های رسانه های اجتماعی استفاده می کند ، هرچند جزئیات اندک است."

  LAPD زمینه مصاحبه کارت ها. LAPD کارتهای مصاحبه صحرایی. LAPD

  در حالی که مردم می توانند از دادن اطلاعات حساب رسانه های اجتماعی به افسران خودداری کنند ، بسیاری از افراد ممکن است از حقوق آنها اطلاع نداشته باشند و برای ارائه اطلاعات تحت فشار قرار گیرند. وی به ما گفت: "دادگاه ها دریافتند که متوقف ساختن افراد و درخواست اطلاعات داوطلبانه متضمن متمم چهارم نیست و مردم آزاد هستند که پاسخ ندهند." "با این حال ، بسته به شرایط توقف ، افراد ممکن است این آزادی را احساس نکنند که بدون پاسخ از خانه خارج شوند. آنها ممکن است از حقوق خود آگاهی نداشته باشند ، یا ممکن است امیدوار باشند که با ارائه اطلاعات به سرعت این برخورد را خاتمه دهند تا اطمینان حاصل شود که اینطور نیست." افزایش می یابد. "

  مرکز برنان از ژانویه 2020 از سایر شهرها از جمله بوستون ، نیویورک ، بالتیمور و واشنگتن دی سی به دنبال سوابق اداره پلیس است ، اما هنوز برای بدست آوردن تمام اطلاعات درخواستی در حال مبارزه است. به تبلیغات

  داده ها "نظارت در مقیاس بزرگ" را قادر می سازد

  مصاحبه میدانی به این صورت تعریف می شود: "بازداشت کوتاه مدت یک فرد ، چه پیاده و چه در وسیله نقلیه ، بر اساس سوء ظن منطقی ، به منظور تعیین هویت فرد و رفع شبهات افسر در مورد فعالیت مجرمانه ، "بر اساس یک الگوی سیاست بین المللی از روسای پلیس برای مصاحبه های میدانی و جستجوهای دست و پاگیر. کارتهای مصاحبه میدانی می توانند نقش بسزایی در تحقیقات داشته باشند. اصلا جنایت است. "دوایر نوشت. "اطلاعات کارت ها وارد Palantir می شود ، سیستمی که از طریق آن LAPD داده ها را از طیف وسیعی از منابع جمع آوری می کند تا قابلیت های نظارتی و تحلیلی خود را افزایش دهد."

  ظاهراً اختیارات زیادی در انتخاب افراد مورد نظر دارند اطلاعات را ثبت کرده و در برخی موارد ، اطلاعات ورودی را جعل کرده است. سال گذشته ، لس آنجلس تایمز دریافت که یک بخش LAPD "تحت نظارت افسران که ادعا می شود کارت های مصاحبه میدانی را جعل کرده اند که افراد را به عنوان اعضای باند نشان می دهد ، نقش مهمی در تولید این کارت ها داشته است." تایمز نوشت "بخش متروپولیتن LAPD حدود 4 درصد از نیرو را تشکیل می داد اما بیش از 20 درصد کارت های مصاحبه میدانی این وزارتخانه را که طی یک دوره 18 ماهه اخیر صادر شده بود ، به خود اختصاص داد." گزارش همچنین می گوید "افسران پلیس می توانند این کارت ها را" برای مستندسازی برخوردهای خود با هر کسی که تحت ضرب و شتم خود قرار دارد ، پر کنند. " وقتی افراد از ارائه جزئیات خودداری می کنند ، ماموران چه می کنند. ما امروز با سخنگوی LAPD تماس گرفتیم و در صورت دریافت پاسخ ، این مقاله را به روز می کنیم. بر اساس مقاله منتشر شده توسط گاردین ، ​​سخنگوی LAPD گفت که "سیاست کارت مصاحبه میدانی" در حال به روز شدن است "، اما از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد."

  LAPD نظارت رسانه های اجتماعی را گسترش می دهد

  جمع آوری جزئیات رسانه های اجتماعی در طول مصاحبه های میدانی یکی از عوامل م growingثر در استفاده LAPD از رسانه های اجتماعی برای تحقیقات است. مرکز برنان گفت که درخواست ثبت عمومی آن نشان می دهد که LAPD "به افسران خود اجازه می دهد تا بدون نظارت داخلی بر ماهیت یا کارآیی جستجوها ، در نظارت گسترده بر رسانه های اجتماعی مشارکت داشته باشند" و "از امسال ، این اداره یک مورد جدید اضافه می کند. ابزار نظارت بر رسانه های اجتماعی: Media Sonar ، که می تواند نمایه های مفصلی روی افراد ایجاد کرده و پیوندهای بین آنها را شناسایی کند. این کسب فرصت را برای سوء استفاده از طریق افزایش توانایی افسران در انجام نظارت گسترده بر رسانه های اجتماعی افزایش می دهد. "

  رسانه Sonar تبلیغ می کند که محصولات آن به محققان دسترسی به "یک تصویر کامل دیجیتالی از حضور آنلاین افراد از جمله تمام پرسوناژها و ارتباطات مربوطه" را می دهد. تبلیغات

  راهنمای کاربر LAPD در رسانه های اجتماعی ، افسران را تشویق می کند تا بر رسانه های اجتماعی نظارت داشته باشند ، اما محدودیت های کمی در این زمینه اعمال می کند. این راهنما افسران را تشویق می کند تا از "شخصیت های مجازی آنلاین" برای انجام تحقیقات استفاده کنند و می گوید که استفاده از این افراد جعلی "فعالیت مخفی آنلاین نیست." جستجوهایی که انجام می دهند ، هدف آنها یا توجیه ، "او نوشت. "آنها ملزم به تأیید نظارتی نیستند و راهنما هیچ گونه استانداردی برای مواردی که نیاز به نظارت بر رسانه های اجتماعی دارد ارائه نمی دهد. در حالی که به افسران دستور داده می شود که نظارت رسانه های اجتماعی را برای مقاصد شخصی ، غیرقانونی یا غیرقانونی انجام ندهند ، اما به نظر می رسد در غیر این صورت این اختیار کامل را دارد که چه کسی را تحت نظر داشته باشد ، تا چه میزان فعالیتهای آنلاین آنها را دنبال کند و چه مدت آنها را زیر نظر داشته باشد. " و "هیچ گونه ممیزی در مورد استفاده از رسانه های اجتماعی انجام نداده است." زیرا "افراد [را] به عنوان اعضای باند بر اساس شواهد غلط یا ضعیف شناسایی کرده است" و "سابقه نظارت بر جوامع اقلیت و فعال" را دارد. جزئیات دیگری که توسط درخواست پرونده های عمومی مرکز برنان فاش شد این است که LAPD از Geofeedia ، فروشنده شخص ثالث ، "برای جستجوی رسانه های اجتماعی برای کسب اطلاعات در مورد فعالان Black Lives Matter و اعتراضات علیه خشونت پلیس ، با استفاده از هشتگ های متعدد برای شناسایی پست های آنها ، استفاده کرد. "دوایر نوشت. این قبل از این بود که فیس بوک و توییتر دسترسی Geofeedia به داده های رسانه های اجتماعی را در سال 2016 قطع کنند. "جوامع در لس آنجلس و جاهای دیگر باید شفافیت و محدودیت های مربوط به شیوه های نظارت بر رسانه های اجتماعی را مطالبه کنند."

خبرهای دیگر از سیاست فناوری