روز پنجشنبه ، اسپیس ایکس آخرین اعتراض آمازون به طرح های استارلینک را "دیاتریبی" نام">

خبر

 • تک بورد - اسپیس ایکس اعتراض آمازون به طرح Starlink را

  اسپیس ایکس اعتراض آمازون به طرح Starlink را "بی ربطی" خواند
  18 روز قبل

  اسپیس ایکس: "یک هفته دیگر ، اعتراض دیگری از سوی آمازون علیه رقیب."
  روز پنجشنبه ، اسپیس ایکس آخرین اعتراض آمازون به طرح های استارلینک را "دیاتریبی" نامربوط خواند که باید توسط کمیسیون ارتباطات فدرال نادیده گرفته شود.

  "یک هفته دیگر ، اعتراض دیگری از سوی آمازون علیه رقیب ، اما هنوز هیچ نشانه ای از پیشرفت در سیستم ماهواره ای خود آمازون که مدت ها شایعه شده بود وجود نداشت." "آمازون در جدیدترین گزارش خود بیش از شش صفحه از هشت صفحه را صرف موضوعاتی می کند که کاملاً بی ربط به روند فعلی یا حتی مواردی است که در حال حاضر در کمیسیون وجود دارد."

  همانطور که گزارش داده ایم ، آمازون ماه گذشته از FCC خواست تا پیشنهاد SpaceX برای نسخه بعدی Starlink که می تواند شامل 30،000 ماهواره پهن باند باشد را رد کند. آمازون ادعا می کند که SpaceX با ارائه طرح هایی برای "دو پیکربندی منحصر به فرد" با "پارامترهای مداری بسیار متفاوت" ، قانونی را در مورد برنامه های ناقص و ناسازگار نقض کرده است. ، که قرار است در صورت عدم کارایی مورد نظر دو پیکربندی ماهواره ای را ارائه دهد. SpaceX استدلال می کند که آمازون به سادگی می خواهد برنامه های Starlink را به تأخیر بیندازد ، زیرا بخش ماهواره ای خود تقریباً آماده ارائه خدمات نیست. روز چهارشنبه پرونده خود را فشار دهید و به FCC بگوید که شرکت های SpaceX و ایلان ماسک به طور کلی طوری رفتار می کنند که گویی "قوانین برای افراد دیگر است." آمازون همچنین گفت که اگر رویکرد پیکربندی چندگانه اسپیس ایکس پذیرفته شود ، این یک "غوغای اداری" ایجاد می کند و "دریچه های سیل را برای متقاضیان برای دو ، سه ، چهار-یا بیشتر-پیکربندی جداگانه و متقابل منحصر به فرد باز می کند."

  پاسخ SpaceX کوتاهترین پرونده تا کنون در این رفت و برگشت بوده است که فقط از سه پاراگراف تشکیل شده است. اسپیس ایکس به FCC گفت: "طبق معمول ، آمازون سعی می کند با استفاده از بازی های رویه ای از بررسی منصفانه در مورد شایستگی ها جلوگیری کند." "آمازون علیرغم تئاترهای خود ، یک واقعیت ، شکل یا اسکینتیلا از داده هایی را که SpaceX از برنامه خود حذف کرده است ، شناسایی نمی کند. همچنین آمازون نمی تواند به یک قانون واحد اشاره کند که SpaceX را از ارائه اطلاعات بیشتر به کمیسیون در مورد پیکربندی جایگزین آن منع می کند. این به این دلیل است که SpaceX تمام اطلاعات مورد نیاز تحت قوانین کمیسیون و اطلاعات بیشتر از آنچه لازم است را برای عموم و کمیسیون برای ارزیابی همه جنبه های کاربرد آن ارائه کرده است. "

  تبلیغات

  SpaceX معتقد است که تصمیم FCC یک تصمیم است ساده است زیرا هنوز نیازی به تأیید یا رد برنامه ندارد. FCC فقط باید تصمیم بگیرد که آیا برنامه آنقدر کامل است که بتواند نظر عمومی را جلب کند یا خیر. ادامه: آیا SpaceX اطلاعات کافی در مورد اصلاحات جزئی پیشنهادی در برنامه سیستم نسل بعدی خود ارائه کرده است تا کمیسیون بتواند نظر عمومی خود را در مورد آن برنامه جویا شود. بدون شک پاسخ مثبت است. " آمازون در تلاش است "از یک گام رویه برای جلوگیری از این که عموم مردم حتی قادر به ارائه بازخورد در مورد مزایای برنامه اسپیس ایکس نباشند ، استفاده کند."/pp

خبرهای دیگر از سیاست فناوری