خبر

 • تک بورد - ادعاهایی مبنی بر استفاده از واکسن برای ردیابی افراد در حال حاضر منجر به ممنوعیت YouTube می شود

  ادعاهایی مبنی بر استفاده از واکسن برای ردیابی افراد در حال حاضر منجر به ممنوعیت YouTube می شود
  23 روز قبل

  یوتیوب شروع به سرکوب می کند ، گروهی به رهبری RFK Jr. در میان اولین گروه هایی هستند که ممنوع شده اند.
  YouTube طیف وسیعی از اطلاعات غلط ضد واکسن را ممنوع کرده و می گوید فیلم هایی را که ادعا می کنند واکسن ها باعث بیماری می شوند و واکسن ها برای ردیابی استفاده می شوند ، حذف می کند. مردم ، یا اینکه واکسن ها "بخشی از برنامه کاهش جمعیت" هستند.

  "به طور خاص ، محتوایی که به دروغ ادعا می کند واکسن های تأیید شده خطرناک هستند و باعث عوارض مزمن بر سلامتی می شوند ، ادعا می کند که واکسن ها انتقال یا انقباض بیماری را کاهش نمی دهند ، یا حاوی اطلاعات نادرست در مورد مواد موجود در واکسن ها است ،" Google- متعلق به یوتیوب در اطلاعیه امروز. "این شامل محتوایی است که به دروغ می گوید واکسن های تأیید شده باعث اوتیسم ، سرطان یا ناباروری می شوند ، یا اینکه مواد موجود در واکسن ها می توانند افرادی که این واکسن را دریافت می کنند ردیابی کنند. سیاست های ما نه تنها شامل واکسیناسیون های معمول خاصی مانند سرخک یا هپاتیت B نیست ، بلکه در مورد موارد کلی نیز اعمال می شود. اظهارات مربوط به واکسن. "

  رابرت کندی یکی از اولین ارائه دهندگان اطلاعات غلط ضد واکسن بود که امروز کانالی از یوتیوب حذف شد.

  دستورالعمل های جدید YouTube نمونه های زیر را فهرست می کند ادعاهای نادرست که YouTube حذف می کند:

  ادعاهایی که واکسن ها باعث عوارض جانبی مزمن می شوند ، مانند: دیابت سرطان سایر عوارض جانبی مزمن ادعاها مبنی بر اینکه واکسن ها خطر ابتلا به بیماری را کاهش نمی دهد ادعا می کند که واکسن ها حاوی موادی هستند که در فهرست عناصر واکسن وجود ندارد ، مانند مواد بیولوژیکی از جنین (به عنوان مثال بافت جنین ، رده های سلولی جنین) یا محصولات جانبی حیوانات ادعا می شود که واکسن ها حاوی مواد یا وسایلی هستند که به منظور ردیابی یا شناسایی افرادی که این عمل را انجام داده اند ادعاهایی که واکسن MMR باعث اوتیسم می شود ادعا می کند که واکسن بخشی از برنامه کاهش جمعیت است ادعا می کند که واکسن آنفولانزا باعث عوارض جانبی مزمن مانند ناباروری می شود ادعا می کند که واکسن HPV باعث عوارض جانبی مزمن مانند فلج می شود

  زمینه تبلیغات کلیدی است. طنز مجاز است

  YouTube گفت "ممکن است محتوایی مجاز باشد" که خط مشی را نقض کند در صورتی که "شامل زمینه های اضافی در ویدیو ، صدا ، عنوان یا توضیحات باشد" ، اما تاکید کرد که این "یک مجوز رایگان برای اطلاعات غلط را ترویج کند. " یوتیوب گفت که "ممکن است برای فیلم هایی که اطلاعات غلط را محکوم ، مناقشه یا هجو می کنند" و "برای محتواهایی که یک تالار گفتگوی عمومی عمومی را نشان می دهند ، مانند اعتراض یا جلسه عمومی ، استثناء قائل شود ، مشروط بر اینکه محتوا به منظور ترویج اطلاعات نادرست ناقض ما نباشد". سیاست ها. "

  YouTube همچنین با ویدئوهایی که در آن افراد تجربیات خود را در مورد واکسیناسیون مورد بحث قرار می دهند ، نرم تر خواهد بود ، اما گفت که" در صورت نقض خط مشی های دیگر یا نشان دادن الگوی تبلیغ ، محتوا یا کانال ها همچنان حذف می شوند. اطلاعات غلط در مورد واکسن. "

  YouTube دارای سیاست سه حمله است. در اولین تخلف ، YouTube محتوا را حذف کرده و برای شخصی که آن را پست کرده است ایمیل ارسال می کند. "اگر برای اولین بار است که دستورالعمل های انجمن ما را نقض کرده اید ، احتمالاً بدون هیچ گونه مجازاتی برای کانال خود اخطار دریافت خواهید کرد. اگر اینطور نباشد ، ممکن است علیه کانال شما اخطار صادر کنیم. اگر ظرف 90 روز 3 اخطار دریافت کنید ، YouTube شما فسخ می شود. "YouTube گفت.

  RFK Jr. و روسیه از YouTube عصبانی هستند

  YouTube کانال دفاع کودکان Robert Robert Kennedy Jr. با انتشار اطلاعات غلط ضد واکسن ، و تأیید کرد که "صفحات مرتبط با اشاعه دهندگان اطلاعات غلط برجسته مانند جوزف مرکولا ، ارین الیزابت ، [و] شری تنپنی ، CNBC را حذف کرد. کندی با صدور بیانیه ای YouTube را به سانسور متهم کرد و گفت:" هیچ موردی در تاریخ وجود ندارد که سانسور و پنهان کاری باعث پیشرفت دموکراسی یا سلامت عمومی شده باشد. شرکت رسانه ای دولتی روسیه RT ، به دلیل سوء استفاده از COVID-19 بر اساس گزارش وال استریت ژورنال ، "و" گفت که بعداً کانال دیگری را که پخش کننده برای دور زدن تعلیق استفاده کرده تعلیق کرده است. آن کانال دوم Der Fehlende Part نام دارد. ABC News نوشت

  دیروز وزارت امور خارجه روسیه با یوتیوب گفت که در ابتدا یک هفته تعلیق برای RT DE صادر کرد اما پس از آن که RT از کانال دوم برای دور زدن تعلیق استفاده کرد ، آن را به طور دائم ممنوع کرد. تعلیق "یک اقدام تجاوزگر بی سابقه اطلاعات" ، ABC News نوشت. به گزارش واشنگتن پست ، Roskomnadzor ، آژانس رسانه ای و سانسور دولت روسیه ، تهدید کرد که در صورت بازسازی کانال ها یوتیوب را در روسیه مسدود کرده یا گوگل را جریمه خواهد کرد. تبلیغات

  YouTube با متخصصان بهداشت مشورت کرد

  در اطلاعیه امروز یوتیوب آمده است که از سال گذشته بیش از 130،000 ویدیو را به دلیل نقض قوانین واکسن COVID-19 حذف کرده است. سایت میزبانی ویدئو گفت که "مدتهاست مطالبی را که داروهای مضر را ترویج می کند حذف کرده است ، مانند گفتن نوشیدن سقز می تواند بیماری ها را درمان کند."

  "در طول این کار ، ما درسهای مهمی در مورد نحوه طراحی و اجرای سیاست های غلط اطلاعات غلط پزشکی در مقیاس. با همکاری نزدیک با مقامات بهداشتی ، ما به دنبال ایجاد تعادل بین تعهد خود به یک بستر باز و نیاز به حذف محتویات مضر جدی بودیم. ما پیوسته شاهد ادعاهای نادرست در مورد واکسن های کرونا به اطلاعات نادرست در مورد واکسن ها هستیم به طور کلی ، و ما اکنون در مرحله ای هستیم که گسترش کارهایی که با COVID-19 آغاز کرده ایم ، بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. " به طور کلی اطلاعات غلط ، YouTube گفت که "با سازمانها و متخصصان بهداشت محلی و بین المللی مشورت کرده است." و با پشتیبانی اجماع پزشکی این تغییرات سیاست امروز اعمال می شود و مانند هر به روزرسانی قابل توجهی ، زمان می برد تا سیستم های ما اجرای کامل خود را افزایش دهند. " p>

  "با توجه به اهمیت بحث و بحث عمومی در روند علمی ، ما همچنان اجازه خواهیم داد که محتوای مربوط به سیاست های واکسن ، آزمایش های جدید واکسن ها و موفقیت ها یا شکست های واکسن های تاریخی را در YouTube ارائه دهیم.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری