خبر

 • تک بورد - اتحادیه اروپا قصد دارد تحقیقات رسمی در خصوص تسلیحات 54 میلیارد دلاری انویدیا را آغاز کند

  اتحادیه اروپا قصد دارد تحقیقات رسمی در خصوص تسلیحات 54 میلیارد دلاری انویدیا را آغاز کند
  25 روز و 14 ساعت قبل

  بروکسل انتظار می رود در اوایل ماه سپتامبر تحقیقات خود را در مورد نگرانی های مربوط به رقابت آغاز کند.
  بروکسل قرار است پس از ماه ها مذاکرات غیررسمی بین تنظیم کننده ها و تراشه ایالات متحده ، تحقیقات اولیه ای را در مورد تصاحب 54 میلیارد دلاری Nvidia از طراح بریتانیایی باز ، آغاز کند. شرکت.

  به گفته دو نفر که از روند کار مطلع هستند ، احتمالاً پس از آنکه انویدیا رسماً کمیسیون اروپا را در مورد برنامه خرید اسلحه به اطلاع کمیسیون اروپا رساند ، تحقیقات آغاز خواهد شد ، زیرا سازنده تراشه های آمریکایی قصد دارد در هفته ای که از 6 سپتامبر آغاز می شود ، تسلیم شود. آنها افزودند که تاریخ ممکن است هنوز تغییر کند.

  تحقیقات بروکسل پس از آن صورت می گیرد که اداره رقابت و بازار بریتانیا اعلام کرد ارزیابی اولیه خود از این توافق نشان می دهد "نگرانی های جدی در مورد رقابت" وجود دارد و مجموعه ای از راه حل های پیشنهاد شده توسط انویدیا برای رسیدگی به آنها کافی نخواهد بود.

  ناظر بریتانیایی می گوید که می ترسد این معامله بتواند "نوآوری را در تعدادی از بازارها خفه کند" ، از جمله اینکه به انویدیا قدرت می دهد تا با محدود کردن رقبای خود به آنها صدمه بزند. دسترسی به فناوری Arm's. معامله ، با اشاره به اینکه طراحی تراشه های Arm دارای مجوز گسترده ای از طریق صنعت تراشه بوده و Nvidia این قدرت را دارد که رقبای خود را از استفاده از فناوری Arm محدود کند ، چیزی که شرکت آمریکایی آن را تکذیب کرده است.

  CMA توصیه کرد تحقیقات عمیق در مورد انگلیس همچنین ممکن است تصمیم بگیرد مانع از تصاحب به دلایل امنیت ملی شود.

  کمیسیون اروپا گفت که اتحادیه اروپا هنوز از این توافق مطلع نشده است.

  انویدیا گفت: " این معامله برای Arm ، صاحبان امتیاز ، رقابت و صنعت سودمند خواهد بود. ما در حال انجام مراحل نظارتی هستیم و مشتاقانه منتظر همکاری با کمیسیون اروپا برای توضیح معامله و رفع هر گونه نگرانی هستیم. "

خبرهای دیگر از سیاست فناوری