خبر

 • تک بورد - آمازون وعده شهریه رایگان کالج در جهت جذب کارگر ، محدود کردن گردش مالی را می دهد

  آمازون وعده شهریه رایگان کالج در جهت جذب کارگر ، محدود کردن گردش مالی را می دهد
  16 روز و 17 ساعت قبل

  این مزیت در شرایطی است که انبارهای آمازون با افزایش گردش مالی و بازرسی مواجه می شوند.
  همانطور که آمازون برای کار در انبارهای خود تلاش می کند ، با پیشنهاد پرداخت هزینه شهریه کالج در تلاش برای جذب و حفظ کارکنان ساعتی ، به سایر کارفرمایان بزرگ می پیوندد.

  غول تجارت الکترونیک روز پنجشنبه اعلام کرد که مزایای آموزشی خود را افزایش می دهد و به بیش از 750،000 کارمند این امکان را می دهد که به صورت رایگان در کالج شرکت کنند یا دبیرستان را تمام کنند. کارمندان فقط باید 90 روز در شرکت کار کنند تا واجد شرایط باشند ، و در صورت ترک ، مجبور نیستند هزینه تحصیل یا هزینه ای را که در طول مدت حضورشان در شرکت پرداخت می شود به آمازون بازگردانند.

  برنامه بازپرداخت نیست - آمازون شهریه و شهریه را از قبل پرداخت می کند تا کارمندان برای ثبت نام مجبور به پس انداز نشوند. این شرکت انتظار دارد مزایای جدید را در ماه ژانویه اعلام کند. این برنامه علاوه بر مدارک کارشناسی و کاردانی و GED ، زبان انگلیسی را به عنوان مدرک زبان دوم پوشش می دهد. آمازون همچنین برنامه های آموزش مهارت آموزی و کارآموزی را برای کارکنان سطح ابتدایی که در AWS و سایر موقعیت های IT کار می کنند ، اعلام کرد. کارکنان وقت مجاز به دریافت شهریه کاملاً یارانه ای هستند ، در حالی که کارگران نیمه وقت که فقط 20 ساعت در هفته ثبت نام می کنند نیمی از مزایا را دریافت می کنند. اگرچه این شرکت هنوز جزئیاتی را در دست بررسی دارد ، اما می گوید که کارکنان می توانند از مزایای "صدها شریک آموزشی در سراسر کشور" استفاده کنند. کارگران ممکن است از نظر برنامه های درجه ای که می توانند برای آن استفاده کنند محدود باشند و برنامه ها ممکن است بر اساس منطقه متفاوت باشد. آردین ویلیامز ، معاون توسعه نیروی کار این شرکت ، به وال استریت ژورنال گفت که انتظار دارد این شرکت به درجات فناوری ، مهندسی و مراقبت های بهداشتی یارانه بدهد. مزیت توسعه یافته بسیار فراتر از آن چیزی است که آمازون قبلاً ارائه کرده بود - 95 درصد هزینه مدرک کاردانی یا سایر گواهینامه ها.

  در کل ، آمازون پیش بینی می کند که هزینه برنامه ها تا سال 2025 1.2 میلیارد دلار باشد. سال گذشته ، این شرکت 21.3 میلیارد دلار سود با 386 میلیارد دلار درآمد داشت. طبق گزارش وال استریت ژورنال ، سایر شرکت ها مانند Walmart ، Target ، Chipotle و JBS ، پردازنده گوشت ، برنامه های مشابهی را برای یارانه شهریه ارائه می دهند.

  تبلیغات

  استراتژی حفظ

  این حرکت به عنوان آمازون در عملیات خط مقدم خود ، به ویژه انبارهای خود ، با گردش مالی زیادی روبرو شده است. از زمان شروع همه گیری ، آمازون می گوید که 400000 کارگر جدید را استخدام کرده است که واجد شرایط دریافت امتیاز هستند. برخی از این موارد در نتیجه عملیات گسترده صورت گرفته است ، اما بیشتر آن ناشی از ترک افراد است. بر اساس تحقیقات نیویورک تایمز ، میزان گردش مالی در بین کارکنان ساعتی 3 درصد در هفته یا حدود 150 درصد در سال است. به عبارت دیگر ، در یک سال ، آمازون باید معادل یک و نیم برابر کل کارکنان ساعتی خود را استخدام کند.

  خواندن بیشتر

  آمازون کریس اولری ، اقتصاددان ارشد موسسه تحقیقات اشتغال WE Upjohn ، به وال استریت ژورنال گفت که حداقل 3 کارمند را که شرایط محیط کار را مورد انتقاد قرار دادند اخراج می کند. "آنها ممکن است بتوانند ماهها یا سالهای مولد کافی را از کسی دریافت کنند تا ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد."

  بهبود اقتصادی باعث رونق استخدام شده است که باعث شده کارگران تقاضای زیادی داشته باشند. افزایش دستمزد تا حدودی به کارکنان کارفرمایان کمک کرده است ، اما این امر تمایل کارگران برای پیشرفت در شغل خود را کاهش نداده است ، نه اینکه فقط کمی بیشتر حقوق بگیرند. (با این حال ، انگیزه مالی را تخفیف ندهید - افرادی که تحصیلات خود را در مقطع دبیرستان به پایان می رسانند ، 20 درصد بیشتر از کسانی که فقط دیپلم دبیرستان دارند و کسانی که لیسانس دارند ، حدود 80 درصد بیشتر درآمد دارند.)

  مزایای تحصیل ممکن است به جذب کارمندانی کمک کند که تمایل بیشتری برای تحمل شرایط کار در انبارهای آمازون دارند. کارگران هنگام تکمیل وظایف اطراف انبار ردیابی می شوند و تحت فشار قرار می گیرند تا آنها را سریعتر به پایان برسانند. طبق یکی از تحقیقات انجام شده ، این امر منجر به افزایش میزان صدمات شده است و مواردی که کارگران می گویند برای ادامه وظایف خود از استراحت صرف نظر کرده اند.

  قانونگذار کالیفرنیا با لایحه ای به این موضوع رسیدگی کرده است. محدود کردن استفاده از نظارت الگوریتمی و سهمیه بندی که می تواند منجر به شرایط ناامن شود. بر اساس این قانون ، شرکت ها باید سهمیه های بهره وری را برای سازمان های دولتی و کارکنان اعلام کنند ، و کارفرمایان را از ایجاد سهمیه ای منع می کند که مانع استراحت قانونی کارگران و یا رفتن به حمام نمی شود.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری