خبر

 • تک بورد - آمازون برای گسترش شبکه تحویل رکورد معافیت های مالیاتی آمریکا را به دست آورد

  آمازون برای گسترش شبکه تحویل رکورد معافیت های مالیاتی آمریکا را به دست آورد
  16 روز و 7 ساعت قبل

  خرید آنلاین به دلیل سرعت بخشیدن به توزیع در پی همه گیری ، مشوق می خواهد.
  آمازون امسال رکورد تخفیف مالیاتی را کسب کرده است زیرا مقامات محلی سعی می کنند غول خرید آنلاین را فریب دهند تا شبکه های تحویل یک روزه یا یک روزه خود را گسترش دهند. در مناطق خود

  بر اساس داده های Good Jobs First ، ناظر توسعه اقتصادی مستقر در واشنگتن دی سی ، آمازون تا کنون حدود 650 میلیون دلار شیرین کننده از دولت های محلی و ایالتی در سال 2021 ، مخلوطی از کمک ها ، معافیت های مالیاتی و سایر مشوق ها را تأمین کرده است. به گفته گروه ، این احتمالاً به دلیل محرمانه بودن برخی از معاملات یک برآورد محافظه کارانه است.

  با گذشت سه ماه دیگر ، 2021 بزرگترین گزارش سالانه از زمان جمع آوری Good Jobs First را دارد. داده ها در سال 2000 ، بدون مشوق پروژه های غیر لجستیکی ، مانند فیلمسازی و توسعه اداری ، و بسته بیش از 750 میلیون دلاری آمازون در سال 2019 برای ساخت "ستاد دوم" خود در آرلینگتون ، ویرجینیا اهدا شد.

  معاملات بدتر برای شبکه تحویل آمازون در حالی صورت می گیرد که مقامات محلی در پی شیوع ویروس کرونا با بازسازی اقتصاد و بازارهای شغلی خود دست و پنجه نرم می کنند ، بحرانی که باعث افزایش سود آمازون به دلیل نقش محوری در توزیع کالا در زمان قرنطینه و فراتر از آن شده است.

  "من امیدوار بودم که مقامات دولتی عقب نشینی کنند و بگویند:" ما در چنین شرایط دشواری هستیم ، ما باید یارانه شرکت های بسیار ثروتمند را متوقف کنیم. " "متأسفانه ، برعکس است."

  تبلیغات

  او افزود: "آمازون باید از هرگونه مشوق خودداری کند."

  آمازون از این روش دفاع کرده و به سابقه کار خود اشاره کرده است. ایجاد و گفتن اینکه در بسیاری از موارد از پیشنهاداتی استفاده می کرد که برای هر شغلی روی میز بود ، نه فقط آمازون. یک پنی تا پس از ایجاد شغل و سرمایه گذاری سرمایه ای ، "آمازون گفت. "تنها در سال 2020 ، آمازون 150 میلیارد دلار در ایالات متحده سرمایه گذاری کرد ، بیش از 100 سایت باز کرد و بیش از 400000 شغل در بیش از 40 ایالت ایجاد کرد."

  این شرکت همچنین به اظهارات موسسه سیاست پیشرو اشاره کرد ( PPI) آمازون را به عنوان "قهرمان سرمایه گذاری" خود توصیف می کند. مانند چندین شرکت بزرگ دیگر ، آمازون اهداکننده PPI است. این اندیشکده میزان دریافتی خود از این شرکت را فاش نمی کند ، اما می گوید تحقیقاتش بر اساس "داده های مالی منتشر شده و [از روش شناسی مستند [استفاده شده است]"

  از جمله وقفه های مربوط به شرکت ها Good Jobs First محاسبه کرده است که آمازون از سال 2000 "حداقل" 4.1 میلیارد دلار مشوق دریافت کرده است. محرمانه شمارش دقیق را دشوار می کند. در برخی موارد ، تخفیف های مالیاتی قبل از تأیید شدن اینکه ذینفع آمازون خواهد بود ، رای داده می شود و در موارد دیگر مبلغ دلار هرگز فاش نمی شود.

  غول تجارت الکترونیک در حال تلاش برای کاهش تحویل انبارها است. بارها در بازارهای بیشتر ایالات متحده هزینه سرمایه شرکت از 16.8 میلیارد دلار در سال 2019 به 40.1 میلیارد دلار در سال 2020 رسیده است. تا پایان سه ماهه دوم امسال ، آمازون اعلام کرد که مبلغ سرمایه به 26.4 میلیارد دلار رسیده است.

  در همین حال ، این شرکت از مقامات محلی درخواست کرده است برای مشوق ها ، اغلب از طریق شرکت های توسعه دهنده شخص ثالث.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری