در نبرد جاری بین دو شرکت ، آمازون امروز در کمیسیون ارتباطات فدرال به ">

خبر

 • تک بورد - آمازون با انتقاد از SpaceX ، به FCC می گوید که شرکت های تحت هدایت ماسک ناقض قوانین هستند

  آمازون با انتقاد از SpaceX ، به FCC می گوید که شرکت های تحت هدایت ماسک ناقض قوانین هستند
  7 روز و 17 ساعت قبل

  آمازون می گوید SpaceX به رقبا توهین می کند و مانند "قوانین برای افراد دیگر است."
  در نبرد جاری بین دو شرکت ، آمازون امروز در کمیسیون ارتباطات فدرال به SpaceX شلیک کرد و ادعا کرد که اپراتور Starlink از اطاعت از دستورات خودداری می کند. قوانین و اینکه حملات غیر موجهی را علیه هرکسی که به نقض قوانین اسپیس ایکس اشاره کند ، انجام می دهد.

  "چه در حال پرتاب ماهواره هایی با آنتن های بدون مجوز ، پرتاب موشک بدون تأیید ، ساخت برج پرتاب ناخواسته ، یا بازگشایی کارخانه با نقض دستور پناهگاه در محل ، رفتار SpaceX و سایر هدایت های ماسک آمازون به FCC گفت.

  دو هفته پیش ، آمازون خواست FCC پیشنهاد SpaceX را برای نسل بعدی Starlink که می تواند شامل 30،000 ماهواره پهن باند باشد ، رد کند. آمازون ادعا می کند که SpaceX با ارائه طرح هایی برای "دو پیکربندی منحصر به فرد" با "پارامترهای مداری بسیار متفاوت" ، قانونی را در مورد برنامه های ناقص و ناسازگار نقض کرد. SpaceX می گوید در صورتی که تنظیمات دلخواه آن به نتیجه نرسد ، دو پیکربندی احتمالی را ارائه می دهد و می گوید این قانون FCC را نقض نمی کند. SpaceX همچنین به FCC گفت که آمازون مکرراً سعی می کند مانع از رقبای خود شود تا "ناکامی آمازون در پیشرفت خود را جبران کند." اگر "از نظر کامل بودن پاسخ به سوالات ، نمایش های اطلاعاتی ، ناهماهنگی های داخلی ، اعدام یا سایر موضوعات رسمی دارای نقص باشد" رد می شود. "

  آمازون آه می کشد

  در پرونده امروز ، آمازون گفت که در حال پاسخگویی به SpaceX و مدیرعامل آن ایلان ماسک "با آه" است. ' سعی کنید یک شرکت تحت هدایت مشک به قوانین بهداشت و ایمنی احترام بگذارید؟ شما "انتخاب نشده و نادان" هستید. سعی کنید یک شرکت تحت هدایت موسک را تحت قوانین اوراق بهادار ایالات متحده قرار دهید؟ نام شما زیاد خواهد بود ، برخی دیگر خشن برای تکرار. " در "هر شرکت خصوصی که جرات می کند به نقض قوانین و مقررات خود اشاره کند." آمازون به چندین دادرسی دیگر اشاره کرد ، از جمله یکی از مواردی که اپراتور ماهواره ای ویاسات از FCC شکایت کرد و از قضات خواست تا اقدامی کنند که راه اندازی Starlink تأیید شده توسط FCC را متوقف کند. قضات دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده درخواست ویاسات را رد کردند.

  "قبل از FCC ، اتهامات SpaceX مبنی بر رفتارهای ضد رقابتی تبدیل به یک گفتار شده است ، که تنها نشان دهنده ناراحتی آن در مواجهه با استدلال منطقی است. هنگامی که Viasat نگرانی های زیست محیطی را در پاسخ به اسپیس ایکس با Mod3 [اصلاح اخیر سیستم ماهواره ای اسپیس ایکس] ، این استدلال را به عنوان "حمله آشکارا ضد رقابتی ... توسط طرفی که به هیچ وجه در تأخیر تنها سیستم عملیاتی [مدار زمین پایین] که به مصرف کنندگان ارائه می دهد متوقف نمی کند. سرویس.' آمازون نوشت: مدیرعامل SpaceX در توییتی این احساسات را تکرار کرد. "وقتی آمازون تلاش کرد تا طراحي اساسي صورت فلكي SpaceX را در مرحله پردازش انجام دهد كه طي آن برنامه اصلاحي SpaceX ثبت شده بود ، SpaceX ادعا كرد كه آمازون" بر روي تغيير قوانين متمركز شده است تا به رقبا صدمه بزند. "... وقتي آمازون از كميسيون درخواست كرد یک قانون برای به روز رسانی قوانین مربوط به تغییر مجوزهای ایستگاه - این فقط تلاشی بود برای "به چالش کشیدن رقبای آمازون با جلوگیری از نوآوری". "تبلیغات

  در همین حال SpaceX" به طور خستگی ناپذیری کار می کند تا اطمینان حاصل شود که دیگران بازی می کنند قوانینی که خود آن را رد می کند ، "همانطور که از FCC خواست تا درخواست" دو طرفه موبایل در محدوده 12.2-12.7 گیگاهرتز را رد کند "و" به طور معمول نگرانی هایی را در مورد برنامه های ثبت شده رقبای خود ایجاد می کند ، از جمله با توجه به تداخل ، "آمازون گفت.

  آمازون قصد دارد ماهواره ای را پرتاب کند سرویس te-broadband از طریق شرکت تابعه Kuiper Systems خود اعلام کرده است که حداقل تا سال 2023 هیچ ماهواره ای را پرتاب نمی کند. SpaceX به بیش از 100000 مشتری از بیش از 1700 ماهواره خدمات بتا ارائه می دهد.

  "SpaceX مخفیانه دوباره طراحی شده است آمازون می گوید ماهواره ها

  آمازون در ادامه به موردی اشاره کرد که در آن "SES ، آمازون و OneWeb تشخیص دادند که SpaceX به طور مخفیانه دوباره طراحی کرده و آنتن های ماهواره ای خود را به گونه ای نقض کرده است که دامنه مجوز موجود خود را نقض کرده است". هم آنتن های سهمی و هم آرایه های مرحله ای بدون اطلاع FCC در مورد آنتن های سهموی. آمازون نوشت: "کسانی که آن را از" تاکتیک های آشکار تأخیر ... "برای هدر دادن منابع کمیسیون و کند شدن ارسال پهنای باند با کیفیت بالا به آمریکاییانی که در غیر این صورت سرویس نمی گیرند ، طراحی کردند." FCC هنوز این مسئله را حل نکرده است ، آمازون در پاورقی نوشت.

  در نمونه فعلی ، "استدلال اصلی SpaceX در اینجا این است که آمازون تشخیص نقض قوانین را فقط یک تلاش ضد رقابتی برای جلوگیری از پیشرفت آن می داند." آمازون نوشت و ادامه داد:

  اسپیس ایکس بارها و بارها این استدلال را تکرار می کند - در نامه ex parte خود و در توییتر - آن را درست نکرده است. و مانند همه حملات ad hominem ، استدلال واقعی را نادیده می گیرد. همانطور که در نامه آمازون مشخص شد ، هدف از اجرای قانون دیرینه کمیسیون مبنی بر توافق متقاضیان با تنظیمات مداری قبل از درخواست ، حفظ انصاف و کارآیی فرایند صدور مجوز FCC است. ما از هیچ موردی - و همچنین SpaceX به آن اشاره نمی کنیم - که در آن کمیسیون اجازه تشکیل پرونده ای را داده است که از کمیسیون خواسته است تا برنامه های متعدد و متقابلاً منحصر به فرد را بررسی کند. علیرغم استدلالهای SpaceX مبنی بر اینکه قوانین نباید فقط در مورد آن اعمال شود ، FCC نمی تواند این قانون را فقط برای SpaceX کنار بگذارد.

  تبلیغات آمازون: SpaceX خواهان "غوغای اداری" است

  آمازون معتقد بود رویکرد پیکربندی چندگانه SpaceX FCC و رقبا را مجبور به انجام کارهای تجزیه و تحلیل اضافی می کند و در صورت تأیید FCC ، برنامه های سخت تر را نیز تشویق می کند: برای دو ، سه ، چهار - یا بیشتر - تنظیمات جداگانه و متقابل منحصر به فرد اعمال می شود. هر تلاشی که اسپیس ایکس یا سایرین با این روش از خود دریغ کنند ، چند برابر می شود و بر دوش کمیسیون و سایر طرف های ذینفع می نشیند. خود SpaceX خاطرنشان می کند که Mod3 "نزدیک به 200 درخواست" را به خود جلب کرد. این نظر دهندگان فقط مانع ساز نیستند. آنها شامل دیگر اپراتورهای [ماهواره ای] هستند که به دنبال اطمینان از برخورد یا دخالت هزاران ماهواره SpaceX در صورت فلکی خودشان نیستند ، دانشمندان نگران تأثیر آنها در زمینه های تحصیلی خود هستند و دیگر اپراتورهایی که به دنبال محافظت از سرمایه گذاری ها و مشاغل خود هستند.

  SpaceX استدلال کرد که رویکرد آن ، در حالی که در ایالات متحده غیر معمول است ، در پرونده های اتحادیه بین المللی مخابرات رایج است. هفته گذشته SpaceX به FCC گفت: "آمازون این بحث عجیب را ارائه می دهد که برنامه ناقص است زیرا اطلاعات زیادی را ارائه می دهد." می تواند به "تنگنای همه رقبای احتمالی متقاضی مجوز" تبدیل شود. به عبارت دیگر ، استدلال آمازون با باز نگه داشتن درها برای دارندگان مجوز از رقابت محافظت می کند ، در حالی که موقعیت SpaceX آن را می بندد. آنها باید اعتراض بیشتری از طرف آمازون و سایرین داشته باشند که می خواهند قوانین را برای همه به طور یکسان اعمال کنند. ماسک و SpaceX به احتمال زیاد به پاسخ خود در اینجا ادامه خواهند داد و هرج و مرج و منابع چرخه تخلیه ادامه خواهد یافت آمازون از کمیسیون می خواهد که به SpaceX نشان دهد که قوانین نیز در مورد آن اعمال می شود. "

  ما امروز در مورد تشکیل پرونده آمازون با SpaceX تماس گرفتیم و در صورت دریافت پاسخ ، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری