خبر

 • تک بورد - T-Mobile به مشتریان یک سال اشتراک رایگان در Apple TV+ می دهد

  T-Mobile به مشتریان یک سال اشتراک رایگان در Apple TV+ می دهد
  30 روز و 22 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مشتریان منتخب T-Mobile به زودی قادر خواهند بود یک سال مکمل از Apple TV+، ویدئوی اشتراک بدون تبلیغ آگهی کوپرتینو بر اساس تقاضای سرویس را کسب کنند. این تبلیغات که از 25 آگوست آغاز می شود ، برای مشتریان جدید و موجود در برنامه های T-Mobile Magenta یا Magenta Max و همچنین مشتریان Sprint در برنامه های Spring Unlimited Plus و Premium در دسترس خواهد بود. این پیشنهاد همچنین برای افراد مسن

  برای استفاده از پیشنهاد ، Magenta ، Magenta Max و مشتریان مشاغل کوچک می توانند به برنامه T-Mobile یا آنلاین وارد شده و جزئیات برنامه نرخ خود را بررسی کنند تا اشتراک رایگان از 25 آگوست فعال شود. Sprint مشتریان تشویق می شوند از وب سایت تبلیغات T-Mobile دیدن کرده و کد تبلیغی 2021APPLETVP1 را برای استفاده وارد کنند.

  قابل توجه ، این پیشنهاد برای مشتریان فعلی+ Apple TV نیز مناسب است. هنگامی که از پیشنهاد T-Mobile استفاده می کنید ، اشتراک استاندارد Apple TV+ شما متوقف می شود و یک سال رایگان رایگان کار را بر عهده می گیرد. به محض اتمام تبلیغات ، صورت حساب اپل با نرخ استاندارد 4.99 دلار در ماه از سر گرفته می شود مگر اینکه اقدامی انجام دهید.

  اپل سرویس پخش بدون آگهی خود را در اواخر سال 2019 راه اندازی کرد و خریدهای سخت افزاری جدید را با یکسال رایگان رایگان همراه کرد. اشتراک، ابونمان. این وضعیت در ماه جولای گذشته تغییر کرد و اپل به یک دوره آزمایشی سه ماهه بسیار کمتر دست یافت. با این حال ، این بهتر از Disney و Netflix است ، که هر دو اخیراً آزمایش رایگان مستقیم را به طور کامل کنار گذاشته اند.

  صحبت از Netflix ، T-Mobile هنوز برای مشتریان منتخب حساب های رایگان به آن سرویس ارائه می دهد. برای مثال مشترکین Magenta Max می توانند از طریق تبلیغات Netflix on Us یک حساب استاندارد HD دو صفحه ای دریافت کنند.

خبرهای دیگر از معاملات فناوری