خبر

 • تک بورد - 10 سخت افزار برتر فروخته شده در آمازون ، آنچه شما خریداری کرده اید

  10 سخت افزار برتر فروخته شده در آمازون ، آنچه شما خریداری کرده اید
  8 روز و 10 ساعت قبل

  پس از موج بزرگ خرید فناوری از خانه در خانه در سال گذشته و تخفیف های تعطیلات پشت سر ما ، در اینجا آنچه خوانندگان TechSpot در ماه اول 2021 خریداری کرده اند ، اینجا است. ما معمولاً این نوع فعالیت ها را کنترل می کنیم و فکر می کردیم که جالب است که آن را با شما در میان بگذاریم ، بنابراین ممکن است هر ماه یا همین حدود دیگر شروع به انتشار این نوع لیست ها کنیم.

  برای واضح بودن ، این داده ها از خریدهای خوانندگان TechSpot است که بعد از کلیک کردن روی پیوندهای خرید در بررسی های ما ، راهنماهای خرید و لیست محصولات یاب (که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم). آمازون اطلاعات ناشناس در مورد تمام فروش های انجام شده از طریق آن پیوندها را جمع آوری می کند. اگر ایده های دیگری در مورد چگونگی دستیابی به خلاقیت ما دارید (به عنوان مثال خرید اینتل در مقابل AMD ، یا گران ترین کالاهایی که خریداری می کنید ، یا حتی موارد غیرتکنیکی که از طریق پیوندهای ما خریداری می شوند) ، تعجب خواهید کرد ) ، یک خط زیر برای ما بیاورید.

  # 1 کارت حافظه SanDisk Extreme microSDXC UHS-I با آداپتور

  محبوب ترین موارد کارت های microSD SanDisk Extreme بودند. طبق آمار ، شما بیش از 60 کارت microSD با ظرفیت 128 گیگابایت (23.99 دلار) و 256 گیگابایت (39.99 دلار) خریداری کرده اید. درباره راهنمای خرید microSD و کارت SD می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کلاسهای microSD ، عملکرد و مواردی که باید خریداری کنید.

  # 2 AMD Ryzen 5 3600 6 هسته ای / 12-CPU

  ارزش مورد علاقه ما CPU 2020 ( 199 دلار) یکی از بهترین پردازنده های فروش در آمازون است. اگرچه 5600X در 20 مورد برتر فروش ظاهر شده است ، اما آنقدرها در دسترس نیست و گرانتر است. 5950X فروش فوق العاده خوبی نیز دارد ، جای تعجب است.

  # 3 روتر Asus RT-AX3000 (AX58U)

  یکی از جدیدترین و بهترین روترهای Wi-Fi 6 ، Asus RT-AX3000 است که در حال حاضر با قیمت 168 دلار در دسترس است. . همانطور که در جمع بندی خود مشاهده کردیم ، یکی از سریعترین مواردی است که می توانید خریداری کنید. این تاکنون نیز در طول تعطیلات و در طی سال 2021 محبوب ترین روتر در بین خوانندگان TS بود.

  # 4 Sabrent Rocket 4 PCIe 4.0 SSD

  Sabrent است یکی از مارک های SSD در حال حاضر بهترین عملکرد و انفجار را برای بخش شما در بخش ذخیره سازی ارائه می دهد. با سرعت های عالی و قیمت های قابل توجه ، شما در سال 2021 مقدار زیادی مدل Rocket 4 (169 دلار برای 1 ترابایت ، 349 دلار برای 2 ترابایت) و Rocket 4 Plus (199 دلار برای 1 ترابایت) خریداری کرده اید.

  ساخت صحیح این دکل به معنای تهیه خنک کننده و خمیر حرارتی با کیفیت بالا است ، شما واحد های زیادی از قطب شمال MX-4 (12.99 دلار) خریداری کرده اید.

خبرهای دیگر از معاملات فناوری